x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
100W Lazer Makinası 60x100cm Bodor BCL1006X
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Thunder Nova 24 60W 40x60cm Lazer Makinası
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi

Tekstil, Mdf, akrilik kesimi ve boya, ahşap kazıma için karbondioksit cam tüp ,su soğutma sistemi ,asansörlü tablaya sahip lazer kesim ve kazıma makinası çeşitlerimiz mevcuttur.

Lazer Kesim ve Kazıma Makinesi Fiyatları

Mdf lazer kesim makinesi, ahşap ve kristal lazer kazıma makinası ihtiyaçlarınızda en iyi fiyat performans seçenekleriyle kaliteli lazer makine fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

150W Lazer Kesim Makinası 130x250cm Bodor BCL1326

BCL-B 1325 lazer sistemi en yüksek üretim gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmış bir kesim makinesidir. Sahip olduğu sağlam ve modern endüstriyel tasarımın altında makineyi oluşturan kaliteli elektronik, mekanik ve optik aksam uzun yıllar hizmet vermek üzere özenle bir araya getirilmiştir. B1325'in geniş tezgah yapısı sayesinde ebat endişesi taşımadan geniş bir ürün çeşitliliğinde firesiz olarak kesim işlerinizi yapabilirsiniz. Köprülü açık tasarım ise kesim yapılan işin durumunun incelenmesi ve gerekirse müdahale edilebilmesi için mükemmel bir yapı oluşturur.

Gücünü dünyada kendini kanıtlamış RECİ CO2 lazer tüpünden alan B1325 kalın akrilik levhalar ve çok katmanlı ahşap levhalar gibi ürünlerde sıkıntısız bir şekilde kesim yapmanıza olanak sağlar.

RECİ tüpün yanı sıra cihaz; HIWIN ray sistemi, OMRON kompenantlar ve dayanıklı micro stepper motorlar ile donatılarak iş kalitesi garanti altına alınmıştır.

Cihazın yanında hava kompresörü, CW su soğutma sistemi egsoz sistemi ise standart olarak gelmektedir.

Cihaz; akrilik, mdf, kaplama, tekstil, deri ve plastik gibi metal olmayan ürünlerin kesiminde ve taş, cam, ahşap, akrilik, deri ve bambu gibi ürünlerin kazımasında kullanılır.

B1325 tekstil, hediyelik eşya, deri, oyuncak, kalıpçılık ve reklam endüstrisi gibi bir çok alanda kullanılabilir.

150W Lazer Makinası 90x130cm Bodor BCL1309X

BODOR BCL 1309X lazer kesici ve kazıyıcı; 130 cm x 90 cm çalışma alanı, 100W ve 150W gücündeki CO2 lazer tüpüyle profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılayacak büyük format bir lazer cihazıdır. Güçlü lazer tüpüyle daha kalın akrilik ve ahşap malzemeleri rahatlıkla kesebilirsiniz. Büyük çalışma alanı sayesinde malzeme firesini aşağıya çekebilir ve aynı anda daha fazla ürünün kesim veya kazıma işlemini yapabilirsiniz. Kullanacağınız malzeme kalınlığına göre ayarlanabilir çalışma alanına ek olarak opsiyonel olarak edinebileceğiniz çevirme aksesuarı ile şişe, bardak veya bambu parçaları gibi silindirik nesneler üzerinde kazıma işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yüksek hassasiyet isteyen işleriniz için kaydırma önleyici tahrik sistemi, istikrarlı ilerletme sağlayan şok emici özellikli senkron kayışı, kesim veya kazıma için doğru konumlandırma sağlayan kırmızı işaretleyici ile donatılmıştır. AF özellikli odaklama sistemi ile kullanımı daha da kolay hale getirilmiştir BODOR BCL 1309X lazer cihazımız piyasanın lider konumundaki RECİ S6 tüp ile güçlendirilmiştir.

Reklamcılık dekorasyon hediyelik eşya, kalıp elektronik ve elektrikli aletler gibi bir çok sektöre hitap eden bir cihazdır.

Thunder Nova 35 100W 60x100cm Lazer Makinası

Nova 35 lazer sistemi size şık tasarımı ve kullanıcı dostu yapısının yanı sıra işlerinizi mükemmel bir şekilde yapabilmeniz için en kaliteli kesim, markalama ve kazıma fonksiyonlarına erişmenize olanak sağlayan yapıdadır. Yüksek hızlı servo motor sistemi ile donatılmış Nova 35 lazer sistemi seri üretim yapmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Nova 35 lazer sistemi işini hızlı bir şekilde tamamlasa da asla kaliteden ödün vermez. Hem bireysel düşük adetli işler için hem de yüksek adetli projeler için uygun tasarımdadır. Yüksek hızlı servo motorlar sayesinde hassasiyet isteyen işleriniz düşük ses seviyesi ve mükemmel kesim kenarları ile hem konforunuzu hem de müşteri memnuniyetinizi sağlar.

