x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
Rozet Anahtarlık 44 mm Yeni 100lü Paket
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Rozet İğneli Metal Arkalıklı 58 mm 100lü Paket
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Rozet Anahtarlık 58 mm Yeni 100lü Paket
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
110 mm Buton Rozet Magnet Çerçeve
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
37 mm Buton Rozet Anahtarlık Zincirli
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 16 ürün bulunmaktadır.

Buton Rozet Malzemeleri

Buton Rozet Malzemesi Çeşitleri Nelerdir?

Birçok rozet tüketim malzemesinin Türkiye'ye ithalatını ve toptan rozet malzemelerinin satışını yapmaktayız. Rozetmatik rozet makinesini aldıktan sonra kolayca birçok ürünün imalatına başlayabilirsiniz. İmalatını yapabileceğiniz ürünleri iğneli buton rozet, buzdolabı magneti, ledli buton rozet, rozet anahtarlık, iğneli kokart, rozet masa saati, rozet masa aynası ve rozet açacak gibi sıralayabiliriz. Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği iğneli rozetlere popüler sloganlar veya sevilen sanatçıların resimleri ve hatta futbol takımlarının logoları basarak iyi satışlar yapabilirsiniz. Bunun dışında rozet anahtarlıklarda promosyon sektöründe popüler ürünlerden birisidir. Hem ekonomik maliyetlerinin düşük olması hem de kolayca özelleştirilebilmeleri sayesinde ister kişinin ismini ister bir firmanın logosunu taşıyan anahtarlıkları kısa bir süre içinde üretebilirsiniz.

Buton Rozet Malzemesi Nereden Alınır?

Yaklaşık 15 yıldır Türkiye ithalatını yapmış olduğumuz Rozetmatik rozet makinesi gövdesi, rozet makinesi kalıpları ve buton rozet kesiciler dışında bu makinalarla baskısını yapabileceğiniz rozet malzemelerini de ithal ediyoruz. Buton rozet malzemelerini toptan olarak web sitemiz www.sanalbayim.com 'dan temin edebilirsiniz.

Buton Rozet Malzemesi Fiyatları

Buton rozet malzemelerini en ekonomik fiyatlarla ve bayilerimize özel avantajlarla satın almak için web sitemiz www.sanalbayim.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

İğneli Buton Rozet Baskısı Nasıl Yapılır?

Rozet makinenizin A kalıbına önce rozet üst kapağı sonra baskılı kağıt ve en üste şeffaf film yerleştirilir. B kalıbına baskı için gerekli olan conta ve rozetin arka kapağı, iç kısmı üste bakacak şekilde yerleştirilir. Rozet makinasında önce A kalıbına baskı yapılır, daha sonra B kalıbına baskı yapılır ve iğneli rozet baskı işlemi tamamlanmış olur.

Magnet Buton Rozet Baskısı Nasıl Yapılır?

Rozet makinenizin A kalıbına önce rozet üst kapağı sonra baskılı kağıt ve en üste şeffaf film yerleştirilir. B kalıbına baskı için gerekli olan conta ve rozetin magnetli arka kapağı, iç kısmı üste bakacak şekilde yerleştirilir. Rozet makinasında önce A kalıbına baskı yapılır, daha sonra B kalıbına baskı yapılır ve magnet rozetiniz artık hazır.

Rozet Anahtarlık Baskısı Nasıl Yapılır?

Rozet makinenizin A kalıbına önce rozet üst kapağı sonra baskılı kağıt ve en üste şeffaf film yerleştirilir. B kalıbına baskı için anahtarlık rozetin arka kapağı, iç kısmı üste bakacak ve anahtarlık askısı B kalıbındaki açıklıktan dışarı taşacak biçimde yerleştirilir. Rozet makinasında önce A kalıbına baskı yapılır, daha sonra B kalıbına baskı yapılır. Anahtarlık zincir montajı yapıldıktan sonra rozet anahtarlığınız kullanıma hazır.

Rozet Açacak Baskısı Nasıl Yapılır?

Rozet makinenizin A kalıbına önce rozet açacağın üst kapağı sonra baskılı kağıt ve en üste şeffaf film yerleştirilir. B kalıbına ise rozetin açacak biçimindeki arka kapağı, iç kısmı üste bakacak şekilde yerleştirilir. Rozet makinasında önce A kalıbına baskı yapılır, daha sonra B kalıbına baskı yapılır. Rozet açacağınız artık hazır.

Kokart Rozet Baskısı Nasıl Yapılır?

Rozet makinenizin A kalıbına önce rozet üst kapağı sonra baskılı kağıt ve en üste şeffaf film yerleştirin. B kalıbına baskı için önce contayı sonra  rozetin arka kapağını , iç kısmı üste bakacak şekilde yerleştirin. Rozet makinasında önce A kalıbına baskı yapın, daha sonra B kalıbına baskı yapın. Hazır kokarta iğneli rozetin iğnesini takarak kokart rozet tamamlanmış olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.