x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Kalem Baskı Makinası PHP1707
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Kalem Pres

Sublimasyon kalem baskı makinası, lazer transfer baskı kalem pres ihtiyacınızda tek seferde 10 kaleme baskı yapabilen presimize buradan ulaşabilirsiniz.

Kalem Pres Fiyatları

Süblimasyon baskı ve lazer transfer baskı kağıdı ile uygun kalemlere baskı yapabileceğiniz kalem pres baskı makinası ihtiyacınız için en ekonomik fiyat burada.

Kalem Baskı Makinası PHP1707

Promosyon dünyasının en gözde ürünü; hem düşük maliyeti,hem de sık kullanımı nedeniyle sürekli göz önünde bulunan kalemlerdir. Firmalar bazen iletişim bilgilerini yaymak bazen de mesajlarını hedef kitlelerine ulaştırmak için promosyon kalemlerden faydalanırlar.

Promosyon kalem baskı işinizi minimum maliyetle ve size rakip olabilecek firmalara vermeden kendi firmanız içinde yapabilmek ister misiniz?

Tek seferde 10 adete kadar kalem üzerine baskı yapabileceğiniz Digitronix PHP1707 ufak boyutuyla büyük yardımcınız olacak.

Digitronix PHP1707 kalem baskı makinası ile plastik ve ahşap kalem üzerine transfer baskı işlemi yapabilirsiniz. Toner kullanan lazer yazıcıdan veya fotokopi makinasından sert zemin transfer kağıdına alacağınız baskı ile kalem üzerine baskı yapabilmenizi sağlayan bu makinede aynı anda 10 adete kadar kaleme hızlı bir şekilde baskı yapabilirsiniz.

Renkli ekrana sahip dijital kontrol paneli ise transfer esnasında hassas bir şekilde ısı ve süre gibi değişkenlere müdahale etmenizi sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.