x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 32 ürün bulunmaktadır.

SUBLİMASYON YARDIMCI MALZEME VE YEDEK PARÇA

Süblimasyon baskı yaparken baskı malzemesinin yanı sıra size baskı yapmanızı kolaylaştıracak bazı ara malzemelere ihtiyaç duyacaksınız. Bu ara malzemeler sizin baskı yapmanızı kolaylaştıracak veya baskı sonrası işinizi rahatlatacak ürünlerdir. Bunların dışında sahip olduğunuz transfer baskı makineleri zamanla bazı parçalarında değişim veya tamirat gerektirebilir. İhtiyacınız olan transfer baskı presi yedek parçalarını www.sanalbayim.com  farkı ile ekonomik fiyatlara firmamızdan temin edebilirsiniz.

Termal ısı bandı

 Termal ısı bantları süblimasyon baskı işinin vazgeçilmez yardımcı malzemelerinden birisidir. Piyasada iki çeşit Termal ısı bandı mevcuttur. Kahverengi renkli Çin'den ithal edilen 33 metrelik ısı bantları ve yeşil renkli 66 metrelik Termal ısı bantları. Bu bantlar size transfer kağıdının baskı yapacağınız yüzeye sabitlenmesi konusunda yardımcı olurlar ısıya dayanıklı bu bantlar geride baskı yapılan yüzeyde herhangi bir yapışkan veya boya izi bırakmazlar. Özellikle süblimasyon kupa bardak baskısında ve metal etiket işlerinde termal ısı bandına ihtiyaç duyacaksınız.

Pres için Teflon koruyucu

 Özellikle düz transfer preslerinde baskı yaparken transfer kağıdından artan mürekkep presinizin silikon pedine veya tavan kısmına yapışabilir. Bunu engellemek için kullanılan en önemli malzeme teflon koruyucudur. Presinizde baskı yaptığınız malzemenin hem alt hem üst kısımına koyarak presinizi temizlenmesi zor mürekkep artıklarından koruyabilirsiniz. Mürekkep teflon bezinize bulaşsa bile sadece bir bezle silerek temizleyebilirsiniz. Teflon koruyucu bez son derece sağlam bir üründür ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Silikon baskı pedi

Düz transfer baskı preslerinde kullanılan en önemli malzemelerden birisi silikon baskı pedidir. Silikon baskı pedleri transfer baskı kağıdı ile baskı yapılan malzemenin sıkı bir biçimde birbirlerine temas etmesini sağlarlar. Aynı zamanda baskı tablası üzerinde ki eğimi minimize ederek baskıyı firesi vermenizi engeller. Silikon pedler kullanım süresi dolmaya başladığında niteliğini yitirir. Silikon aşırı yumuşak hale gelir veya düz formu bozulur. Bu durumda silikon pedi değiştirmeniz gerekir.

Kupa bardak baskı rezistansı

Kupa bardak makinelerinde ısıyı kupa bardağa ileterek baskı yapılmasını sağlayan silikon bölüme kupa bardak baskı pedi ya da kupa baskı rezistansı denir. Sürekli ısı gören bu silikon pet zaman içinde niteliğimi yitirir. Üzerindeki teflon koruması bozulur veya içindeki tel rezistans bölüm kopabilir. Bu durumda değiştirilmesi gerekir. Kupa bardak baskı makineleri ve Combo preslerin kupa bölümlerinde bu silikon pet kullanılmaktadır.

Türk kahvesi fincanı baskı rezistansı

Standart kupa presleri üzerinde 11oz kupa bardaklara baskı yapacak ısıtıcı rezistanslarla gelir. Eğer Türk kahvesi fincanına baskı yapmak istiyorsanız Türk kahvesi fincanı rezistansı kullanmanız gerekir. Makineniz üzerinde ki standart kahve baskı pedini sökerek yerine çok daha ufak olan Türk kahve fincanı pedini takmanız gerekir. Makinenizin uyumlu olduğu Türk kahve fincanı pedi için lütfen teknik servisimizle bağlantı kurup bilgi alınız.

3D Kupa baskı aparatı

3D kupa baskı aparatları vakum preslerde kupa bardak baskısı için kullanılan metal kelepçeye sahip silikon pedlerdir. Silindirik ve konik kupalar için ayrı kupa baskı kelepçeleri vardır. Kullanıldıkça gevşeyerek baskı niteliğini yitirebilir veya yırtılabilir. Kullanım ömrü dolunca yenisiyle değiştirmenizi tavsiye ederiz. Standart kelepçeli silikon kupa pedleri dışında 3D vakum preslerde kendinden vakum havuzuna sahip üçlü kupa baskı aparatları da mevcuttur. Bu aparatlarla kolay bir şekilde kupa bardaklar üzerine firesiz süblimasyon transfer baskı işlemi yapabilirsiniz.

Transfer Baskı Makinası Yedek Parçası Nereden Alınır?

Yılların verdiği deneyime dayanarak kaliteli, güvenilir ve ekonomik işçiliğimiz ile teknik servisimizde ne marka veya model olursa olsun kupa bardak baskı makinelerine, tişört baskı makinelerine ve diğer transfer baskı preslerinize teknik servis hizmeti veriyoruz. Yine bu transfer baskı makineleri için ihtiyaç duyduğunuz anakart, ısı teli, dijital gösterge gibi yedek parçalara www.sanalbayim.com stoğumuzdan ulaşabilirsiniz.

Sublimasyon Yardımcı Malzeme Ve Transfer Baskı Makinası Yedek Parça Fiyatları

Kupa baskı makinası rezistans aparatı, 3D konik kupa baskı kelepçesi, teflon yanmaz kumaş, 40x50 silikon ped, termal bant, transfer baskı makinası dijital ekranı için en ekonomik fiyat www.sanalbayim.com  da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.