x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Teneth Etiket Kesim Makinesi TENETH Z3
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Etiket Kesim makinası

Etiket Kesim Makinası Nedir?

Etiket kesim makinası, sticker tarzı 2 katmanlı ve kendinden yapışkanlı kağıt, polyester ve pvc etiketlerin otomatik olarak kesilmesi için kullanılan bir tür makinedir. Bu makine, ticari kullanım için tasarlanmıştır ve özellikle copy center, matbaa ve etiket üreticileri tarafından kullanılırlar.

Etiket Kesim Makinası Ne İşe Yarar?

Değişken değere sahip etiketler veya görsel teması birbirinden farklı biçimlere sahip etiketler gibi farklı kesim ihtiyacı duyulan etiketler için önemli bir çözüm noktasıdır. Dijital sistemli bıçak yapısına sahip olması sebebiyle istenilen şekil ve ebatlarda etiket kesebilirsiniz. Bu makinalar, hassas kesim işlemleri için üretilmiş olup, etiketlerin düzgün bir şekilde kesilmesini sağlarlar.

Etiket Kesim Makinası Fiyatları

Güvenilir üretici Teneth tarafından üretilen etiket kesim makinelerini, size satış sonrasında teknik destek ve teknik servis hizmetleri sunabilen güvenilir satıcı www.sanalbayim.com 'dan en ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Etiket Kesim Makinası Nerelerde Kullanılır?

Etiket kesim makineleri günümüzde birçok sektörde önemli bir noktaya gelmiştir. Etiket kesim makinaları, baskı endüstrisinde, ambalaj endüstrisinde, tekstil endüstrisinde ve diğer çeşitli sektörlerde kullanılabilir. Etiket kesim makineleri Dijital etiket üretiminin öne çıktığı birçok sektörde kullanılırlar. Bu sektörler;

  1. Ambalaj: Ürün ambalajlarında kullanılan etiketlerin kesimi için,
  2. E-ticaret: Özel kutu ve ambalaj etiketlerinin kesimi için,
  3. Makine İmalat: Makine ve parça etiket kesimi için,
  4. Matbaacılık: Basım işlerinde, etiketlerin baskı sonrası kesimi için,
  5. Oto İmalat: Araç parçalarının üzerine yapıştırılan barkod veya uyarı etiketlerin kesimi için,
  6. Tıbbi Ürün: Tıbbi ekipmanlar, ilaçlar ve laboratuvar malzemeleri gibi ürünlerin üzerindeki etiketlerin kesimi için kullanılır,
  7. Elektronik: Elektronik cihazların güvenlik ve marka etiketlerinin kesimi için kullanılır.

Etiket Kesim Makinası Nereden Alınır?

10 yılı aşkın bir süredir distribütörlüğünü yaptığımız Teneth firması tarafından üretilen dijital etiket kesiciler sizlere de etiket işinizde en büyük yardımcınız olacak. Kalitesiyle kendini kanıtlayan Teneth etiket kesiciler sizi nereden etiket makinesi alınır? sorusundan kurtaracak. Teneth etiket kesim makinesi bayilere özel ekonomik avantajlarla ve ucuz fiyata www.sanalbayim.com 'dan alınır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.