x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 59 ürün bulunmaktadır.

TRANSFER BASKI MAKİNALARI

Transfer Baskı Presi Nereden Alınır Diye Düşünmeyin 75 Yılı Aşkın Deneyimimizle Sizin Yanınızdayız;

Siz de yeni bir transfer baskı iş kurmak veya var olan baskı işinizi büyütmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse doğru yerdesiniz. Sanalbayim websitesi olarak transfer baskı preslerinin Türkiye'deki ilk dağıtıcılarından birisiyiz. 75 yıllık geçmişe sahip firmamızda yaklaşık 20 yıldır Türkiye'ye tişört baskı makinası, şapka presi, kupa baskı makinesi, tabak presi, 3D vakum pres ve kombo pres gibi süblimasyon baskı makinalarının ithalatını yapıyor ve garanti dahilinde satışını ve teknik desteğini gerçekleştiriyoruz.  Yurtdışındaki Freesub ve Digitronix gibi ortak çalıştığımız üreticilerimiz, sürekli yeni ürün geliştiren, tasarımdan ürünün tamamının imalatına varana kadar tüm aşamaları kendi bünyesinde bitiren büyük ve güvenilir imalatçılardır. Dolayısıyla her zaman yeni teknolojiye sahip, uzun ömürlü ve ekonomik fiyatlı transfer baskı makinalarının Türkiye'ye ve komşu ülkelere dağıtımını yapmaktayız. Transfer baskı makinaları işimizin bir bölümünü oluşturmakta transfer baskı işi ile ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm malzemelerin de Türkiye'ye ithalatını yapmaktayız ya da Türkiye'de imalatını yapmaktayız dolayısıyla işinizin her aşamasında www.sanalbayim.com  olarak yanınızdayız.

Transfer Baskı Makinası

Kişiye özel hediyelik eşya imalatı veya promosyon ürün baskısı yapmak isterseniz muhakkak bir transfer baskı presi sahibi olmalısınız bu presler sayesinde firmalara promosyon tişört baskısı, kişiye özel kupa bardak baskısı, dernekler ve organizasyonlar için plaket ve madalya baskıları yapabilirsiniz. Bunun dışında ağırlıklı olarak kişiye özel baskı işinde kullanılan transfer baskı makinaları size birçok ürünü üzerine baskı yapma kapasitesine sahip olmaları sebebiyle yeni kazançların kapısını açmanızı sağlayacaktır. Bu makineler ısı ve basınç yardımı ile bir film veya kağıt üzerindeki görseli veya bazen filmin kendisini karşı tarafa transfer etmenizi sağlayan makinalardır.

Sublimasyon Pres Fiyatları

Tişört baskı makinası, kupa baskı makinası, şapka baskı makinası, kalem baskı makinası, tabak baskı makinası ve 3D vakum pres ihtiyaçlarınız için doğrudan ithalatçısından en ekonomik fiyatlı çözümü size biz sağlıyoruz.

Transfer Baskı Makinası Çeşitleri

Promosyon baskı işi kurarken veya hediyelik eşya baskısı işine girerken öncelikle baskı yapmayı hedeflediğiniz ürünlere uygun olarak transfer baskı makineleri edinmeniz gerekir. Düz pres gibi bazı makinalar birçok ürüne baskı gerçekleştirirken tabak presi gibi bazı presler ise sadece üretildikleri ürüne baskı yapabilirler. Bu sebeple başlangıç noktanız da baskı yapmak istediğiniz ürünü ve hedeflediğiniz baskı adetini iyi belirlemeniz gerekir. Örneğin kupa baskısı yapmayı hedefliyorsanız tekli kupa presi ya da Combo pres yerine ikili ya da 5'li kupa presi kullanmanız adetsel anlamda sizin daha kısa sürede daha fazla üretim yapmanızı sağlayacaktır. Güncel transfer baskı makinesi çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Düz pres baskı makinası

Piyasada tişört baskı makinesi olarak da bilinen bu baskı presi pazardaki ürünlerin çoğuna baskı yapmanıza sağlayacak makinadır. Baskı alanı düz makinaları ifade eder. 38x38 cm, 40x50 cm, 29x38 cm gibi farklı baskı alanlarına sahip düz presler mevcuttur. DTF baskı, süblimasyon baskı ve lazer transfer baskı için kullanabilirsiniz. Otomatik, yarı otomatik, 5in1combo, çekmeceli ve tişört baskı makinası gibi birçok çeşidi vardır.

