x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Freesub Termos ve Kupa Baskı Makinası PD220 20OZ
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
F110 Freesub Kupa Bardak Baskı Makinesi
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Freesub Kupa Baskı Makinası SB04A
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon 2 li Kupa Presi KC210
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Dokunmatik Kupa Baskı Makinesi ST-130
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
3D Kupa Baskı Makinesi Çok Fonksiyonlu P6100
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Türk Kahve Fincanı Baskı Makinesi F110
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 9 ürün bulunmaktadır.

Kupa Baskı Makinesi

Tekli kupa bardak baskı makinesi, ikili kupa baskı makinesi, 3D vakum kupa preslerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Kupa Baskı Makinesi Fiyatları

Sublimasyon seramik, porselen beyaz kupa, renk değiştiren sihirli kupa, kahve fincanı, içi renkli kupa, metalik kupa bardağa baskı makinaları için en ekonomik çözüme bizden ulaşabilirsiniz.

Sublimasyon Kupa Bardak Transfer Baskı Presi MP-2105

Digitronix MP2105 hem işe yeni başlayanların sıkıntısız bir şekilde kullanabileceği ekonomik bir pres hem de profesyonel baskı kalitesini yakalayabileceğiniz kaliteli bir üründür. MP2105 genişlik ayarı yapabileceğiniz döküm kovan destekli bir baskı alanına sahiptir. Bu sayede farklı genişlik ve ebatlar da kupalara baskı yapabilir ve kolayca istediğiniz basınca ulaşabilirsiniz.

Renkli LCD ekran ve tuş takımı ise size hassas bir şekilde ihtiyacınız olan süre ve ısı ayarlarını aynı ekran üzerinden yapmanızı sağlar.Baskı süresince bulunulan ısı ve süre LCD ekran üreninde görüntülenir. Baskı süresi sonunda cihaz işin sonlandığı ve presin açılması gerektiği konusunda sesli olarak ikaz eder.

Digitronix MP 2105 kupa presinde baskı pedi olarak A++ ısı pedi kullanılmaktadır. Bu tip ısı pedleri hem yumuşak yapıları hemde içeriğindeki plaka tipi ısıtıcı sistemi ile transferinizin baskı yapılan yüzeye en güzel şekilde aktarılmasını sağlar.

Piyasadaki benzer sınıftaki rakiplerinin tersine ekonomik fiyat yapısı Digitronix markası altında kalitesinden ödün verilmeden sağlanmaktadır.

Hafif ve ufak yapısı ile yerden tasarruf sağladığı gibi tören, fuar, kongre gibi sahada baskı gerektiren işlere rahatlıkla götürüp kullanabilirsiniz.

Sublimasyon 2 li Kupa Presi KC210

Magnezyum alaşımlı özel malzemeden üretilmiş, dayanıklı ve şık gövdesi üzerinde birbirinden bağımsız çalışan iki ayrı kupa baskı bölümü ile Digitronix KC210 kupa presi ısı presleri arasında yeni çağın konsept temsilcisidir. Geliştirilmiş anakarta bağlı tuş takım ve geniş renkli LCD ekran üzerinden her iki baskı istasyonu farklı ayarlarda ısı ve süre için yönlendirilebilir. Farklı ebatlardaki kupalar için baskı genişliğini ayalayabileceğiniz ayar kolu yanı sıra opsiyonel olarak talep edeceğiniz konik kupa padi ile tasarımlarınızı konik kupalar üzerinde de basabilirsiniz. İster tek tek kupa basabileceğiniz gibi aynı anda iki kupaya baskı yapıp, adetli baskı işlerinde zaman ve paradan tasarruf ederek bir rekabet avantajı elde edeceksiniz.

Çağdaş dış yapısının yanı sıra elektronik aksamı ve ısıtıcı padleri özel olarak geliştirilmiştir. Isıtıcı padlerin yumuşak silikon yapısı ve ayarlanabilir baskı alanı yapısı ile çeşitli kupalar üzerine mükemmel baskılar yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.