sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Yaka İsimlik

Metal ve HDF’den üretilen sublimasyon baskıya uygun yaka isimlikleridir. Şık tasarımlı HDF ürünlerimizde web sitemiz üzerinden hazır şablon ve grafik desteğimiz vardır.

Süblimasyon Metal Yaka İsimliği

Metal yaka isimlikleri; prestijli mekanların kurumsal kimliklerini müşterilerine tanıtmaları konusunda mesaj ileten göz alıcı personel aksesuarlarından biridir.

Son derece hafif ve sağlam yapılarıyla beraber, özelleştirilebilir yüzeyleri kişilere kurumların kendilerini tanıtmalarını sağlar. Parlak altın ve gümüş renkleri, kubbeli, dörtgen, oval, geçmeli şekil seçenekleri ile 20 model civarında yaka isimlik seçeneğimiz stoklarımızda mevcuttur.

Yakaya takılmaları için arkadan magnet veya tercihe göre yaka isimlik iğnesi ile desteklenmeleri gereklidir.

Süblimasyon HDF Yaka İsimliği

Yeni geliştirdiğimiz bu ürün grubunda dünyada ilk kez firmaların bulundukları sektöre ait simgeleri yaka isimliği şekline getirdik ve imalatını ise yüzeyi son derece parlak beyaz, sırt kısmı ise parlak siyah olan ithal HDF üründen yaptık.

Her geçen gün yeni eklediğimiz ürünlerle daha da genişlettiğimiz bu grupta kırtasiye, kasap, güvenlik firmaları, doğa sporları, kuyumculuk, kafe, lokanta, internet kafe, elektronik mağazaları ve kulüpler gibi bir çok sektördeki mağazalara hizmet verebilirsiniz.

Bu yeni bir ürün gurubunu sizlere sunarken hedefimiz sizlere mağazalarınızda geniş tabanlı ama sektöre özel yeni bir satış kanalı oluşturmaktır.

Özel simgeli ürünler dışında şık geometrik şekillere sahip bir çok yeni modellerimiz de mevcuttur. Ürünler ister mıknatıs isterseniz iğne ile kullanıma uygundur.

Baskı için gerekli şablonları ürün altındaki açıklama bölümünden indirebilirsiniz.

Sublimasyon Yaka İsimliğine Nasıl Baskı Yapılır?

Metal yaka isimliklerine sublimasyon metal levhayla, HDF yaka isimliklerine ise düz preste doğrudan sublimasyon baskı yapılır ve iğne yada mıknatıs ile baskı tamamlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.