Düz pres baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

Süblimasyon metal levha, puzzle, sublimasyon tişört, yastık kılıfı, süblimasyon kristal plaket, masa isimliği, ahşap saat, sublimasyon magnet ve sublimasyon madalya gibi düz yüzeyli ürünlerin üzerine transfer baskı yapmanızı sağlar.

Kupa baskı makinası

Kupa presi olarak da bilinen bu makine süblimasyon seramik ve porselen kupa bardaklar üzerine baskı yapmanızı sağlar. Kupa bardak baskı makinelerinin üzerindeki standart  ısı pedlerini değiştirerek Türk kahve fincanı, Nescafe fincanı, limonata bardağı, rakı bardağı ve metal termos gibi birçok ürüne baskı yapabilirsiniz. Aynı zamanda sapsız kupa görünümdeki kalemliklere de bu makinalar vasıtasıyla baskı yapabilirsiniz.

Kupa baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

Süblimasyon baskı uygun şu ürünlere kupa bardak presleri ile baskı yapabilirsiniz; beyaz kupa, sihirli kupa, içi renkli kupa, sapı renkli kupa, çiçek saplı kupa, yuvarlak saplı kupa, ahşap saplı kupa, taraftar kupa, Türk kahvesi fincanı, Nescafe fincanı, termos, neon renkli kupa, metalik kupa bardak.

Tabak baskı makinası

Tabak baskı makinaları üzerinde gelen 2 ısı pedi ile süblimasyon seramik veya porselen tabakların göbeklerine baskı yapmanıza sağlar. Burada unutulmaması gereken bu makinelerin tabağın sadece göbek kısmına baskı yapacağıdır. Eğer tabağın bütün bölümlerine baskı yapmak istiyorsanız 3D vakum pres kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tabak baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

Tabak baskı makinesi ile porselen veya seramik süblimasyon tabaklara baskı yapabilirsiniz. Metal tabaklar için ise kesilmiş metal göbeklerine düz preslerle baskı yapmanızı öneririz.

Şapka baskı makinası

Şapka baskı makineleri hem dtf baskı hem süblimasyon baskı için kullanılan transfer baskı presleridir. Promosyon şapka imalatının önemli bir parçasıdır. Şapka preslerimiz de kullanılan gergi sistemi baskı alanında kumaşta kırışıklık olmasını engeller ve sıkıntısız bir şekilde baskı yapmanıza yardımcı olur.

Şapka baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

Şapka baskı presi ile ister beyaz ister renkli şapkalara baskı yapabilirsiniz. Kullandığınız baskı tekniğine bağlı olarak pamuk veya polyester kumaştan üretilmiş her türlü şapkaya bu presler vasıtasıyla baskı yapmanız mümkündür.

 

Kalem baskı makinası

Yeni tip kalem baskı presi sayesinde aynı anda 10 adet kaleme baskı yapabileceksiniz. Ağırlıklı olarak lazer toner transfer sistemi ve süblimasyon baskı sistemi ile kullanabileceğiniz kalem baskı makinesi promosyon kalem baskı işinizi kendi dükkanınızda yapmanızı sağlayacaktır.

Kalem baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

Kalem baskı makinesi ile süblimasyon baskı uygun ahşap, plastik veya metal kalemler üzerine baskı yapmanız mümkündür. Bunun dışında lazer transfer baskı tekniği ile özellikle metal kalemlere rahatlıkla baskı yapabilirsiniz. Metal kalem üzerine baskı için ideal bir çözümdür.

Top baskı makinası

Top baskı presi size üç ayrı konuda hizmet verebilecek bir makinadır. Cihazınızı ister top üzerine, ister şapka üzerine baskı yapmak için kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda bir logo presi gibi de kullanabilirsiniz. Yanında gelen baskı aparatlarıyla fazla bir ücret ödemeden çok fonksiyonlu makinenizin keyfini çıkarabilirsiniz. Piyasada bulunan futbol topu, basketbol topu, voleybol topu, hentbol topu gibi ürünlerin yüzeyine DTF baskı, tekstil folyosu transferi veya lazer toner transfer baskı teknikleri ile baskı yapmanızı sağlar.

