x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Sublimasyon İthal Beyaz Kupa Ultra Coat Extra
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Süblimasyon Mavi Yuvarlak Saplı Kupa
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon Sihirli Kupa Yarı Parlak Ultra Coat Ex
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon Futbol Toplu Kupa Kırmızı Beyaz
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Süblimasyon Sarı Yuvarlak Saplı Kupa
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Süblimasyon Kırmızı Kalpli Kupa
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Sublimasyon Sapı ve İçi Renkli Kupa Siyah - Mega
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 355 ürün bulunmaktadır.

SÜBLİMASYON ÜRÜNLERİ

Süblimasyon Transfer Baskı Ürünü Nedir?

Süblimasyon transfer baskı; transfer kağıdına süblimasyon mürekkep ile alınan baskının, ısı ve basınç altında baskı yapılan malzemenin yüzeyine transfer edilmesini ifade eder. Burada karşı yüzeye transfer baskı yapılabilmesi için yüzeyin özel bir nitelikte olması gerekir. Bazı ürünler bu niteliğe sonradan kaplama yapılarak ulaştırılır. Örneğin Seramik kupaların, alüminyum levhanın, ve kristal plaketlerin yüzeyinde süblimasyon baskını tutanabilmesi için özel bir kaplama mevcuttur. Bununla beraber polyester tişört, yastık kılıfı, süblimasyon mousepad gibi bazı ürünler ise üretilen malzemenin süblimasyon baskıya uygun olması sebebiyle herhangi bir ekstra kaplamaya ihtiyaç duymadan süblime transfer baskı yapılabilir.

Toptan Süblimasyon Transfer Baskı Ürünleri ve Fiyatları

  Peki süblimasyon baskı ürünleri konusunda bizimle çalışmanız size nasıl avantajlar kazandıracak?

Firmamız Kemal cevizli fotoğrafçılık sanalbayim.com web sitesi üzerinden satışını yaptığı ürünlerin çoğunluğu Türkiye'ye kendisi ithal etmektedir. Bunun dışında yine Türkiye'de bulunan imalathanemiz vasıtası ile kupa bardak, Türk kahvesi fincanı, sublimasyon kristal plaket gibi süblimasyon baskıya uygun ürünlerin imalatını yapmaktayız

  Öncelikle süblimasyon kristal plaket, süblimasyon tişört, süblimasyon magnet çeşitleri, süblimasyon cam saat ve süblimasyon tavla, kolye, yastık kılıfı, yaka ve masa isimlik, tabak, fayans, puzzle (yap boz), madalya, plaket kutusu, pamuk polyester tişört gibi Türkiye de üretilmesine öncülük ettiğimiz ürünleri hem üreticisinden doğrudan almaya başlayarak toptan satış fiyatından dahi indirimlerle maliyetlerinizi aşağıya çekecek hem de kredi kartına taksit imkanı ile finansal sıkıntılarınıza da çözüm olacağız. Sublimasyon seramik kupa bardak gibi imalatını yaptığımız ürünler dışında oldukça geniş bir süblimasyon transfer baskı ürün grubunda ithalat da yapmaktayız. Süblimasyon içi renkli, sihirli renk değiştiren, sapı renkli kupa bardak, hdf, metal anahtarlık, metal levha, hdf duvar saati, şapka, süblimasyon taş gibi birçok kaliteli ithal ürünü stoklarımızda bulabilirsiniz.

  Paketli ürünler dışında minimum sipariş adetimiz bulunmamaktadır. Dolayısıyla test etmek için ürünlerden çeşit yaparak yüksek adetler almadan deneme baskısı yapmak için ürün satın alabilirsiniz.

  Ürünlerimizin dağıtımı İstanbul içinde haftanın belirli günleri kendi aracımızla veya anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Ender durumlar haricinde ürünleriniz satın alındığı gün sipariş sırasına göre kargo firmasına teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.