x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4

Düz Pres

Tişört, yastık, puzzle, anahtarlık, kristal plaket, cam saat, sublimasyon metal plaket, ahşap masa isimlik baskı makinası ihtiyacınız için pres çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Düz Pres Fiyatları

A4, A3 pres, 38X38 cm, 40x50 cm ebatında tişört, yapboz, anahtarlık, plaket, saat, sublimasyon metal, çerçeve baskı makinesi ihtiyacınız için ekonomik fiyatlı çözüm bizde.

Düz Sublimasyon Transfer Baskı Presi 40x50 HP3803 A3

Digitronix HP3803 serisi ısı presleri baskı dünyasının klasiklerindendir. Sağlam yapıları ve siz müşterilerimizin beklentilerini tam karşılayan mükemmel baskı sonuçları ile sizinde mini fabrikanız olmaya aday. Ekonomik fiyatına karşılık baskı yapabildiği malzeme çeşitliliğinin genişliği ile sizi şaşırtacaktır.

Tercihinize göre iki baskı tablası ebadı ile piyasaya sunulmaktadır; 38x38 cm ebatlı model A4 yazıcıya sahip işletmelere cevap verirken, 40x50 cm ebatlı ısı tablasına sahip model ise hem A4 hem A3 yazıcıya sahip işletmelerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretilmiştir.

Her iki ebatta da baskı kalitesinden ödün vermeden tişört, mouse pad, yastık kılıfları, puzzle (yap-boz), alüminyum levha, cam saat, anahtarlık çeşitleri, kristal hediyelik ve kristal plaketler gibi bir çok ürüne kolay bir şekilde tasarımları aktarabileceğiniz, kullanıcı dostu düz ısı presleridir.

Bayilerimiz tarafından uzun yıllardır kullanılarak test edilmiş bu modeller sizinde işletmenize yıllarca sorunsuz bir şekilde hizmet edecektir.

Otomatik Düz Transfer Baskı Makinesi 40x50 HP3804C

Hem profesyonel, hem de daha ufak işletmelerde kullanılan dikey açılımlı düz prestir. Isı tablası baskı tablasından baskı sonrası dikey olarak açılarak uzaklaşır. Klasik düz preslere oranla avantajı tamamen dijital olarak kontrol edilen elektro mıknatıs sayesinde baskı süresi dolduğunda ısı tablasını otomatik olarak baskı tablasından uzaklaştırmasıdır.

Siz diğer işlerinizle ilgilenirken ekstra bir güç ve zaman harcamadan veya unutma sonucu malzemenin zarar görmesine sebep olmadan otomatik olarak presiniz açılır ve baskı işlemini sonlandırır.

40x50 cm ebatında, teflon boyalı ve dayanıklı kalın alüminyum malzemeden imal edilmiş ısı tablası size uzun yıllar hizmet vermesi için üretilmiştir. Baskı tablası üzerinde bulunan yumuşak silikon ped ise baskı yaptığınız malzemenin ısı tablası ile tam buluşmasını sağlayarak baskı hatası ve malzeme firesi vermenizi önleyecek yapıdadır.

Piyasadaki benzerlerinden kaliteli malzemesi ve işçiliği ile ayrılan bir ısı transfer presidir.

6,4 cm’e kadar ayarlanabilen baskı yüksekliği ile hem kalın malzemelere hemde direk tişört baskı cihazlarında baskı sonrası boya sabitleme kurutucusu olarak kullanılabilinir.

Düz Transfer Baskı Presi 40x60 HP3805 Swing

Profesyonel kullanıcılar İçin; Yan açılımlı (swing away) sistem üzerine oturtulmuş, çekmeceli baskı tablası ile maksimum kullanım kolaylığı sağlayan düz prestir.

Dikey yönlü baskı tablası baskı sonrası dışarıya çekilerek veya üst ısı tablası sağa doğru açılarak, tamamen yüksek ısılarda çalışan ısı tablasından uzaklaştırılır. Bu sayede hem kişiselyaralanmalar azaltılır hem de baskı tablası üzerine baskı yapılacak materyalleri yerleştirmek ve hizalamak içinde büyük kolaylık ve zaman tasarrufu sağlanır. 40x60 cm ebatında teflon yüzeye sahip kalın ısı tablası baskı alanının tümünde ısının eşit dağılmasını sağlayarak homojen ve standart baskı sonuçları almanızı sağlar.

Digitronix ısı transfer preslerinin amiral gemisi olan ürünümüzde verimlilik ve dayanıklılık standartlarından asla taviz verilmeden dizayn edilmiş yıllarca sıkıntısız bir şekilde kullanabileceğiniz tam profesyonel bir üründür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.