x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

SUBLİMASYON AÇACAK

Nikel renginde metalden imal edilen ve süblimasyon sticker yardımıyla baskı yapılan uzun ömürlü bir promosyon, turistik eşya ve kişiye özel hediyelik üründür. Süblimasyon baskıya uygun Promosyon açacak dayanıklı, kullanışlı ve kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Uzun süre kullanılan bir ürün olması nedeniyle promosyon firmaları tarafından çok tercih edilen bir üründür. Özellikle içecek firmaları tarafından çokça dağıtılan bir promosyon eşyası olmasına rağmen dışarıya servis veren restoranlar gibi gıda işinde var olan birçok firma tarafından tercih edilen popüler bir promosyon ürünüdür. Ancak sadece promosyon işlerinde değil bebek doğum günleri, kına ve nişan gibi özel günleri duyurmak veya bir anı eşyası olarak hediye etmek için de üzerlerine baskı yapılmaktadır. Süblimasyon baskıya uygun promosyon açacak toptan fiyatına www.sanalbayim.com da.

Sublimasyon Açacağa Nasıl Baskı Yapılır?

Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan hazır şablon yardımıyla transfer kağıdına baskı alınır, sticky altta kağıt üstte kalacak şekilde düz pres ile sıkıca preslenir ve açacağa yapıştırılır.

Promosyon açacaklara UV yazıcınızla direk yüzeyine uv baskı yaparak, lazer toner transfer de sert zemin baskı kağıtlarıyla lazer transfer baskı veya dilerseniz yanında standart olarak gelen sticker transfer malzemesi ile süblimasyon baskı yapabilirsiniz.

1. Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan transfer kağıdına baskı alınır,

2.Baskı öncesi transfer pres makinesinin basınç, ısı ve süre ayarını yapın. Basınç sıkı biçimde, Isı 185°C ve süre 60 saniye olmalıdır. Süblimasyon kağıt üstte ve süblimasyon sticker altta kalacak şekilde prese yerleştirin,

3.Süre bitiminde süblime sticky presten çıkarın ve açacağa yapıştırın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.