sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Anahtarlık

Anahtarlıklar her zaman promosyon sektörünün en gözde ürünü olmuştur. Bunda en önemli etkenlerden biri ekonomik maliyetleri diğeride kıymetlilerimizi emanet ettiğimiz anahtarların tek başına ortadan kaybolma yetenekleridir. Anahtarlık insanların yanından ayıramadığı ender ürünlerden biridir. Kimi zaman arabamızın kimi zaman evimizin yada kasamızın anahtarlarını onlara emanet ederiz. Anahtarlıklar çantamızda, cebimizde veya çekmecemizde ama her zaman elimizin altındadır. İşte bu güzel promosyon ürününü artık sadece yüksek adet baskı gerektiren işlerde değil süblimasyon baskı sayesinde kişiye özel bir adet dahi olsa basabilirsiniz. Sanalbayim ailesi olarak size buradan müşterilerinizin tercihine göre iki farklı materyelden bir çok şekilde anahtarlıklar sunuyoruz.

Süblimasyon HDF Anahtarlık

Türkiye'deki en geniş ve en güzel tasarıma sahip HDF anahtarlık çeşidinin imalatını gerçekleştirmekteyiz. Özellikle çevre konusunda hassas müşterileriniz için geliştirdiğimiz bu özel ürün grubu plastik rakiplerinin tersine çevre dostu ve son derece ekonomik bir seçenektir. Yüksek yoğunluklu ve ısıya dayanıklı ahşap liflerinden oluşan levhadan üretilmekte olan bir üründür. Paketinde bir anahtarlık gövde bölümü ve baskı sonrası takacağınız anahtarlık zinciri bulunur. Bu anahtarlıklarımız tek ve çift taraflı olarak iki çeşittir. Onlarca farkı tasarımın yanı sıra sizden gelen talepler doğrultusunda da imalat yapmaktayız böylece zor beğenen müşterilerinizi dahi kolaylıkla ikna edebileceksiniz. Tek taraflı ürünleri daha çok düşük bütçeli ekonomik çözüm gerektiren promosyon işleri için tavsiye etmekteyiz. Çift taraflı ürünler ise hem kişiye özel hediyelik baskılarda hem de görselliğin öne çıktığı tanıtım işleri için tavsiye ediyoruz. Son derece canlı renkler ile baskı yapabileceğiniz beyaz ve ultra parlak yüzeye sahiptir. Tek taraflı ürünlerin arka kısmı ise parlak siyah kaplamalıdır. Ürünler için grafik çalışması yapılmış tasarım şablonlarını ürün altındaki açıklama bölümlerinden indirebilirsiniz.

Süblimasyon Metal Anahtarlık

Metal anahtarlık grubumuzda tamamen yepyeni ürün çeşitleri ile sizlere daha önce hiç karşılaşmadığınız olanaklar sunuyoruz, artık preslerinizi bir promosyon fabrikası gibi kullanabileceksiniz. Son derece ekonomik ve şık promosyon metal anahtarlıkların Türkiye'de imalatına başladığımızı gururla sizlere duyuruyoruz.

Bu şık ve ekonomik promosyon modellerinin yanı sıra kişiye özel göz alıcı baskılar yapabileceğiniz çok özel metal anahtarlıklar da geliştirdik. Bu seri de anahtarlıklar baskılarınıza derinlik katan ve daha güzel görünmesini sağlayan kubbeli bir damla etiket ile beraber gelmektedir.

Sublimasyon Anahtarlığa Nasıl Baskı Yapılır?

Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan transfer kağıdına baskı alınır ve düz pres ile anahtarlık üzerine sıkıca preslenir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.