x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

SUBLİMASYON ANAHTARLIK

   Anahtarlıklar her zaman promosyon sektörünün en gözde ürünü olmuştur. Bunda en önemli etkenlerden biri ekonomik maliyetleri diğeri de kıymetlilerimizi emanet ettiğimiz anahtarların tek başına ortadan kaybolma yetenekleridir. Anahtarlık insanların yanından ayıramadığı ender eşyalardan biridir. Kimi zaman arabamızın kimi zaman evimizin ya da kasamızın anahtarlarını onlara emanet ederiz. Anahtarlıklar çantamızda, cebimizde veya çekmecemizde ama her zaman elimizin altındadır. İşte bu güzel promosyon ürününü artık sadece yüksek adet baskı gerektiren işlerde değil süblimasyon baskı sayesinde kişiye özel bir adet dahi olsa basabilirsiniz. Sanalbayim ailesi olarak size buradan müşterilerinizin tercihine göre üç farklı materyelden birçok değişik anahtarlıklar sunuyoruz.

Süblimasyon HDF Anahtarlık

Türkiye'deki en geniş ve en güzel tasarıma sahip HDF anahtarlık çeşidinin imalatını gerçekleştirmekteyiz. Özellikle çevre konusunda hassas müşterileriniz için geliştirdiğimiz bu özel ürün grubu plastik rakiplerinin tersine çevre dostu ve son derece ekonomik bir seçenektir.

Süblimasyon Metal Anahtarlık

Son derece ekonomik ve şık promosyon metal anahtarlıkların Türkiye'de imalatına başladığımızı gururla sizlere duyuruyoruz. Bu şık ve ekonomik promosyon modellerinin yanı sıra kişiye özel göz alıcı baskılar yapabileceğiniz çok özel metal anahtarlıklar da geliştirdik.

Plastik Foto Anahtarlık

Akrilik anahtarlıklar promosyon ve okul baskı işleri için ekonomik anahtarlık baskı çözümdür. Çerçeve gibi baskıyı içine koyabileceğiniz bu anahtarlıklar ile kolayca anahtarlık imalatı yapabilirsiniz. 100 adetlik paketlerde toptan fiyatına sanalbayim.com da.

 Süblimasyon Anahtarlık İmalatı Yapmak İçin Hangi Makinalar Gereklidir?

1.    Euronik süblimasyon mürekkep

2.    Epson süblimasyon yazıcı,

3.    Digitronix düz baskı makinesi ,

4.    Subli-T süblimasyon transfer kağıdı ,

 

  Sublimasyon Anahtarlığa Nasıl Baskı Yapılır?

   Süblimasyon anahtarlık imalatı anahtarlığın metal veya ahşap olmasına göre baskı biçimi değişir;

  1. Bilgisayarda öncelikle görseli biçimlendirilip baskıya hazır hale getirin,

  2. Euroink süblimasyon mürekkeple çalışan Epson yazıcıdan Subli-T süblimasyon transfer kağıdı kullanarak çıktısı alınır,

  3. Süblimasyon transfer pres makinesinin basınç ayarı yapılır. Süblimasyon anahtarlık metal ise metal üstte kalacak şekilde eğer ahşapsa kağıt üstte kalacak şekilde prese yerleştirilir. Baskı ayarı 185°C ve 60 saniye dir.

  4. Süre sonunda pres açılır ve süblimasyon anahtarlık presten alınır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.