x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.

TRANSFER BASKI KAĞITLARI

Transfer Baskı Kağıdı Nedir?

Transfer baskı kağıdı, transfer baskı yapmak kullanılan bir kağıt çeşididir. Bu kağıtlar, bir transfer baskı makinesi yani ısı presi kullanılarak, bir görselin karşı taraftaki malzemenin yüzeyine aktarılmasını sağlar. Sahip olduğunuz baskı donanımına ve baskı yapılacak malzemeye göre transfer baskı kağıdı seçimi yapmalısınız. Örneğin süblimasyon yazıcıya sahipseniz süblimasyon transfer baskı kağıdı kullanmalısınız. Eğer bir fotokopi makinesi veya bir lazer yazıcınız varsa lazer transfer kağıdı, DTF yazıcınız varsa DTF transfer filmi veya uv yazıcı için soğuk etiket filmi kullanmalısınız.

Transfer Baskı Kağıdı Fiyatları Ve Transfer Kağıdı Nereden Alınır?

Baskı kalitenizi etkileyen en önemli ürünlerden biri olan transfer baskı kağıdı için her zaman en üst kalite transfer baskı kağıtlarını stoğunda bulunduran sitemiz www.sanalbayim.com u tercih edebilir veya sormak istediğiniz sorular için whatsapp hattımızdan veya 0212 244 13 02 nolu telefonla bize ulaşabilirsiniz. Transfer baskı kağıtlarına en ekonomik avantajlı fiyatlarla ulaşmak için lütfen sitemiz www.sanalbayim.com  adresinden bayi girişi yapınız.

TRANSFER BASKI KAĞIDI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Transfer baskı kağıtları, baskı alacağınız yazıcı sistemine ve transfer yapacağınız malzeme türüne göre çeşitlilik gösterir. Transfer baskı kağıdı çeşitlerini aşağıda bulabilirsiniz;

Sublimasyon Transfer Kağıdı Nedir?

Piyasadaki en popüler transfer baskı kağıdı süblimasyon transfer kağıdıdır. Bu kağıda baskı yapmak için süblimasyon yazıcı yani süblimasyon mürekkep kullanılır. Bu kağıda alınan çıktı transfer edilecek yüzeye yapıştırılır daha sonra ısı presinde, ısı ve basınç altında, kağıttaki mürekkep uçarak karşı yüzeye yapışır. Bu işleme de süblimasyon transfer baskı denir. Süblimasyon transfer kağıtları kendi içinde sert zemin ve tekstil transfer kağıdı olarak ikiye ayrılırlar. Aslında bu ayrım yüksek atım veya düşük atım kağıt olarak da adlandırılabilir. Süblimasyon transfer kağıtları polyester kumaşlara veya özel kaplama ile kaplanmış seramik veya porselen kupa bardak, ahşap saat, süblimasyon metal gibi yüzeylere baskı yapmak için kullanılır.

Sublimasyon Transfer Kağıdı Fiyatları Ve Sublimasyon Transfer Kağıdı Nereden Alınır?

Firmamız yıllardır kalitesiyle kendini kanıtlamış subli-t transfer kağıtlarının Türkiye dağıtıcısıdır. Subli-t markası dışında Zoom ve Subtech markalarının da Türkiye'ye ithalatını yapmaktayız. Subli-t markası altında getirdiğimiz transfer baskı kağıtları 3 çeşittir. Subli-t sert zemin mavi paketli, Subli-t Tekstil zemin kahverengi pakette ve Subli-t Vision yine kahverengi pakette satışa sunulmaktadır. Bu kaliteli süblimasyon transfer kağıtlarını web sitemiz www.sanalbayim.com  adresinden bayilere özel avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

İnkjet Pamuklu Kumaş Transfer Baskı Kağıdı Nedir?

İnkjet pamuklu kumaş üzerine transfer kağıdı piyasada bulabileceğiniz herhangi bir inkjet yazıcı ile baskı yapılabilen kağıtlardır. Kumaş ayrımı yapmaksızın pamuk, polyester veya karışık elyaflar üzerine baskı için kullanılabilirler. Fotoğraf kalitesinde baskı kalitesi alınabilir. Koyu renkli tişörtler için koyu zemin transfer kağıdı, beyaz ve açık renkli kumaşla üretilmiş tişörtler için ise açık zemin transfer kağıdı kullanılır. Bu tip transfer baskının sonucu yıkama dayanımı olarak süblimasyon transfer kadar güçlü değildir. Ancak her türlü kumaşa uygulanabilirliği büyük bir avantaj sağlar. Baskı için pres kullanmadan ütü ile transfer yapılabilir. İnkjet transfer baskı kağıtları günü birlik işler, ev kullanımı veya küçük ölçekli baskı işleri için daha uygundur.

Lazer Transfer Baskı Kağıdı Nedir?

Lazer transfer baskı kağıtları ya da diğer adıyla toner transfer baskı kağıtlarına bir lazer yazıcı veya fotokopi makinesi yardımı ile baskı alınır. Baskı yapılacak yüzey eğer tekstil ise açık zemin ve koyu zemin için ayrı kağıtlar mevcuttur. Beyaz ve açık renkli tişörtler için açık zemin, siyah ve koyu renkli tişörtler için ise koyu zemin transfer kağıdı kullanılır. Aynı şekilde sert zemin denilen transfer baskı kağıdı ile kupa bardak ve kristal plaket gibi ürünler üzerine transfer baskı işlemi yapılabilir.

İnkjet Sulu Çıkartma Kağıdı Nedir?

İnkjet sulu çıkartma kağıtları baskı yapmak için inkjet yazıcılar kullanılır. Transfer yapılacak zeminin rengine göre şeffaf veya beyaz tabana sahip sulu çıkartma kağıtları mevcuttur. Kağıt üzerine yazıcı ile çıktı alındıktan sonra akrilik vernik ile yüzey koruma altına alınır. Daha sonra baskı etrafından kesilerek su içine bırakılır. Kağıt su içinde gevşeyince transfer baskı işlemi gerçekleştirilir.

DTF Transfer Baskı Kağıdı Nedir?

Popüler transfer baskı yöntemlerinden birisi de dtf baskıdır. DTF baskı sayesinde koyu zemin ve pamuklu tişörtlerin üzerine son derece canlı renklerle baskı yapabilirsiniz. DTF transfer baskı filmi üzerine DTF mürekkebi ile baskı yapılır. Daha sonra yapılan baskı henüz ıslak iken şeker ismi verilen toz ile kaplanır ve ısı ile transfer yapılarak işlem tamamlanır.

Soğuk Etiket Baskı Kağıdı Nedir?

Soğuk etiket filmi, transfer baskı işlemlerinde kullanılan bir tür transfer filmidir. "Soğuk" terimi, bu filmi aktarmak için ısı gerektirmediği anlamına gelir, uv yazıcı ile baskı alınır. Alınan baskı transfer filmi ile taşınarak baskı yapılacak yüzeye baskı uygulanarak yapışması yolu ile transfer sağlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.