x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

3 4
Sublimasyon Metal Kartvizitlik 013
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

SUBLİMASYON AYNA

Bayan çantalarının asla vazgeçilmez aksesuarı, şık ve her tarza uygun makyaj aynalarıdır.  Sevgilinizin doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annenizin anneler günü hediyesi olarak severek kullanacakları ve her kullandıklarında sizi hatırlayacakları hediyelik makyaj aynaları www.sanalbayim.com da. Her bayanın çantasında bulundurmak isteyeceği şıklıkta parlak metalik çerçevesi ve merkezinde düz transfer presinizde baskı yapabileceğiniz, beyaz metal baskı alanı ile son derece hoş bir hediyeliktir. Beyaz baskı metali son derece canlı renklerde fotoğraflarınızı basabilmenize veya ürün tanıtımı için logolarınızı aktarabilmenize olanak sağlar. Dolayısıyla her cüzdana ya da çantaya sığacak büyüklükteki bu güzel aynalar ister sevdiklerinizin resminin basılacağı güzel bir hediyelik isterseniz hep göz önünde bulunan logo baskılı bir promosyon ürünüdür. Nasıl değerlendirirsin değerlendirin onu alan bayan bir daha ondan vazgeçemeyecek. Güzellik aynalarımızın ekonomik fiyatlarına sitemiz www.sanalbayim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Süblimasyon baskıya uygun metal baskı alanına sahip son derece şık ve göz alıcı makyaj aynalarıdır. Bayan çantalarının bu vazgeçilmez aksesuarı kişiye özel baskı ve promosyon için kullanılır.

Sublimasyon Aynaya Nasıl Baskı Yapılır?

Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan hazır şablon yardımıyla sert zemin transfer kağıdına baskı alınır, koruyucu plastik sökülür ve metal üstte kağıt altta kalacak şekilde düz pres ile preslenir ve aynaya yapıştırılır.

Süblimasyon ayna ile beraber gelen süblimasyon metale baskı yapabilmek için süblimasyon baskı sistemi kullanılır.

1.Süblimasyon yazıcıdan süblimasyon metalinin ebatına uygun olarak süblimasyon transfer kağıdı kullanarak baskı alın,

2.Aynayla beraber gelen Süblimasyon metal üzerindeki plastik koruyucuyu çıkarın,

3.Baskı öncesi transfer pres makinesinin basınç, ısı ve süre ayarını yapın. Basınç sıkı biçimde, Isı 185°C ve süre 60 saniye olmalıdır. Transfer kağıdı altta ve metal üstte kalacak şekilde prese yerleştirin,

4.Süre bitiminde süblime metali presten çıkarın. Soğuduktan sonra ayna üzerine yapıştırın.

lunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.