x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Süblimasyon Sarı Çiçek Saplı Kupa

45,26 TL

SÜBLİMASYON SARI ÇİÇEK SAPLI KUPA BARDAK

Doğanın Zarafeti Elinizde: Kişiselleştirilebilir Çiçek Saplı Kupa Bardak

Her yudumda bir çiçek bahçesinin içindeymişsiniz gibi hissedin! Kişiselleştirilebilir sarı çiçek saplı kupa bardak, doğanın güzelliğini zarif bir tasarımla buluşturuyor. Türkiye süblimasyon kupa bardak pazarına ilk defa sunulan bu harika tasarımlı ve ekonomik toptan kupa bardak sadece www.sanalbayim.com   da.

İçinizi Isıtan Zarafet – Koruyucu Tasarım

Süblimasyon ve lazer transfer baskıya uygun bu kupa bardak, sadece içeceğinizi taşımakla kalmaz, aynı zamanda içinizi ısıtan bir güzellik sunar. Papatya çiçeği biçimli sapı, bardağın sıcak içeceklere karşı yalıtımını artırarak ellerinizi korurken estetik bir dokunuş sunar. Her anınıza eşlik eden bu ürün ofiste, evde, bahçede veya seyahatte, her ortamda size eşlik eder. Her yudumda doğanın sıcaklığını hissettirir.

Kişiye Özel Tasarımlı Mükemmel Hediye

Sublimasyon baskıya uygun sarı çiçek saplı kupa bardağa fotoğrafınızı, isminizi, sevdiğiniz bir motif ya da anlamlı bir tarih ekleyerek bu bardağı tamamen özelleştirin. Kişiselleştirilebilir çiçek saplı kupa bardak, sadece bir içecek kabı değildir, aynı zamanda sizin benzersiz tarzınızı yansıtır.

Kaliteli Malzemeler ve Çevre Dostu Seçenek

Yüksek kaliteli doğal malzemeden imal edilen transfer baskıya uygun çiçek saplı kupa bardakta her detay özenle işlenmiştir. Elde edilen sonuç, hem göz alıcı hem de uzun ömürlü bir üründür. Sublimasyon çiçek saplı kupa bardak aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanma dayanımına sahiptir.  Hem pratik hem de göz alıcı bir tasarıma sahiptir. Doğal toprak malzemeden imal edildiği için, çevre dostu ve geri dönüştürülebilirdir. Bu kupa bardak, doğanın güzelliklerini taşıyan bir zarafet sunar.

   Kişiselleştirilebilir çiçek saplı kupa bardak, doğanın güzelliğini zarafetle buluşturur. Her yudumda bir çiçek bahçesinin içindeymişsiniz gibi hissedin ve kendinizi ifade edin. Sublimasyon çiçek saplı kupa bardak ürünümüz 36 adetli kolilerde, kutusuz ve baskısız olarak toptan satışa sunulmaktadır.

SÜBLİMASYON SARI ÇİÇEK SAPLI KUPA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

   YÜKSEKLİK

   97 mm

   ÇAP

   81 mm

   ÇEVRE

   260 mm

   BASKI ALANI (önerilen)

   97 x 210 mm

   HACİM

   330 cc

   KUTU

   VAR

   KOLİ KUTUSUZ

   36

   KOLİ KUTULU

   45

 

SÜBLİMASYON SARI ÇİÇEK SAPLI KUPA BARDAK NASIL BASKI YAPILIR?

   MAKİNA

   ISI

   SÜRE

   BASINÇ

   KAĞIT

   MP2105 (tekli)

   180°C

   230 sn.

   Sıkı

   Sert - Tekstil

   KC210 (ikili)

   180°C

   230 sn.

   Sıkı

   Sert - Tekstil

   MP150*5 (beşli)

   180°C

   230 sn.

   Sıkı

   Sert - Tekstil

   VAKUM

   200°C

   450 sn.

   Kelepçe

   Sert - Tekstil

   VAKUM (çoklu)

   200°C

   600 sn.

   Kelepçe

   Sert - Tekstil

 

Süblimasyon Kupa Bardak Üzerine Baskı Yaparken Neler Gerekir?

Bu süblimasyon kupa ya baskı yaparken DİGİTRONİX kupa presi  kullanabilirsiniz. Son derece canlı baskı sonucu veren bu süblimasyon kupalarda kaliteli baskı sonuçları elde edebilmek için Subli-T süblimasyon transfer baskı kağıdı ve Euroink Süblimasyon mürekkebi ile baskılarınızı bir Epson süblimasyon yazıcıdan alabilirsiniz.

Ultra Coat kaplamalı kupaların üstün özellikleri;

1) 3500 bulaşık makinesi yıkamasına karşın üstün dayanıklılığı sertifika ile saptanmıştır (SGS sertifikalı),

2) Baskı yapılan imajlarda mükemmel keskinlik sağlayan olağanüstü beyaz yüzeye sahiptir.

3) Pürüzsüz parlak yüzey mükemmel renk dağılımı sağlar.

4) Son derece parlak renkler sağlayan canlı transfer yapısına sahiptir.

5) Gıda ile ilgili ürünler için en yeni uluslararası standartlara sahip sağlıklı ve güvenli bir üründür. Kadmiyum ve civa gibi ağır metaller içermez (SGS sertifikalı),

6) Mikro dalga fırında kullanılabilir ve çevre dostu bir üründür.

  Ultra coat extra kupalar porselen yapısında ithal ürünlerdir. İster yüksek adetli toptan kupa baskı imalat işleri olsun ister kişiye özel hediyelik baskı işleri olsun mükemmel baskı kalitesi ile her koşulda memnuniyet sağlar. Son derece düzgün fiziksel yapısı sayesinde baskı işinde acemi dahi olsanız kolayca baskı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Fabrikamızda üretimin her aşaması sıkı bir şekilde denetlenmekte ve nihai olarak üretilen ürünler testlerden geçirilerek uluslararası standartlarda sağlık sertifikaları çıkarılmaktadır. Söz konusu ürünler Türkiye’ye ithal edilme safhasında hem Gümrük Bakanlığı hem de sağlık bakanlığına bağlı kurumlar tarafından tekrar sağlık unsurları açısından ayrıca denetlenmektedir.

Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Ürün sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.