sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Kesici Plotter Makineler

Teneth marka folyo kesim makinası ile cam filmi, araç kaplama folyosu, reflektif folyo ve tekstil folyosu manuel ve otomatik kontür kesimlerinizi yapabilirsiniz.

Teneth kesim plotterları hem yüksek kesim kalitesi hemde kesim hassasiyetleri sayesinde mağazalarınızda sektörde kullanılan tüm reklamcılık malzemelerinin kesiminde en büyük yardımcınız olacak, 1000 gr’a kadar kademeli olarak kesim yapacağınız medyanın özelliklerine göre ayarlanabilir kesim gücüne sahiptir.

Ayrıca Sticker etiket gibi baskılı işlerin kontür kesimini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım için çağdaş dizayna sahip alüminyum alaşımlı gövde yapısı, sağlam ve dengeli bir taşıyıcı stand ile desteklenmektedir. Stand medya taşıyıcı ile gelmektedir.

Renkli ekrana sahip, silikon tuşlu yönetim paneli ile cihaz üzerinden tüm ayarlara kolayca erişebilirsiniz.

Windows ve MacOS gibi yaygın işletim sistemleri ile çalışabileceğiniz kesiciniz, Corel Draw, AutoCad gibi popüler yazılımların içinden direkt kesim için destek vermektedir.

Piyasanın en gelişmiş stepper motorlarını kullanan modellerimizin yanı sıra çağdaş servo motora sahip son derece sessiz ve hızlı modeller de bulunmaktadır.

Patentli olarak geliştirilmiş özel medya ilerletme mekanizması sayesinde hassasiyet isteyen işlerinizde kesimi yapılan medyanın düzgün ve hatasız olarak ilerlemesi garantilenmektedir.

50mm/sn ile 800mm/sn arasında kademeli ayarlanabilir kesim sürati ile artık en acil işlerinizi bile zamanında yetiştirebileceksiniz .

Kesici Plotter Makine Fiyatları

Teneth marka 60 cm, 122 cm, 150 cm kesim eninde, servo ve micro stepper motorlu, otomatik kontürlü kaliteli folyo kesim makinası fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.