İletişim Bilgileri

KEMAL CEVİZLİ FOTOĞRAFÇILIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Telefon: 0 212 244 13 02

Faks: 0216 499 46 24

Email: bilgi@sanalbayim.com.tr

Ticaret Sicil No: 306166

Mersis No: 05440001458600025

Sanalbayim.com'un kullanımı ve işlemleriniz hakkında bilgi almak, bildirimde bulunmak için Müşteri Temsilcileri haftaiçi 08:30 - 18:00 haftasonu 08:30 - 17:00 saatleri arasında hizmetinizde!

MERKEZ OFİS

Şerifali Mahallesi. Edep Sokak. No:17
Şerifali - Ümraniye - İSTANBUL


ŞUBE

Cibali Mahallesi. Salih Paşa Caddesi. Şeyh İlahi Sokak. No:2
Unkapanı - Fatih - İSTANBUL

OFİS İÇİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ:

Begüm ALAGEYİK

Tel: 0212 244 13 02 - 104

Cep: 0530 524 30 61

E-mail: begum@kemalcevizli.com.tr

Erhan ONGAN

Tel: 0212 244 13 02 - 106

Cep: 0530 524 30 60

E-mail: erhan@kemalcevizli.com.tr

Kübra ÇAKICI

Tel: 0212 244 13 02 - 108

Cep: 0533 478 43 61

E-mail: kubra@kemalcevizli.com.tr

Mehmet ÖZKAYA

Tel: 0212 244 13 02 - 109

Cep: 0542 212 57 26

E-mail: mehmet@kemalcevizli.com.tr

Nazlı ERGÜN

Tel: 0212 244 13 02 - 111

Cep: 0530 524 30 63

E-mail: nazli@kemalcevizli.com.tr

OFİS DIŞI SATIŞ TEMSİLCİLERİ:

Aytekin AKBAŞ

Tel: 0212 244 13 02 - 103

Cep: 0530 524 30 50

E-mail: aytekin@kemalcevizli.com.tr

Tümay DOĞUÇ

Tel: 0212 244 13 02 - 112

Cep: 0507 861 85 40

E-mail: tumay@kemalcevizli.com.tr

Erol ŞAHNA

Tel: 0212 244 13 02 - 105

Cep: 0533 583 69 49

E-mail: erol@kemalcevizli.com.tr

Metin ÇEVİK

Tel: 0212 244 13 02 - 110

Cep: 0530 524 30 54

E-mail: metin@kemalcevizli.com.tr

Eray ÖZDEMİR

Tel: 0212 244 13 02 - 116

Cep: 0535 337 22 36

E-mail: eray@kemalcevizli.com.tr

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.