x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Sublimasyon Çakmak Metal Siyah
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

SUBLİMASYON ÇAKMAK

Stil sahibi müşterilerinizin çok beğeneceğini düşündüğümüz son derece şık çakmaklarımıza kişiye özel hediyelik, şirket promosyonu ve düğün ya da toplantı organizasyonlarında anı ürünü olarak baskı yapabilirsiniz. Tasarımı ve kalitesiyle dikkat çeken bir çakmaklarımız kişiye özel baskılı hediye çakmak olarak kullanılırlar. Çakmak üzerine hediye edilen kişinin adı, ona ait özel bir anı fotoğrafının baskısı yapılır. Genellikle kişisel anlam taşıyan bir hediye veya özel bir etkinlik için hatıra olarak tercih edilir. Promosyon çakmaklar, genellikle şirketlerin marka bilinirliğini artırmak veya tanıtım yapmak için kullandıkları popüler bir üründür. Promosyon amaçlı olarak çakmakların üzerine marka logosu veya özel bir mesaj baskısı yapılır. Kaliteli süblimasyon baskıya uygun çakmaklar ekonomik fiyatla www.sanalbayim.com da.

Süblimasyon Baskıya Uygun Çakmak Çeşitleri:

İsterseniz babalar günü hediyesi, abinize doğum günü hediyesi veya o özel kişiye uygun güzel bir sevgililer günü hediyesi olarak kullanın. Ya da markanızı sürekli göz önünde bulunduracak bir promosyon ürünü olarak kullanın. Kaliteli hediyelik çakmak veya promosyon baskıya uygun çakmaklarımız popüler bir şekilde tasarımlanmış üsten açılan bir model yapısındadır. Yüzeyleri satin görünümlü ve kırmızı, mavi,  siyah veya metalik gümüş rengindedir.

Sublimasyon Çakmağa Nasıl Baskı Yapılır?

Bu son derece zarif tasarımlı çakmağa isterseniz lazer makinanızda kazıyarak, UV yazıcınızla direk yüzeyine baskı yaparak, lazer toner transfer de sert zemin baskı kağıtlarıyla veya dilerseniz yanında standart olarak gelen sticky transfer malzemesi ile ister çift yüzlü isterseniz tek yüzlü olarak süblimasyon baskı yapabilirsiniz.

1. Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan hazır şablon yardımıyla transfer kağıdına baskı alınır,

2.Baskı öncesi transfer pres makinesinin basınç, ısı ve süre ayarını yapın. Basınç sıkı biçimde, Isı 185°C ve süre 60 saniye olmalıdır.,

3. Sticky altta kağıt üstte kalacak şekilde düz pres ile preslenir,

4.Süre bitiminde süblime stickerı presten çıkarın ve damla etiket ile beraber çakmağa yapıştırın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.