x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Top Baskı Pres Makinası BHP01
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Top Pres

Hem şapka baskı hem de futbol, basketbol veya voleybol topları üzerine tekstil folyo veya lazer transfer baskı kağıdı ile baskı yapabilen presimize buradan ulaşabilirsiniz.

Top Pres Fiyatı

Sublimasyon şapka baskı makinesi ve top pres baskı makinası olarak kullanılabilen bu çift fonksiyonlu presimizin cazip fiyatını kaçırmayınız.

Top Baskı Pres Makinası BHP01

Digitronix BHP01 şapka ve top presi hem şapkalar hem de spor topları üzerine transfer baskı yapmanızı sağlayacak ekstra aparatlar ve özelliklerle donatılmış bir baskı makinesidir.

Bu özel tasarıma sahip pres sayesinde uygun sentetik deriden imal edilmiş futbol, basketbol ve voleybol topları üzerine transfer baskı yapabilirsiniz.

Top presimiz yanında gelen şapka baskı aparatı ile saniyeler içinde bir şapka baskı makinesine kolayca dönüştürülebilir. Böylece firmanıza gelen şapka baskı işlerini de kendi firmanız dahilinde gerçekleştirebilirsiniz. Promosyon işlerinde yaygın olarak kullanılan baskılı şapkalar ile ürün çeşitlerimizi daha da genişletebileceksiniz.

BHP01 top veya şapka baskısı dışında 12x12cm ebatındaki düz baskı aparatı ile gömlek veya mont gibi bütünü ısı presi altına sokulamayacak ürünler için bir logo baskı makinesi olarak da kullanılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.