sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 52 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Telefon Kapakları

Gelişen teknolojinin sonucu cep telefonları ve tablet bilgisayarlar artık hepimiz için birer vazgeçilmez iletişim aracı haline geldi.

Birçok özellikleri ve her geçen gün yenilenen modelleri; bu kıymetli ve nazik cihazları artık koruma gerekliliğinide ön plana çıkardı.

Cep telefonu ve tablet kapaklarınızı sıradan piyasada satılan ürünler yerine kendi fotoğraflarınız veya tasarımlarınız ile süslemeye ne dersiniz?

Sahip olduğunuz cep telefonu ile bire bir uyumlu yapısı sayesinde Digitronix cep telefonu kapakları takılıyken telefonunuzun bütün fonksiyon tuşlarına rahatça erişilebilir ve cep telefonunuzun kapağını yerinden çıkarmadan cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Siyah ve beyaz renk seçenekleri, sırt kısmında kendinden yapışkanlı etiketi ve beyaz renkli baskı metali ile beraber gelmektedir.

Basitçe düz presinizde metal baskı alanına ister fotoğraflarınızı isterseniz tasarım veya logolarınızı basarak sergileyin. 

Sublimasyon Telefon Kapağına Nasıl Baskı Yapılır?

Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan transfer kağıdına baskı alınır. Ürün polimerse vakum presle baskı yapılır. Metal ise düz presle preslenir ve plastik kapağa yapıştırılarak baskı tamamlanır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.