x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Sublimasyon Yuvarlak Mouse Pad 2mm
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon Kalp Mouse Pad 2mm
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon Kare Mouse Pad 2mm
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon A4 Kanvas Kumaşı 24x32,5cm
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon A4 Kare Kanvas Kumaşı 24x24cm
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon A3 Kanvas Kumaşı 32,5x45cm
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon A3 Kare Kanvas 26,7X26,7cm
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon A3 Kare Kanvas Kumaşı 32,5x32,5
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 76 ürün bulunmaktadır.

SÜBLİMASYON TEKSTİL ÜRÜNLERİ

  Sanalbayim.com olarak siz bayilerimize Türkiye’de ki en geniş süblimasyon tekstil ürünleri çeşitliliğini en ucuz toptan fiyatına hazır stoğumuzdan sunuyor olmamızın haklı gururunu taşıyoruz. Süblimasyon tekstil ürünleri ister kişiye özel hediyelik baskısında bir doğum günü için sevgiyi ifade eden bir kalpli yastık olarak veya bir firmanın ya da partinin logosunu taşıyan süblimasyon şapka olarak hayatımıza birçok farklı şekilde girmiş ürünlerdir. Polyester kumaşlar kullanılarak üretilen bu ürünler son derece canlı baskı sonucu verirler ve üzerine süblimasyon baskı yapılması da diğer süblimasyon ürünlerine göre çok daha kolaydır. Diğer tekstil baskı yöntemlerine göre süblimasyon baskının kolaylığı bu işin sanayi bölümünü de etkilenmiş mayo, spor forması ve bayan kıyafetlerinin önemli bir bölümünün süblimasyon baskı ile yapılır hale gelmesini sağlamıştır. Özellikle düşük adet gerektiren tekstil baskı işleri için süblimasyon baskı dijital bir sistemden geliyor olması nedeniyle önemli bir çözüm noktasıdır.

 Süblimasyon Baskı İle Hangi Tekstil Ürünlerine Baskı Yapılır?

  Süblimasyon tekstil denince akla hemen gelen ilk ürün tişörtlerdir. Süblimasyon baskıya uygun tişörtlerimiz polyester iplik kullanılarak üretilen ürünlerdir. Dolayısıyla süblimasyon baskıda uygulanan ısıya karşı dayanıklıdır ve sararma yapmazlar. Süblimasyon boyanın baskı esnasında polyester ipliğin liflerinin içine işlemesi sayesinde süblimasyon tişört üzerine yapılan baskı yıkamaya karşı dayanıklı olur ve çamaşır makinasında dahi yıkanarak çıkartılamaz veya kullanımda da bozulmaz. Bu nitelik sayesinde özellikle firma promosyonu olarak tercih edilir.

  Standart bisiklet yaka süblimasyon tişörtlerimizin dışında süblimasyon polo yaka tişört ve sublimasyon pamuk polyester tişörtlerimiz de mevcuttur. Tişörtler dışında en çok kullanılan ve özellikle kişiye özel hediyeler içinde popüler bir ürün olan süblimasyon yastık kılıfı da tekstil ürün çeşitlerimiz arasında önemli bir yere sahiptir. Süblimasyon saten kare yastık, fırfırlı yastık, süblimasyon sihirli yastık, dokuma kare yastık, papatya yastık, ayı şekilli yastık gibi birbirinden şık ve dekoratif elli civarında farklı tasarıma sahip yastık kılıfı çeşidimiz mevcuttur.

  Promosyon dünyasının olmazsa olmazı süblimasyon beyaz şapka ve renkli siperlikli beyaz şapka da tercih edilen ürünlerdir. Süblimasyon masa bayrağı çeşitleri, Türk bayrağı ve metal masa bayrak direkleri ile araç arkası bayraklarda en iyi kalite ile stoklarımızda mevcuttur.

  Süblimasyon kare ve yuvarlak mousepadler ise yine tekstil ürünü çeşidi arasında ve özellikle firma veya dernek promosyonu çalışmaları için ideal ürünlerdir. Stoklarımızda hem 3mm hem de 5mm kalınlıkta maousepadler mevcuttur.

  Kişiye özel hediyelikler arasında bebekler için süblimasyon mama önlüğü, anneler ve kızları için şık süblimasyon mutfak önlüğü çeşitleri ve son günlerin popüler ürünü süblimasyon çanta çeşitleri tekstil ürünlerinin diğer bazı öğelerindendir.

 Süblimasyon Tişört Baskısı Yapmak İçin Neler Gereklidir?

  1. Euronik süblimasyon mürekkep ile hazırlanmış Epson süblimasyon yazıcı,

  2. Digitronix düz tişört baskı makinesi ,

  3. Subli-T süblimasyon tekstil transfer kağıdı ,

  4. Baskı yapılacak polyester kumaştan Tekstil ürün (tişört, yastık kılıfı, şapka, mousepad, vb.)

  Süblimasyon Tişörte Nasıl Baskı Yapılır?

  Birkaç basit adımda süblimasyon sisteminde tekstil ürünleri baskı nasıl yapacağınızı kısaca şu adımlarla açıklayabiliriz;

  1. Bilgisayar üzerinde Adobe photoshop veya benzeri bir yazılımla öncelikle grafik görseli uygun boyutlarda biçimlendirilip baskıya hazır hale getirmeniz gerekir,

  2. Baskının Photoshop veya Windows üzerinden kaliteli Euroink süblimasyon mürekkeple çalışan Epson yazıcıdan Subli-T süblimasyon tekstil transfer kağıdı kullanarak çıktısı alınır,

  3. Süblimasyon transfer pres makinesinin baskı yapılacak ürüne göre basınç ayarı yapılır ürünler arasında ufak tefek farklar olsa da çoğunlukla ısı ve süre ayarı aynıdır. Örneğin süblimasyon tişört baskı ayarı ve süblimasyon yastık baskı ayarı 185 derece ve 60 saniye dir.

  4. Baskı yapılacak ürün alta ve transfer kağıdı üste konur baskı makinesi kapatılarak süre başlatılır, süre sonunda pres açılır ve süblimasyon tişörtümüz hazırdır.

  Süblimasyon Tekstil Baskısında Dikkat Edilecek Hususlar;

  1. Süblimasyon tekstil ne kadar ısıya dayansa da asla ürünü baskı anında başıboş bırakmayınız yüksek ısı kumaşın bozulmasına veya bir süre sonra yanmasına sebep olabilir,

  2. Baskı yapan makina çok sıcaktır ürünü yerleştirirken veya baskı sonrası alırken yaralanmanıza sebep olamaması için dikkatle yaklaşınız,

  3. Önlü arkalı yapılan tişört baskılarında baskılı yönler her zaman kağıt veya teflon ile kapatılmalıdır. Aksi takdirde presinize diğer baskılara da geçecek şekilde boya bulaşabilir,

  4. Uygun nitelikte transfer kağıdı kullanmadığınız taktirde baskılarınız mat ve cansız olur her zaman kaliteli Subli-T tekstil transfer kağıdı tercih ediniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.