x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Buton Rozet Makinaları

Rozet makinası nereden alınır?      Sorusuna cevap mı arıyorsunuz?

Yaklaşık 15 yıldır Rozetmatik markası altında Türkiye'ye rozet makineleri ve rozet malzemeleri ithalatı yapmaktayız. Sektörün lider markası Rozetmatik olarak sizlere en ekonomik fiyatlarla, kaliteli ve dayanıklı rozet makinelerini sunuyoruz.

Buton Rozet Makinası Nedir?

Buton rozet makinası anahtarlık, buzdolabı magneti, iğneli yaka rozeti, açacak, iğneli kokart, masa aynası, masa saati gibi bir çok hediyelik ve promosyon ürün imalatını yapabileceğiniz,  kullanımı son derece kolay ve fiyatı ekonomik pres makineleridir. Rozet makineleri aynı zamanda kapladıkları alanın küçük olmasından dolayı ister evinizin bir köşesinde ister işyerinizde ayırdığımız ufak bir alanda rozet imalatı yapmanızı sağlar. İster iş yerinizde ister evinizde rozet baskı işiniz bittikten sonra bir dolaba kaldırarak yer tasarrufu yapabilirisiniz. Rozet makinesi hafifliği sayesinde kolaylıkla aktivite alanlarına götürebilir. Aktivite esnasında dernekler veya organizasyonlar için iğneli yaka rozeti, rozet anahtarlık veya açacak magnet baskısı yapabilirsiniz.

Buton Rozet Makinası Fiyatı

İşyerinizde veya evinizden dahi yapabileceğiniz çok kazandıran buton rozet imalatı işi için gereken son derece ekonomik fiyatlı buton rozet makinasını Kemal Cevizli güvencesiyle en ucuz fiyata www.sanalbayim.com  dan alınır.

Buton Rozet Makinası Çeşitleri

Rozetmatik buton rozet makineleri temelde iki çeşittir. Bir eksen etrafında dönerek baskı yapan döner eksenli rozet makinesi örneğin Rozetmatik R5 rozet makinesi ve sağa sola düz eksende kayarak baskı yapan kayar sistemli Rozetmatik T7 rozet makinesi gibi. Her iki makinada kullanım açısından son derece basit kullanımlı ve dayanıklı ürünlerdir. R5 tipi döner eksenli  rozet baskı makineleri daha profesyonel bir sistem olarak göz önünde bulundurulabilir. Rozetmatik markası altında satışını yaptığımız R5, T6 ve T7 rozet makineleri kalıpları birbirine uyumludur yani tercih ettiğiniz gövdeye ek olarak başka bir model gövde aldığınızda elinizdeki kalıpları bu makinalarda da kullanabilirsiniz.

Rozetmatik rozet makineleri manuel kullanılan makinelerdir. Manuel makinelerin dışında çoklu kalıba sahip otomatik buton rozet makinaları da mevcuttur. Bu otomatik rozet makineleriyle buzdolabı magnet rozet, iğneli rozet, açacak gibi birçok ürünü yüksek adetlerle ve yüksek hızda yapabilirsiniz.

Buton Rozet Makinası Uyumlu Kalıplar

Rozetmatik rozet makinalarında kullanılan kalıplar birbirine uyumludur. Yani daha önce almış olduğunuz N5, R5 ve T7 rozet makinelerinin kalıpları arasında kalıpları değiştirerek kullanabilirsiniz. Aşağıda bu makinelerde kullanılabileceğiniz kalıp ebatlarını bulabilirsiniz;

1.    25mm rozet kalıbı,

2.    37mm rozet kalıbı,

3.    44mm rozet kalıbı,

4.    56mm rozet kalıbı,

5.    58mm rozet kalıbı,

6.    75mm rozet kalıbı,

7.    110 mm rozet kalıbı (aparatla sadece T7 rozet makinası için)

Buton Rozet Makinası Nasıl Kullanılır?

Buton rozet makinaları tek gövde olarak kullanılmazlar. Aldığınız buton rozet makinesi için hedeflediğiniz ürüne uygun ebatta kalıp satın almanız gerekir. Daha sonra aldığınız kalıplar makineye basitçe yerleştirerek takabilirsiniz. Montaj için herhangi bir vidalama veya sıkma işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kalıpları takarken dikkat etmeniz gereken bir yerleştirme sistemi vardır. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz; Kalıplar 3 parçadan oluşur A kalıbı, B kalıbı ve üst kalıp. A kalıbı ve B kalıbı doğru yere takılmalı makinada işaretli yerlerine ve kalıp çubukları iç kısma gelecek şekilde takılmalıdır.  Baskı işlemine geçilmeden önce boş basılarak kalıpların çalışıp çalışmadığı test edilmelidir. Baskı yapacağınız rozet tipine göre B kalıp içinde conta kullanmanız gerekebilir. A kalıp içine önce üst kapak, baskılı kağıt ve şeffaf asetat konur. B kalıba ise ve arka kapak konur. Önce A kalıp sonra B kalıp basılır. Böylece baskılı iğneli Rozet imalatı tamamlanır.

 Buton Rozet Makinası Özellikleri

1.    Rozetmatik buton rozet makinaları sizlere uzun yıllar hizmet verecek, dayanıklı metal gövdeye sahiptir,

2.    Rozetmatik buton rozet makinaları son derece kolay kullanımlı ve kullanılması eğitim ya da uzmanlık gerektirmeyen makinalardır,

3.    Rozetmatik buton rozet makinaları teknik açıdan ağır bakım gerektirmeyen makinalardır. Gevşemeye karşı kontrol ve gerektiğinde yağlama yeterlidir,

4.    Değiştirilebilir kalıp yapısı sayesinde aynı gövde üzerinden birçok farklı ebat kalıbı kullanıp birbirinden farklı ölçü ve biçimlerde birçok buton rozet imalatını aynı makinada yapabilirsiniz,

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.