Top baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

Top baskı presiniz ile futbol topu, basketbol topu, hentbol topu, voleybol topu gibi popüler ürünlerin üzerine baskı yapabilirsiniz. Yanında gelen aparatlarla vasıtasıyla şapka üzerine veya logo pres olarak kol cep gibi tekstil parçaları Üzerine de parçalı baskı yapabilirsiniz.

3D Vakum pres makinası

3D transfer baskı makinaları fırın mantığında çalışan transfer presleridir. Bir silikon membran ile bir vakum ünitesine sahip iç kısım ile havayı vakumlayarak dışarı atar ve bu şekilde iken ısıtma yaparak baskıyı gerçekleştirir.

3D baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

 Özellikle düz olmayan yüzeye sahip ürünlere baskı yapmak için kullanabilirsiniz. Örneğin süblimasyon tabak, süblimasyon tablet ve cep telefonu kapakları için ideal baskı cihazlarıdır. İç bölümü sökülerek adetli kupa bardak baskısı içinde kullanabilirsiniz

5in1 Combo baskı makinası

5in1 Kombo baskı presleri aynı anda birden fazla baskı sistemini bünyesinde barındıran makinelerdir. Bu transfer preslerinde düz tişört baskı makinesinin yanı sıra kupa bardak baskı makinesi, tabak baskı makinası ve hatta şapka baskı makinası dahi bulunur. Dolayısıyla ufak bir yatırımla birçok promosyon veya hediyelik baskılı süblimasyon ürünü işletmenizde tek bir pres alarak yapabilirsiniz. Yer kaplamayan ufak yapıları ve ekonomik fiyatları ile Combo baskı makineleri işe yeni başlayan işletmeler için göz önünde bulundurması gereken bir alternatif oluşturur.

5in1 Kombo baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

5in1 kombo preslerinin yanında gelen baskı aparatları ile düz pres bölümünde puzzle, tişört, plaket, madalya, promosyon saat, Çakmak, magnet gibi ürünlere baskı yapabilirsiniz. Kupa bardak bölümünde ise porselen ve seramik beyaz kupa bardak, sihirli kupa bardak, metalik kupa bardak, ve Türk kahvesi fincanı gibi ürünlere baskı yapabilirsiniz. Tabak aparatı ile seramik ve porselen tabaklara, şapka aparatı ile de şapkalara baskı yapabilirsiniz.

Tişört baskı makinası

Tshirt baskı makineleri genel anlamda düz presleri ifade eder. Bu presler içinde otomatik, yarı otomatik ve Combo presler bulunur. Otomatik presler süre bitiminde ısı tablosunu otomatik olarak açan preslerdir. Combo presler ise bünyesinde düz presin dışında ekstra aparatlar ile diğer ürünlere de baskı yapabilmenizi sağlarlar. Çekmeceli tişört baskı presleri ise baskı alanını ısı tablosundan uzaklaştıracak biçiminde tasarlanmış transfer baskı presleridir. Tişört baskı işinde size tişörtü yerleştirirken büyük kolaylık sağlar.

Tişört baskı makinası ile nelere baskı yapabilirsiniz?

Tişört baskı makinesi diye adlandırılan düz preslerde pamuk polyester tişört ve polyester süblimasyon tişörtleri baskı yapabileceğiniz gibi Bunun dışında düz yüzeyli birçok ürüne daha baskı yapabilirsiniz. Örneğin mousepad, yastık kılıfı, plaket, masa isimliği, madalya, yapboz, magnet ve hediyelik saat bunlardan bazılarıdır

Transfer Baskı Makinası Teknik Servis ve Yedek Parça

Markası ve modeli ne olursa olsun, düz pres, kupa pres, Combo pres, vakum pres, 5in1 kombo pres gibi transfer baskı makinalarına tamir hizmeti veriyoruz. İstanbul içinde adresinizden alıp adresinize teslim ediyoruz. İstanbul dışından göndereceğiniz ve tamir edilmesini istediğiniz presleri şirketimize kargo ile ulaştırabilirsiniz en kısa sürede teknik servisimiz arıza tespiti yapıp tarafınıza bilgi verecek ve talebiniz doğrultusunda bakım veya tamir işlemi gerçekleştirip, transfer baskı presinizi en kısa sürede size kargo ile ulaştırılacaktır. Teknik servis ile ilgili sorularınız için 0212 244 13 02 no lu telefondan veya sitemizin whatsapp bağlantısından bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.