x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Şapka Baskı Makinesi CP815B
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Şapka Transfer Baskı Presi CP815B Yeşil
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Şapka Baskı Makinesi

Sublimasyon şapka, lazer transfer şapka, folyo baskı şapka, renkli şapka, pamuk şapka, polyester şapka baskı makinası ihtiyacınızda preslerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Şapka Pres Fiyatları

Renkli siperlikli şapka, süblimasyon şapka, lazer transfer şapka, pamuk şapka, polyester şapka pres makinası ihtiyacınız için en ekonomik çözüme bizden ulaşabilirsiniz.

Şapka Baskı Pres Makinası Tekli CP815B

Parti işleri, firma logo çalışmaları, okul ve fuar aktiviteleri gibi bir çok etkinlikte şapkalar vazgeçilmez bir tanıtım ürünü ve hediyeliktir. Digitronix CP815D dijital şapka presi optimum büyüklükteki baskı alanı ile sizin birçok farklı ebatta şapkaya baskı yapabilmenizi sağlar.

Baskı alanı altında bulunan ayarlanabilir gergi ile isterseniz süblimasyon transfer isterseniz lazer transfer kağıtlarını şapkanın tekstil alanında bir kırışıklık oluşturmadan düzgün ve firesiz bir biçimde transfer edebilmenizi sağlar. Digitronix CP815D şapka presi aslında sadece şapkalara baskı yapmak için değil, büyük presler altında zarar görmesi muhtemel hazır dikilmiş yada dikim aşamasındaki kumaşların bir bölümüne logo baskısı gibi ufak baskı uygulamalarında da en yakın yardımcınız olacaktır.

Tekstil üzerine; fleks, flok, süblime flok, inkjet ve lazer transfer kağıtları ve süblime transfer uygulamalarını CP815D vasıtası ile yapabilirsiniz. Uygulanacak malzemenin hassasiyetine göre cihaz üzerinden kolayca basınç ayarı sadece basınç ayar vidası çevrilerek, ısı ve süre ise dijital ekran vasıtası ile hızlı bir biçimde yapılabilir.

Şapka Sublimasyon Transfer Baskı Presi 2 li CP815S

Profesyonel anlamda baskılı şapka işinizde en büyük yardımcınız olacak.

Digitronix CP815 S şapka presi ile şapka baskı hızınız ikiye katlanacak.

Sahip olduğu iki baskı istasyonundan birinde baskı yaparken diğer istasyonda baskı hazırlığıyaparak işinizi hızlandırabilirsiniz.

Şapka üzerine süblimasyon baskı, lazer transfer, inkjet transfer, tekstil folyosu gibi çeşitli malzemelerle baskı yapabilmenize olanak sağlayan CP8155 2li şapka presi sahip olduğu gergi sistemiyle baskı esnasında şapkanın tam düz durmasını sağlayarak firesiz baskı yapabilmenize yardımcı olur.

İmalat adetiniz de önemli sayıda artış sağlanmasına rağmen baskı imalathanenizde ufak bir alanda çalışmanıza olanak sağlar.

Dayanıklı gövde yapısı, teflon kaplı baskı alanı ve alüminyum içerisinde bulunan rezistans sistemi ile uzun yıllar hizmet verecek endüstriyel bir tasarıma sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.