x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Sublimasyon Kristal Plaket Beyaz Kalp
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

KRİSTAL PLAKET

Göz alıcı görünümleri ve elması andıran renkli ışıltıları ile kristal plaketler, özel başarıları ödüllendirmek için mükemmel bir seçenektir. Kristal plaketler firmalar tarafından personelin motivasyonunu artıran bir ödül olarak kullanılabileceği gibi,  devlet kurumları, belediyeler ve özel organizasyonlar tarafından da ödüllendirme ve hediye amaçlı kullanılırlar.  Parlak ve şık görünümüyle dikkat çeken bu özel ürün  dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü olmasından dolayı kurumlar tarafından tercih edilmektedir. Bu şekilde hediye edildiği kişi veya kurumun rafında hem ödül alan kişi için hem de veren kişi için bir gurur kaynağı olur ve özel bir anı eşyası olarak değerlendirilir.

Kristal Plaket Çeşitleri:

Birbirinden şık farklı şekil ve boyut tasarımlara sahip kristal plaketler stoklarımızda mevcuttur. Geleneksel basit tasarımlar dışında VİP kristal plaket olarak adlandırılan ve birden fazla kristal objenin birleştirilmesiyle plaket haline dönüşmüş daha büyük tasarımlı kristal plaketler de üretilmektedir. Ayrıca www.sanalbayim.com farkıyla sizin tasarımlarınızı da kristal plakete dönüştürüyoruz. Kristal plaketlerin imalatı 10mm ultra şeffaf camdan yapılmaktadır. Bunun yanı sıra 8mm cam dan üretilen ekonomik kristal plaket modellerimizde vardır. Ultra şeffaf cam dışında renkli kristal camdan yapılan çeşitleri de mevcuttur. Kristal plaketin etrafında bulunan işlemeler plaketlerin ışık altında parlayarak etkileyici bir görüntü oluşturmasına yardımcı olur.

Kristal Plaket Fiyatları:

Kristal plaket fiyatları plaketin modeline ve imalat zorluğuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Gala, lale, elmas gibi bilinen ekonomik modeller dışında kenarı kesik oval, yelken ve kalkan gibi özel tasarımlı popüler modelleri de stoklarımızda bulabilirsiniz. Bayilerimize kristal plaket fiyatlarında avantajlı teklifler sunmaktayız.

Kristal Plaket Baskısı:

Kristal plaketler üzerine sahip olduğunuz donanıma uygun olarak farklı şekillerde baskı yapabilirsiniz.

Lazer kazıma kristal plaket baskısı:

Kristal plaketlerin yüzeyi lazer makine ile kazımaya uygundur. Dolayısıyla gravür şeklinde cam yüzeyde oyma işlemi yapılarak bir kristali plaket haline dönüştürebilirsiniz.Firmamız tarafından ithal edilmekte olan Thunder ve Bodor marka lazer makinaları bu kazıma işlemi için uygundur.

UV yazıcı kristal plaket baskısı:

Lazere alternatif olarak kristal plaketlere UV yazıcılar ile baskı yapabilirsiniz.  Özellikle renkli baskının gerektiği durumlarda UV yazıcılar kristal üzerine baskı için ideal bir çözüm oluştururlar.

Lazer transfer kristal plaket baskısı;

 Lazer transfer baskı kağıtları kullanılarak tonerli yazıcıdan alınan çıktılar ile kristal plaketlerin yüzeyine ısı transfer baskı yapabilirsiniz. Burada multitrans sert zemin lazer transfer kağıtları kullanmanız gerekir. Çoğunlukla kullanılan yazıcılar Oki marka lazer yazıcılardır. Ancak bu şart değildir. Xerox gibi birçok fotokopi makinesi de lazer transfer baskı için kullanılabilir.

Kristal Plaket için uv ampul ve uv yapıştırıcı:

Kristal plaket çeşitlerimizin yanı sıra kristal plaketleri montajlı hale getirmek için kullanmanız gereken Osram 300 watt UV ampul ve 250 mililitrelik tüplerde bulunan uv ışığa duyarlı UV yapıştırıcılar da en ekonomik fiyatlarla web sitemiz www.sanalbayim.com adresinizden temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.