x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
110 mm Buton Rozet Kalıbı N4 Rozet Makinası İçin
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
25 mm Buton Rozet Kalıbı R5 Rozet Makinası İçin
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
58mm Rozet Kalıbı R5 Rozet Makinası İçin
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
56 mm Buton Rozet Kalıbı R5 Rozet Makinası İçin
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
37 mm Buton Rozet Kalıbı R5 Rozet Makinası İçin
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
75 mm Buton Rozet Kalıbı R5 Rozet Makinası İçin
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
44 mm Buton Rozet Kalıbı R5 Rozet Makinası İçin
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Buton Rozet Kalıpları

Buton Rozet Kalıbı Nedir?

Buton rozet kalıbı rozet imalatı yaparken makinenizin üzerine takacağınız ve rozet malzemesini sıkıştırarak bir araya getiren yani rozeti yapan parçadır. Rozet kalıpları 3 parçadan oluşur A kalıbı, B kalıbı ve üst kalıp. Rozet kalıplarımız tamamen metalden üretilmektedir. Piyasada olabileceğiniz bazı kalıpların iç kısımları plastiktir ve zaman içinde kullanırken aşınır kırılır ve kullanılmaz hale gelir. 15 yıldır Rozetmatik deneyimiyle Türkiye ithalatını yaptığımız rozet kalıplarımız ise tamamen metalden üretilmektedir. Buton rozet kalıplarımız piyasadaki pek çok marka ile uyumludur ve kullanım kolaylığı sağlayan sök-tak sistemlidir.

Buton Rozet Kalıp Fiyatları

Firmamız tarafından Türkiye'ye ithal etmekte olan Rozetmatik Buton rozet makinası için gereken 25mm, 37mm, 44mm, 56mm, 58mm, 75mm ve 110mm buton rozet kalıpları Direk ithalatçısından toptan fiyatına bayilere özel avantajlarla www.sanalbayim.com 'dan satın alabilirsiniz

Buton Rozet Kalıp Çeşitleri

Rozetmatik markası olarak Türkiye ithalatını yapmış olduğumuz rozet makinalarımızda sök tak sistemli tamamı metal malzemeden üretilen rozet kalıpları kullanılmaktadır.  Yapmak istediğiniz ürünün ebatına uygun olarak rozet kalıbı seçimi yapmanız gerekir. Türkiye'ye getirdiğimiz rozet kalıbı ebatları şu şekildedir; 25 mm, 37 mm, 44 mm, 56 mm, 58 mm, 75 mm ve 110 mm.  Kalıp satın alırken ileride üretmek istediğiniz ürünleri net olarak belirlemeniz gerekir. Örneğin 110 mm kalıpla saat yapılırken 75 mm kalıpla saat üretmek mümkün değildir. 58 mm kalıpta Magnet açacak üretmek mümkünken 37 mm kalıpta bu mümkün değildir. Bu sebeple üreteceğiniz ürünleri belirledikten sonra kalıp satın almanızda önemli bir noktadır. Buton rozet kalıplarımız yeni tip sök tak makinelerle uyumludur. Ancak sabit buton rozet kalıbı kullanan eski tip rozet makinalarına uyumlu olmayabilir. Bunu öğrenmek için satış temsilciniz veya teknik servisimizle bağlantı kurabilirsiniz.

Buton Rozet Kalıbı Nereden Alınır?

Rozetmatik markası ile rozet imalatı sektöründe oldukça geniş bir deneyime sahibiz. Rozet kalıplarımızın sizin imalatınızda önemli bir noktada olduğunu gayet iyi biliyoruz. Doğru çalışmayan buton rozet kalıbı sizi hem yoracaktır hem de üründen çok fire vermenize neden olacaktır. Yıllarca kendini ispatlamış Rozetmatik kalıpları sizlere firesiz, hızlı ve kaliteli ürün imalatı konusunda destek verir.  Bu durumda buton rozet kalıbı nereden alınır diye düşünmeyin. Güvenilir rozet makinası ithalatçısı www.sanalbayim.com 'u tercih edin.

Buton Rozet Kalıbı Neler Yapabilirsiniz?

1.    İğneli yaka rozet,

2.    Magnet rozet

3.    Anahtarlık rozet,

4.    Rozet ayna,

5.    Rozet saat,

6.    Ledli rozet,

7.    Çerçeve rozet,

8.    Rozet açacak,

9.    Rozet kokart

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.