x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Sublimasyon İthal Beyaz Kupa Ultra Coat Extra
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Süblimasyon Mavi Yuvarlak Saplı Kupa
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon Sihirli Kupa Yarı Parlak Ultra Coat Ex
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon Futbol Toplu Kupa Kırmızı Beyaz
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Süblimasyon Sarı Yuvarlak Saplı Kupa
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Süblimasyon Kırmızı Kalpli Kupa
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon Sapı ve İçi Renkli Kupa Siyah - Mega
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 78 ürün bulunmaktadır.

SÜBLİMASYON KUPA BARDAK

 Süblimasyon Kupa Bardak Baskısı İçin Neler Gerekir?

  Süblimasyon kupa bardak baskısı önce belirttiğimiz gibi hem ekonomik hem de işe yeni başlayan deneyimsiz kişiler için bile kolayca öğrenebilecek basit bir işlemdir. Üstelik bu konuda çok sermayeye ihtiyaç duymadan az bir yatırımla hatta ufak tasarruflarınızla bile evden çalışabileceğiniz kendi işinizi kurabilir ve kendi   işinizin patronu olabilirsiniz.

  Gelelim kupa bardak baskısı için gerekli kupa baskı makinası ve malzemelerin neler olduğuna;

  1. Süblimasyon kupa bardak pres makinası veya 3D baskı makinası 

  2. Epson süblimasyon yazıcı 

  3. Euroink süblimasyon mürekkep 

  4. Subli-T süblimasyon transfer kağıdı

  5. Sublimasyon kupa bardak çeşitleri

  6. Termal ısı bandı

  7. Eğer bir 3D vakum pres baskı makinası kullanacaksanız 3D kupa baskı pedine de ihtiyacınız olacaktır.

 Süblimasyon Kupa Bardak Çeşitleri

  Süblimasyon kupa bardak çeşitliliği konusunda rakip tanımıyoruz. Hem Türkiye’deki kupa bardak imalatımız hem de ithal ettiğimiz süblimasyon kupalar göz önünde tutulduğunda siz bayilerimize Türkiye’deki en geniş kupa bardak çeşidini en ekonomik toptan fiyatına beğeninize sunuyoruz.

  İthal süblimasyon kupa bardaklarımızı tüm dünyaca iyi tanınan güvenilir fabrikalarda ürettirmekteyiz. Üretimi yaptırdığımız fabrikalarımız üretimin her aşamasında denetlenmekte ve üretilen kupa bardaklar sağlık sertifikası ile ithal edilmektedir. Türkiye’ye yapılan her ithalat aynı zamanda yine gümrük nezaretinde   Türkiye’de sağlık bakanlığına bağlı kurumlar tarafından denetlenerek tekrar sağlık açısından sertifikalandırılmaktadır.

  Sağlık sertifikalarımız dışında yurt dışından ithal etmekte olduğumuz ürünlerde “ultra coat “ ve “ultra coat extra “ markaları ile ithalat yapmaktayız. Ultra Coat ürünümüz 3000 kez bulaşık makinesi yıkamasına dayanırken yeni geliştirilen Ultra coat extra kaplamamız ile süblimasyon kupa bardakları tam 3500 kez bulaşık   makinası yıkamasına dayanıklı hale getirilmiştir. Bu dayanıklılık ise bazı firmalarınki gibi sözle değil uluslararası SGS firmasının laboratuvarın da test edilerek sertifikalandırılmaktadır.

  Süblimasyon kupa bardakları çeşitleri içerisinde en gözde ürün metalik altın ve metalik gümüş süblimasyon kupa bardaktır. Bu ürün yurt dışında firmamız tarafından özel olarak üretilmekte ve tüm Türkiye’ye firmamızca dağıtılmaktadır.

  Bunların dışında süblimasyon nescafe fincanı, sublimasyon Türk kahve fincanı, kalp kulplu kupa, sihirli kupa bardak, süblimasyon konik kupa, içi renkli süblimasyon renk değiştiren kupa, sublimasyon içi ve sapı renkli kupa, sevgililer için çiftli aşk kupası, çocuklar için sapları sevimli hayvan figürlü kupa bardaklar, fanatik fulbol taraftarları için saplarında futbol takımlarının renklerinde dönen top bulunan kupa bardaklar, belirli bir alanına baskı yapılabilen dekoratif baskı alanlı kupa bardak ve süblimasyon kaşıklı kupa bardaklar stoklarda bulundurduğumuz ürün çeşitleridir.

 Süblimasyon Kupa Bardak Baskısı Nasıl Yapılır?

  Şimdi sizlere adım adım kupa bardak üzerine süblimasyon transfer baskının nasıl yapılacağını göstereceğiz.

  1. Bilgisayarımızda görselimizi Adobe Photoshop, Corel Draw veya Windows üzerinde şekillendirip baskıya hazır hale getiriyoruz. Bu aşamada önemli olan baskı yapılacak kupanın ebadının iyi bir şekilde ölçülmüş olmasıdır. Görsel hazırlandıktan sonra baskıya mümkünse Adobe Photoshop veya Windows üzerinden   gönderilmesi renklerin daha canlı gözükmesini sağlar.

  2. Hazırlanan görselin kaliteli Euroink süblimasyon mürekkeplerle dolu bir Epson süblimasyon yazıcısından Subli-T sert zemin transfer kağıdı kullanılarak baskısı alınır.

  3. Görsel etrafından kesilir, fazla kağıt kullanmak için ayrılır. Transfer kağıdı süblimasyon kupa bardak etrafına bombe vermeyecek şekilde ve düz formda yerleştirilir ve termal ısı bandı ile kupa bardak üzerine sabitlenir.

  4. Hazırladığımız süblimasyon kupa bardak artık kupa pres baskı makinasına yerleştirmeye hazırdır. Baskı için kupa bardak presi tekli, ikili, beşli veya 3D baskı makinası olmasına göre cihazların kupa bardak baskı ısı ve süre ayarları ile basınç ayarları yapılır. Burada süblimasyon kupa bardak üreticisinin veya kupa baskı   makinası satıcısının öngördüğü ayarlara dikkate alınmalıdır. Temelde süblimasyon seramik kupa bardaklara 165°C ve 210 saniye ve ithal süblimasyon kupa bardaklara ise 165°C ve 240 saniyede baskı yapabilirsiniz. Kupa baskı makinesi gerekli ısıya ulaşınca kupa bardak kupa baskı makinasının ısıtıcı pedine içine oturacak   şekilde konur ve baskı kolu kapatılır.

  5. Bardak baskı makinası süre sonunda sesli alarm ile süresin dolduğu konusunda uyarır. Baskı yapılan süblimasyon kupa bardağın çok sıcak olduğunu unutulmadan sadece sap kısmından tutarak kupa baskı makinasından çıkarılır ve üzerindeki süblimasyon transfer baskı kağıdı dikkatli ve hızlı bir şekilde kupa üzerinden çıkarılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.