x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Toplam 12 ürün bulunmaktadır.

Sublimasyon Transfer Kağıtları

Sublimasyon baskısı için özel yüzeye sahip A4 veA3 ebatlarında, kupa bardak, metal baskısı için sert zemin, tişört, yastık kılıfı baskısı için tekstil süblimasyon kağıtlarımız vardır.

SUBLI-T Tekstil Süblimasyon Transfer Kağıtları

Subli-T hibrit yapılı transfer kağıdı; hem sert zemin hem de tekstil ürünler için geliştirilmiş fakat bizim özellikle tekstil ürünler için önerdiğimiz bir üründür.

Profesyonel kullanım alanlarına hitap eden bu özel kağıdın yüzeyi hem mürekkep tasarrufu sağlayacak hem de baskı yapılan mürekkebin neredeyse tamamının transfer olmasını sağlayacak özel bir kaplamaya sahiptir.

A4 ve A3 formları mevcuttur.

SUBLI-T Sert Zemin Süblimasyon Transfer Kağıtları

Kupa, metal ve MDF / HDF bir çok sert yüzeyli zemin de canlı renklere sahip, yüksek çözünürlükte baskılar yapmanızı sağlayan bir transfer kağıdıdır.

100gr ağırlığında ki yapısı sıkıntısız bir şekilde Epson yazıcılarda süblimasyon transfer için baskı almanıza olanak sağlar.

A4 ve A3 formları mevcuttur.

Epson Süblimasyon Transfer Kağıdı

Epson tarafından üretilmekte olan bu inkjet kağıt ise özellikle sert zemin baskılarda son derece başarılı sonuçlar vermektedir. Sorunsuz kullanımı ile yıllardır sublimasyon transfer sektörünün gözdesi ürünlerden biridir.

Sublimasyon Transfer Kağıtlarına Nasıl Baskı Yapılır?

Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan tekstil ve sert zemin ayrımı olmaksızın her iki çeşit sublimasyon transfer kağıdına direkt baskı alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.