sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kupa Baskı Makinesi

Tekli kupa bardak baskı makinesi, ikili kupa baskı makinesi, 5li kupa presi baskı makinesi, 3D vakum kupa preslerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kupa Baskı Makinesi Fiyatları

Sublimasyon seramik, porselen beyaz kupa, renk değiştiren sihirli kupa, kahve fincanı, içi renkli kupa, metalik kupa bardağa baskı makinaları için en ekonomik çözüme bizden ulaşabilirsiniz.

Sublimasyon Kupa Bardak Transfer Baskı Presi MP-2105

Digitronix MP2105 hem işe yeni başlayanların sıkıntısız bir şekilde kullanabileceği ekonomik bir pres hem de profesyonel baskı kalitesini yakalayabileceğiniz kaliteli bir üründür. MP2105 genişlik ayarı yapabileceğiniz döküm kovan destekli bir baskı alanına sahiptir. Bu sayede farklı genişlik ve ebatlar da kupalara baskı yapabilir ve kolayca istediğiniz basınca ulaşabilirsiniz.

Renkli LCD ekran ve tuş takımı ise size hassas bir şekilde ihtiyacınız olan süre ve ısı ayarlarını aynı ekran üzerinden yapmanızı sağlar.Baskı süresince bulunulan ısı ve süre LCD ekran üreninde görüntülenir. Baskı süresi sonunda cihaz işin sonlandığı ve presin açılması gerektiği konusunda sesli olarak ikaz eder.

Digitronix MP 2105 kupa presinde baskı pedi olarak A++ ısı pedi kullanılmaktadır. Bu tip ısı pedleri hem yumuşak yapıları hemde içeriğindeki plaka tipi ısıtıcı sistemi ile transferinizin baskı yapılan yüzeye en güzel şekilde aktarılmasını sağlar.

Piyasadaki benzer sınıftaki rakiplerinin tersine ekonomik fiyat yapısı Digitronix markası altında kalitesinden ödün verilmeden sağlanmaktadır.

Hafif ve ufak yapısı ile yerden tasarruf sağladığı gibi tören, fuar, kongre gibi sahada baskı gerektiren işlere rahatlıkla götürüp kullanabilirsiniz.

Sublimasyon 2 li Kupa Presi KC210

Magnezyum alaşımlı özel malzemeden üretilmiş, dayanıklı ve şık gövdesi üzerinde birbirinden bağımsız çalışan iki ayrı kupa baskı bölümü ile Digitronix KC210 kupa presi ısı presleri arasında yeni çağın konsept temsilcisidir. Geliştirilmiş anakarta bağlı tuş takım ve geniş renkli LCD ekran üzerinden her iki baskı istasyonu farklı ayarlarda ısı ve süre için yönlendirilebilir. Farklı ebatlardaki kupalar için baskı genişliğini ayalayabileceğiniz ayar kolu yanı sıra opsiyonel olarak talep edeceğiniz konik kupa padi ile tasarımlarınızı konik kupalar üzerinde de basabilirsiniz. İster tek tek kupa basabileceğiniz gibi aynı anda iki kupaya baskı yapıp, adetli baskı işlerinde zaman ve paradan tasarruf ederek bir rekabet avantajı elde edeceksiniz.

Çağdaş dış yapısının yanı sıra elektronik aksamı ve ısıtıcı padleri özel olarak geliştirilmiştir. Isıtıcı padlerin yumuşak silikon yapısı ve ayarlanabilir baskı alanı yapısı ile çeşitli kupalar üzerine mükemmel baskılar yapabilirsiniz.

Sublimasyon 5 li Kupa Bardak Baskı Makinası MP150*5

Digitronix KC04W profesyonel kupa baskı makinesi işini yeni bir seviyeye taşımak isteyen işletmeler için mükemmel bir çözümdür. Birbirinden bağımsız olarak ısıtılabilen beş kupa baskı alanı ile ister baskılarınızı birer birer ister beşer beşer yapın. Yüksek adetli kupa baskısı yapan firmaların korkulu rüyası pad arızasıdır yani bütün bir presin devre dışı kalması ve yapılacak baskının zamanında yetiştirilememesidir.

Digitronix KC04W ile artık bu korkunuza son veriyoruz. Arıza yapan pedinizi devre dışı bırakın ve diğer 4 baskı pedleri ile baskınıza devam edin. Ayarlanabilir baskı alanı sayesinde farklı ebatlarda kupalara baskı yapabilirsiniz, bunun yanı sıra kullanılan ısıtıcı padlerimizin kalitesi, sizin mükemmel kalitede baskı yapabilmenizin garantisidir.

Dijital göstergeli olarak ısı ve analog süre ayarlanan cihazımızda kontrol ise dijital göstergeler ile desteklenmiş ve bütün ısıtıcı pedler tek bir alarm sistemi üzerinden denetlenerek unutma kaynaklı hata payı sıfırlanmıştır. Çelik kasası ve döküm baskı kovanları ile uzun yıllar size hizmet edecek bir baskı canavarıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.