sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Buton Rozet Makinaları

Rozetmatik T6 rozet makinası ile iğneli rozetten aynaya, açacaktan masaüstü saatlere ve buzdolabı magnetlerine varna kadar bir çok ürünün imalatını yapabilirsiniz. Rozetmatik T6 makineye 25mm den başlayarak 37mm, 44mm, 56mm, 58mm ve 75mm gibi 6 farklı kalıbı saniyeler içerisinde takabilir veya kullanmını değiştirebilirsiniz. Dönen tasarım sayesinde kullanımı son derece kolay hale getirilmiş bir tasarıma sahiptir. Firmanızda kapladığı yerin ufaklığı ekonomik fiyatına rağmen son derece büyük işler yapabileceğiniz çok becerikli bir üründür.

Buton Rozet Kalıpları

Rozet yapımında kullanılan en önemli ürün makinanıza takarak rozet parçalarını birleştirmenizi sağlayan kalıplardır. Rozetmatik kalıplar tamamı metalden imal edilmiş ve yüksek adetli rozet imalatlarınız da dahi güvenle sıkıntısız bir şekilde kullanabileceğimiz bir şekilde imal edilmiştir. Kalıplarımız tak-çıkar özelliği ile sadece saniyeler içinde makinanıza kolaylıkla monte edip sökebileceğimiz bir endüstriyel tasarıma sahiptir. Farklı ebatlar ile birçok değişik boyda ürün imal edebilirsiniz.

Buton Rozet Kesiciler

Rozet için gerekli baskıların ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda kesimi için kullanılan dairesel kesimler yapan giyotin sistemidir. Farklı ebatlarda rozetler için farklı kesim bıçakları kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.