İmalat safhasında müşterilerinizden gelen farklı kalınlıktaki malzemeler için asansörlü çalışma alanına sahip Nova 35'in çalışma tablası üretim kalitenizi artıracak bal peteği tabla şeklindedir.

Özel su koruma sistemi ise tüpünüzün veriminin maksimum seviyede kullanılmasını sağlar. Işıklı ikaz sistemi ise yakınında olmanıza gerek olmadan makinanızın çalışma durumunu kontrol etmenize olanak verir. Yüksek kaliteli elektronik aksam Ruida set tarafından yönetilmektedir. Üretilen lazer ışını yine kaliteli ayna ve lensler ile aktarılarak cihazınızdan maksimum verimi almanıza sağlar.

90x60 cm çalışma alanına sahip Nova 35 CW soğutma sistemi, entegre egzost sistemi, hava kompresörü, ışıklı ikaz sistemi, asansörlü bal peteği tabla ve AF sistemi gibi standart donanımla gelmektedir.

Thunder Nova 24 60W 40x60cm Lazer Makinası

Nova 24; ufak alanda büyük işler yapabilmenize olanak sağlayan üstün yeteneklere sahip fakat yer kaplamayan bir lazer kesim ve kazıma cihazıdır.

Sahip olduğu ileri teknoloji ürünü teknik donanım alt yapısı sayesinde ona vereceğiniz en zorlu işleri dahi yüksek hassasiyetle tamamlar. 1000 mm/sn hızına sahip servo motorlar ile uzun süre alan fotoğraf kazıma işlerinizi veya lastik kaşe yapımı gibi ufak karakterlerle çalışmayı zorunlu kılan hassasiyete sahip işlerinizi firesiz ve zamanında teslim etmenizi sağlar, yine bu kaliteli servo motorlar sayesinde son derece düzgün köşelere sahip vektör kesimler yapabilirsiniz.

Nova 24 çeşitleri kalınlıklara sahip malzemeler ile rahatça çalışabilmeniz için yüksekliği ayarlanabilir hareketi tabla sistemi ile donatılmıştır. Aynı zamanda kullanılan tabla ışın ve ısı yansımasını minimize eden bal peteği yapısına sahiptir.

Nova 24 lazer cihazımız iş ve makine durumunu uzakta da olsanız kontrol etmenize olanak veren bir ışıklı ikaz sistemi ile donatılmıştır.

40x60 cm çalışma alanına 70x53 cm ürün koyarak 15,5 cm kalınlığa kadar çalışabilirsiniz. Kırmızı lazer hizalama noktası ile çalıştığınız malzeme üzerinde işin yerleştirilmesi son derece kolay hale getirilmiştir.

Ruida ekran ve kontrol kartı, CW su soğutma sistemi ve yüksek hızlı servo motorları destekleyen kaliteli bir ray sistemi cihazınızın uzun ömürlü ve verimli olmasını sağlamak için Nova 24 sistemine entegre edilmiştir.

100W Lazer Makinası 60x100cm Bodor BCL1006X

BODOR BCL1006X lazer kesim ve kazıma cihazımız 100cmx60cm ebatındaki geniş çalışma alanı ve 100W ve 150W gücündeki CO2 tüpü seçeneğiyle ileri teknoloji dünyasının gelişmiş bir elçisidir. Geniş çalışma alanı ve güçlü tüpünün beraberinde hızlı modlarda dahi yüksek hassasiyetle kesim ve kazıma yapabilmenize olanak sağlayan kaliteli micro stepper motor ve Ruida kontrol sistemi ile donatılmıştır. Çalışma tablası tekstil ürünleri, akrilik, plastik ve küçük parçalı ürünler üzerinde rahatça çalışabilmenizi sağlayacak şekilde petek dokulu yapıdadır.

 Lazer tüpün verimli ve uzun ömürlü bir şekilde çalışmasını sağlayan su soğutma sistemi ise CW5000 endüstriyel tip soğutucu ile desteklenmiştir. BODOR BCL1006X opsiyonel olarak ekleyebileceğimiz çevirme aparatı ile cihazınızın kullanım alanını genişleterek karlılığınızı arttırabilirsiniz. Örneğin çevirme aparatı ile cam kadehler üzerine düğün organizasyonları için gelin ve damat isimlerini yazabilir ya da restoran ve şirketler için bardak veya şişe üzerine markalama yapabilirsiniz.

Giriş seviyede başlayıp endüstriyel imalat ihtiyaçlarınıza kadar cevap verebilecek güçte dayanıklı bir cihazıdır.

Fiyat, performans oranı rakiplerine göre çok yüksektir.

Akrilik levha, mdf, deri, tekstil, çift renkli kazıma levhaları, kaşe lastiği gibi bir çok üründe kesim yapabileceğimiz gibi mermer, granit, cam ve kristal gibi başka bir çok ürünün yüzeyinde de kazıma yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.