x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 159 ürün bulunmaktadır.

TRANSFER BASKI SİSTEMLERİ

  Başarılı Bir Süblimasyon Baskı İşi Nasıl Kurulur?

Az bir sermaye birikiminiz var ve evden yönetebileceğimiz bir iş kurarak ek gelir elde etmek mi istiyorsunuz veya mevcut işyeri alanımda yeni ürünlere yer vermek istiyorum mu diyorsunuz o zaman doğru yerdesiniz. Süblimasyon baskı işi son yıllarda giderek gözde olan iş alanlarından birisidir. Endüstriyel baskı sistemleri ile çözülemeyen düşük adetli baskı işleri veya yüksek çözünürlük getiren dijital baskı talepleri süblimasyon baskıya olan talebi arttırmıştır. Dolayısıyla süblimasyon baskı sistemleri gelişerek hem adetli baskı işleri hem de kişiye özel hediyelik üretimi gibi düşük adetli işleri dijital kalitede yapabileceğiniz bugünkü durumuna gelmiştir. 

  Eğer süblimasyon baskı işinizi yeni kuracaksanız veya var olan süblime işinizi büyütecekseniz cevap vermeniz gereken birtakım sorular olacaktır. Vereceğiniz doğru cevaplar ile kuracağınız süblimasyon baskı sisteminden alacağınız verim maksimum seviyede olur. Başlangıçta en önemli noktalardan birisi baskıları hazırlarken bir bilgisayara ve az da olsa bir grafik yazılımını kullanma becerisine sahip olmanız gerektiğidir. Unutmayalım ki dijital baskı cihazları ne kadar güzel baskı sonucu verirse versin sizin hazırlayabileceğiniz görsel kalitesi kadar başarılı sonuç alabileceksiniz. İster kişiye özel hediyelik işi olsun ister adetli promosyon baskısı olsun grafik tasarım sürecinin başarılı sonuçlandırılması her zaman sizin başarınızda önemli bir payı olacaktır.

SÜBLİMASYON TRANSFER BASKI İŞİNE GİRERKEN HANGİ MAKİNALARI ALMALISINIZ VE NELERE İHTİYAÇ DUYACAKSINIZ?

Transfer Baskı Presleri

Süblimasyon transfer baskı işine girerken öncelikle ihtiyaç duyacağınız kapasiteyi iyi tespit etmeniz gerekir. Eğer yüksek adetli promosyon baskı işi yapacaksanız kullanacağınız düz transfer baskı makinesi 40x50cm gibi büyük ebatlı olmalıdır. Eğer daha düşük adetlerle iş yapmayı hedefliyorsanız 38x38cm veya kullanması kolay ve az yer kaplayan bir kombo transfer baskı sistemi bile tercih edebilirsiniz. Süblimasyon baskı işinde kullanılan en önemli baskı makinesi düz transfer presi ya da piyasada bilinen ismi ile tişört baskı makinesidir Bu makinalar 29x38 cm ebatından 40x50 cm ebatına kadar değişen büyüklüklerde baskı alanına sahiptir. Tişört baskı makinasından sonra en popüler 2. makine ise kupa bardak baskı makinasıdır. Bu makinalar size kupa baskısı, termos baskısı, Türk kahve fincanı baskısı yapma imkanı sunarlar. Burada önemli nokta kullanılan ısı pedlerini yapacağınız ürün cinsine uygun olarak tercih etmenizdir. Eğer yine yüksek adetli baskı hedefliyorsanız ikili kupa bardak baskı makinalarını kullanabilirsiniz. Bu sizin zamandan büyük tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Promosyon şapka içine girmek isterseniz yine bir şapka baskı makinasına ihtiyacınız olacaktır aynı şekilde promosyon kalem işi içinde bir kalem presine ihtiyacınız var. Tabak baskı makinesi ile belediye gibi devlet kurumlarına veya derneklere anı ve hatıra tabakları baskısı yapabilirsiniz. Top presinin üzerinde gelen aparatları vasıtası ile ister makinanızı logo baskı makinesi gibi kullanabileceğiniz gibi uygun futbol, basketbol veya voleybol topları üzerine kişiselleştirme veya promosyon baskısı yapabilirsiniz. 3D vakum preslerle ise düz olmayan yani eğimli yüzeye sahip ürünlere Örneğin tabaklara, cep telefonu kapaklarına veya tablet kapaklarına baskı yapabilirsiniz 3D vakum presler ile aynı zamanda adetli kupa bardak baskısı da yapabilirsiniz.

Süblimasyon Yazıcı

Sublimasyon yazıcılar firmamızın profesyonel olarak hizmet sunduğu önemli uzmanlık alanımızdır. Süblimasyon yazıcılarımızda Avrupa’dan ithal edilen kaliteli ve kafa tıkanması yapmayan Euroink süblimasyon mürekkepleri kullanılmaktadır. Süblimasyon transfer baskı işi yaparken en önemli noktalardan birisi de yazıcı seçimidir. Burada hedeflediğiniz iş büyüklüğüne göre 4 renk veya 6 renkli yine ihtiyaç duyacağınız baskı ebatına göre A4 ya da A3 Epson süblimasyon yazıcılardan birini tercih etmeniz gerekecektir. Firmamız Epson ürünleri toptancısı olması sebebiyle Epson yazıcılarında toptan fiyatına size en uygun yazıcı fiyatları sağlayacaktır.

Süblimasyon Transfer Kağıdı Ve Süblimasyon Mürekkep

Yazıcı konusunda karar verdikten sonra yine en önemli konulardan birisi bu yazıcıya koyacağınız mürekkep ve baskı için kullanacağınız transfer baskı kağıdıdır. Unutmayın mürekkep ve transfer baskı kağıdı sizin baskı sonuçlarınıza önemli derecede etki eder. Firmamız tarafından ithal edilmekte olan euroink süblimasyon mürekkebi yazıcınızın kapısında bir sorun oluşturmadan uzun yıllar baskı almanıza yardımcı olur ve özel kimyasal yapısı ile canlı ve kontrast baskı sonuçları almanıza sağlar. Yine firmamız tarafından yurt dışından ithal etmekte olduğu subli-t transfer baskı kağıtları yüksek derecede mürekkep transferi yaparak karşı ürün yüzeyinde canlı ve kontrat baskılar oluşturur.

Süblimasyon Transfer Baskı Yardımcı Malzemeler Ve Yedek Parçalar

Yazıcı süblimasyon mürekkep ve süblimasyon transfer kağıdı alımını yaptıktan sonra bulundurmanız gereken ek ürün ısı transfer bantıdır. Bunun dışında firmamız kupa preslerinde kullanacağınız yedek kupa presi pedlerini, tişört baskı prenslerinde kullanılan silikon pedleri, 3D vakum preslerde kullanılan silikon membranların Türkiye'ye ithalatını yapmakta ve toptan fiyatına sizlere sunmaktadır.

Metal Giyotin Ve Köşe Yuvarlatma Makinaları

Süblimasyon baskı işinde kullanılan en önemli ürünlerden birisi süblimasyon metal levhadır. Bu metal levhaların kesimi için firmamız tarafından Amerika'dan ve Çin'den metal kesim giyotinleri ithal edilmektedir. Son derece sağlam bıçak yapılarıyla bu metal kesim giyotinlerine toptan fiyatına web sitemizden ulaşabilirsiniz. Kesim sonrası keskin köşeleri metal köşe yuvarlatma zımbası ile yuvarlak hale getirebilirsiniz. Köşe kesim pensesi ve köşe yuvarlama zımbaları ithalatı yapan firmamızdan toptan fiyatına satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.