x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Metal Köşe Yuvarlama Zımbası 5mm
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Cornermate 6.35mm Antik Biçimli Köşe Bıçak CM40A
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Metal Giyotin ve Köşe Kesim Penseleri

Sublimasyon metal kesim giyotin, pvc ve alüminyum levha köşe yuvarlatma pensesi, dekoratif köşe bıçağı ve köşe kesim giyotini çeşitlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Metal Giyotin ve Köşe Kesim Penseleri Fiyatları

Amerikan sublimasyon levha kesim giyotin, sublimasyon alüminyum levha köşe yuvarlatma pensesi, delik ve slot pensesi ve köşe kesim giyotini için en ekonomik fiyat burada.

Metal Giyotin

Amerika’dan ithal etmeye yeni başladığımız Accu Cutter 2001 EVO 12 metal ödül endüstrisinde kendi konusunun tartışmasız lider bir ürünüdür. Yıllardır sistemli olarak geliştirilen ve saha testleri yapılan EVO giyotin bu sayede daha hafif, kullanılması kolay, güvenli ve dayanıklı hale getirilmiştir. Çift yönlü ebatlama yaparak kesim yapabileceğiniz sökülüp takılabilen bir ölçüm parçasına sahiptir. Bu ebatlama parçası sizetek ayarla sürekli aynı ebatlarda kesim yapmanıza olanak sağlar.

Cornermate Köşe Kesim Giyotin & Bıçakları

Cornermate köşe kesim giyotini değiştirilebilir köşe kesim bıçakları ile masa isimlikleri, yönlendirme levhaları ve plaket levhaların da kullanılan modelleri köşelerine dekoratif bir görünüm vermek için kullanılır. Amerika’da Accucutter firması tarafından üretilmekte olan cornzemate köşe kesim giyotinleri metal levhaların köşelerin de çapak bırakmayan ve kıvrılma yapmayan ince mühendislikle imal edilmiş ve uzun yıllar sıkıntısız servis edecek sertleştirilmiş çelikten imal edilmiş bıçaklarla donatılmıştır. Özel konumlandırılmış kol ise düşük eforla kesim yapabilmenize olanak sağlar.

Köşe Kesim Penseleri

Son derece kolay kullanımlı, yer kaplamayan ekonomik çözümdür. Yaka isimlikleri, metal plaket levhaları, masa ve kapı isimlikleri, rezerve ve tanıtım levhalarının köşelerinde tercih ettiğimiz ölçüde köşe yuvarlama yapmamıza yardımcı olur. Sadece metal ürünlerde değil fotoğraf kağıtları, laminasyonlu kağıtlar ve özellikle plastik kartlarda başarılı bir şekilde köşe oluşturmak için kullanılabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratiktir; köşesini düzeltmek istediğiniz ürünü yerleştirin ve saplarından bastırarak kesimi yapın.

Slot Açma Penseleri

Plastik yada metal ürünlerde kullanabileceğiniz bir slot açma pensesidir. Yaka kartları ve valiz askıları gibi ürünlerin imalatında kullanılırlar.

Delik Açma Penseleri

Montaj yapılması gereken metal yada plastik levhalarda, plaketlerde, yaka kartlarında ürüne zarar vermeden kolayca delik açmayı sağlar. Kenar hizalaması sayesinde istediğiniz hizada hatasız delikler açabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.