sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

İnkjet Fotoğraf Yazıcı

     İnkjet fotoğraf baskı makinaları; inkjet fotoğraf kağıdı üzerine mürekkep püskürterek fotoğraf baskısı yapan yazıcılardır. Epson fotoğraf yazıcıları yine Epson tarafından geliştirilmiş özel bir kafa olan mikro piezo teknolojisi sayesinde kusursuz, stüdyo kalitesinde ve uzun ömürlü fotoğraflar basmanıza olanak sağlar. Yine Epson tarafından geliştirilen tank sistemi ile donatılan bu yazıcılar artık kartuş yerine şişe mürekkep kullanmaları sayesinde alınan fotoğraf baskı maliyetleri son derece ekonomik hale gelmiştir.

     Kemal Cevizli Fotoğrafçılık olarak fotoğraf baskı makineleri konusunda uzun süredir Epson firması ile iş ortaklığı yürütmekteyiz.

   İnkjet Çok Fonksiyonlu Yazıcı

   İnkjet yazıcılar son yıllarda doküman ve fotoğraf baskısı dışında üzerine eklenen tarayıcılarla çok fonksiyonlu yazıcılara dönüşmüş durumda. Dolayısıyla ekstra olarak bir tarayıcı ihtiyacınız varsa size yer tasarrufu da sağlayacak çok fonksiyonlu bir inkjet yazıcıyı ekonomik fiyatla sanalbayim.com ’dan edinebilirsiniz.

   Ekranlı fotoğraf yazıcıları ise size düğün salonu veya lokanta gibi mekanlar da bir bilgisayar bulundurmadan fotoğraf baskısı yapabilmenize olanak sağlar. Burada yazıcının üzerinde bulunan kart okuyucu yuvasına fotoğraf makinanızın hafıza kartını takıp, fotoğrafları baskı için seçmeniz yeterli, gerisini bırakın yazıcınız sizin için halletsin.

   Orjinal Epson Mürekkep ve İnkjet Fotoğraf Kağıtları

   Epson inkjet yazıcı teknolojisinin lideri olması yanısıra ürettiği yazıcılar için geliştirdiği olağanüstü performanslı tüketim ürünleri ile de öne çıkan lider bir firmadır. Her inkjet yazıcı içinde üretici tarafından yerleştirilmiş ve kullanılacak mürekkebe göre geliştirilmiş İCC olarak adlandırılan bir renk kodlama sistemi bulunur. Fotoğraf baskısında Epson firmasının bu kadar başarılı olmasının sırrıda burada yatar. Epson ürettiği yazıcılara kendi üretimi olan mürekkeplerin İCC profil değerlerini yüklemektedir. Bu sayede yakalanan renk derinliği ile hayat kadar canlı ve kalıcı fotoğraflar basmak mümkün olmaktadır. Fotoğraf yazıcınız için ihtiyaç duyacağınız Epson orijinal mürekkeplere de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Orijinal Epson fotoğraf mürekkepleri hem yazıcı kafanızın uzun ömürlü olmasını sağlayacak hem de bastığınız fotoğrafların albümde 200 yıl çerçevede ise 100 yıl solmadan kalmasını sağlayacaktır. Fotoğraf baskısı için kaliteli ve ucuz inkjet fotoğraf kağıtlarına da yine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız tarafından ithal edilmekte olan MİPO ve yine satışını gerçekleştirdiğimiz KODAK inkjet fotoğraf kağıtları çeşitlerine en uygun toptan fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Kaliteli inkjet fotoğraf kağıtlarıyla hem baskılarınızın daha canlı olmasını sağlayabilir hem de fotoğraf baskı makinasının kağıt haznesinde ileriki dönemde oluşabilecek sorunların önüne geçmiş olursunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.