x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Zoom ZOOM A3 Mat Fotoğraf Kağıdı 260gr 50li
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Zoom ZOOM A3 Parlak Fotoğraf Kağıdı 260gr 50li
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Zoom ZOOM 20,3x65mt Mat Drylab Fotoğraf Kağıdı
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Zoom ZOOM 20,3x65mt Parlak Drylab Fotoğraf Kağıdı
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Mitsubishi A3 Parlak Fotoğraf Kağıdı 20li Paket
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
AGFA 20,3x65m Mat Fotoğraf Kağıdı
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Zoom ZOOM 13x18 Parlak Fotoğraf Kağıdı 260gr 100lü
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 46 ürün bulunmaktadır.

İnkjet Fotoğraf Kağıtları

Firmamız 75 yıllık deneyimiyle Türkiye'ye kaliteli inkjet fotoğraf baskı kağıtları, inkjet kartvizit baskı kağıdı, inkjet rulo drylab kağıdı, kanvas ve inkjet transfer kağıdı ithalatı yapmaktadır.

İnkjet Fotoğraf Kağıdı

Stüdyo da çektiğiniz fotoğrafları basmak için yüksek kaliteli fotoğraf kağıdımı arıyorsunuz, yoksa amatör fotoğraf baskısı için günlük fotoğraf baskı kağıdımı ya da firmanızdaki taslak baskılarınız için kaliteli baskı kağıdımı arıyorsunuz tüm inkjet fotoğraf ve baskı kağıdı ihtiyaçlarınızda Kemal cevizli Fotoğrafçılık olarak yanınızdayız. İthalatını yaptığımız Zoom ve Mipo marka fotoğraf kağıtlarının dışında Kodak, Agfa ve Mitsubishi gibi fotoğraf baskı kağıtlarının da Türkiye çapında dağıtımını yapmaktayız. Kaliteli inkjet fotoğraf kağıtları ile hem baskılarınızın daha canlı olmasını sağlayabilir hem de Fotoğrafların solması ve fotoğraf baskı makinasının kağıt haznesinde ileriki dönemde oluşabilecek sorunların önüne geçmiş olursunuz.

İnkjet Fotoğraf Kağıdı Çeşitleri

1.    İnkjet fotoğraf kağıtları ebatları açısından incelenirse; sheet kağıtlar 10x15, 13x18, 15x21, 20x30 (A4) ve 30x40 yani A3 ebatlarında bulunurlar. Rulo olarak 15,2x65mt, 20,3x65mt gibi drylab çeşitleride vardır,

2.    İnkjet fotoğraf kağıtları yüzey kaplamaları açısından parlak ve mat sonuç veren temel İki çeşidi ayrılırlar,

3.    Fotoğraf baskı kağıtları yüzey kaplamalarının kalitesi ile de ikiye ayrılır cast coated ve resin coated olarak iki kalite vardır. Fotoğraf baskı kalitesi olarak resin coated kağıt kullanmanızı öneririz.

İnkjet Fotoğraf Kağıdı Nereden Alınır?

Fotoğraf baskısı için kaliteli ve ucuz inkjet fotoğraf kağıtlarına B2B web sitemiz olan www.sanalbayim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İnkjet Fotoğraf Kağıdı Fiyatları

Firmamız tarafından ithal edilmekte olan Zoom,  MİPO ve yine toptan satışını gerçekleştirdiğimiz KODAK inkjet fotoğraf kağıtları çeşitlerine en uygun toptan fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz. Kaliteli inkjet fotoğraf kağıtlarıyla hem baskılarınızın daha canlı olmasını sağlayabilir hem de fotoğraf baskı makinasının kağıt haznesinde ileriki dönemde oluşabilecek sorunların önüne geçmiş olursunuz.

İnkjet Kartvizit Baskı Kağıdı

İnkjet yazıcınızı matbaa gibi kullanın

   Sıradan inkjet yazıcınızda kendi kartvizitlerinizi veya müşteriniz için fotoğraf baskısı kalitesinde düşük adetli kartvizit kağıt yapmak ister misiniz? Cevabınız evetse firmamız Kemal cevizli tarafından ithal edilmekte olan kartvizit baskı kağıtları sizlere yeni bir kazanç kapısı sunuyor.

   İnkjet Kartvizit baskı kağıtlarımız da farklı yüzeylere sahip çeşitlerimiz mevcuttur. inkjet kartvizit kağıtları ile iş için kartvizit, düğün için davetiye, kurs için sertifika veya okul için diploma baskılarınızı dahi yüksek kalite ile yapabilirsiniz.

İnkjet Drylab Fotoğraf Baskı Kağıdı

Yaklaşık 75 yıllık fotoğraf kağıdı deneyimine sahip firmamız gelişen teknolojinin getirdiği inkjet baskı teknolojisi ile üretilen kuru minilab yani Drylab'lar için fotoğraf baskı kağıdı ithalatı yapmaktadır. Burada drylab ın anlamı geleneksel banyo sistemine gerek duymayan fotoğraf baskı seçeneğini ifade eder. Drylab ta kullanılacak kağıda baskı, dijital yöntemle yani bir inkjet yazıcı ile yapılır. Drylab foto kağıtları, geleneksel fotoğraf banyosu işlemlerine göre daha hızlı, daha ekonomik ve daha çevre dostu bir seçenektir.

Drylab Fotoğraf Baskı Kağıdı Çeşitleri

Firmamız tarafından Türkiye'ye ithal edilen drylab fotoğraf kağıtları rulo biçimindedir ve10.2x65 mt, 12.7x65 mt, 15.2x65 mt ve 20.3x65 mt cm ebatlarındadır. Bu kaliteli drylab fotoğraf baskı kağıtları parlak veya mat yüzey tercihleri ile ithal edilmektedir. Her bir rulo tek tek kutulu olup, 4 rulo ayrıca bir dış koli ile paketlenmektedir. Böylece rulo kağıtların kargo nakliyesi esnasında zarar görmesi engellenmiş olur.

Drylab Fotoğraf Baskı Kağıdı Nereden Alınır?

Türkiye ye şu anda Zoom ve Ultra drylab markası altında 2 marka ile Premium kalite drylab kağıtları ithalatı yapmaktayız. Dolayısıyla drylabınızda kullanmak üzere kaliteli drylab fotoğraf baskı kağıdı arıyorsanız ithalatçısı olduğumuz bu ürünleri direkt ithalatçısıdan www.sanalbayim.com web sitemizden alabilirsiniz.

Yazıcıma uygun Drylab Fotoğraf Baskı Kağıdı Hangisi?

İster Epson, ister Fuji veya Noritsu olsun drylabınıza uygun fotoğraf baskı kağıdı stoklarımız da mevcuttur. Zoom markası altında ithal ettiğimiz inkjet drylab fotoğraf baskı kağıtlarımız piyasada bulunan tüm drylab baskı makineleri ile %100 uyumludur.

Drylab Fotoğraf Baskı Kağıdı Fiyatı

İnkjet drylab kağıtların da doğrudan ithalatçısından satın almanın avantajını yakalayın. En ekonomik fiyatlarla drylab fotoğraf baskı kağıdı satın almak için b2b web sitemiz www.sanalbayim.com  u ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.