sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Bardak Altlığı

Hem şirket promosyonu hem kişiye özel baskı hem de turistik eşya baskısı içinde değerlendirebileceğimiz çok geniş bir bardakaltı ürün grubu geliştirdik.

Alt kısmı kaydırmaz, özel mantar ile kaplı olan son derece parlak baskı sonucu veren bu ithal hdf ürünlerde piyasada ilk kez göreceğiniz bir çok fonksiyonel tasarımı hayata aktardık.

Örneğin bardak altlığının takılacağı set şeklindeki ürünlerin müşterilerinizin çok dikkatini çekeceğini düşünüyoruz.

Bunun yanı sıra dik ve yatay bardak altığı stantları ile ürünleri hem daha düzgün sergileyebilir hem de satışını artırabilirsiniz.

Bunların yanı sıra puzzle tasarımlı ürünlerde müşterileriniz için büyük bir görseli tek seferde basarak bir puzzle yapısı oluşturabilirsiniz veya instagram fotoğrafı baskı gibi her bir parçaya ayrı baskılar aktararak ilgi çekici kolajlar oluşturabilirsiniz.

Her tasarım için özel grafik çalışma mevcuttur ve satın aldığınız ürünler için özenle hazırlanmış bu son derece hoş grafikleri zahmetsizce ürün altındaki açıklama bölümünden indirerek baskınız için kullanabilirsiniz.

Sublimasyon Bardak Altlığına Nasıl Baskı Yapılır?

Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan transfer kağıdına baskı alınır, ürün ahşap ise kağıt üstte kalacak şekilde veya ürün cam ise kağıt altta kalacak şekilde düz pres veya kağıt üstte kalacak şekilde preslenir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.