Paylaş:

Sublimasyon Metalik Altın Yaldız Kupa

Ürün Kodu : SB01020108-000001
Ürün fiyatlarını görebilmek ve alışveriş yapabilmek için lütfen Yeni Bayilik oluşturun veya Bayi Girişi yapınız.

Yeni Bayilik başvurusuna istinaden üyeliğiniz onaylandıktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • SÜBLİMASYON METALİK ALTIN KUPA BARDAK

   

       Altının eşsiz parlaklığını süblimasyon baskının fonksiyonelliği ile birleştiren benzersiz güzellikte; kişiye özel hediyelik, promosyon veya toptan kupa bardak imalatı işleriniz için ithal kupa bardaktır. Marka ve logo tasarımlarınızı yada isim ve hat motiflerinizi aynalı altın renginin göz alıcı pırıltısı üzerine basın ve rakiplerinizin ötesine geçin. Yine fark yaratan ve yine ilk kez Kemal Cevizli Fotoğrafçılık tarafından Türkiye süblimasyon pazarına sunulan bir ürün. Tasarımlarınızı sunarken altın renginin cazibesinden bir avantaj olarak faydalanabilmeniz için özel olarak geliştirilmiş bir üründür. Son yılların en gözde ürünlerinden biri olan süblimasyon metalik altın renkli kupalarını en ekonomik fiyatlarla tek Türkiye ithalatçısı Kemal Cevizli fotoğrafçılıkta bulabilirsiniz. Metalik altın kupa baskılarında taban renginin altın sarı olmasından dolayı fotoğraf baskısından çok grafik görsel tasarım, isim ve hat baskısı gibi vektör çalışmalarında uygundur. Fotoğraf baskısı yapılacaksa baskının siyah beyaza çevrilerek basılmasını öneririz. Sağlık sertifikalı ve ithal üründür.

   

      Çağdaş bir tasarım çizgisine sahip bu güzel görünümlü süblimasyon kupa bardak üzerine hem süblimasyon baskı hem de lazer transfer baskı ile grafik veya yazı baskılarını fotoğraf kalitesinde yapabilirsiniz. Baskılarınızı kolayca yapabilmeniz için özel hazırlanmış parlak ve son derece pürüzsüz düz bir baskı alanına sahiptir.

   

     Süblimasyon metalik altın kupa bardağa baskı yaparken MP2105 tekli kupa presi, KC210 ikili kupa bardak baskı makinası, Digitronix 5li kupa presi MP150*5 veya Digitronix 3D baskı makinası kullanabilirsiniz. (3D baskı makinası silikon baskı kelepçesi gereklidir.)

   

      Son derece canlı baskı sonucu veren bu süblimasyon kupalarda fark yaratacağınız baskı sonuçları elde edebilmek için Subli-T süblimasyon transfer baskı kağıdı ve Euroink Süblimasyon mürekkebi ile baskılarınızı bir Epson süblimasyon yazıcıdan alabilirsiniz.

   

   

  METALİK ALTIN KUPA BARDAK TEKNİK ÖZELLİKLERİ

   

   

  YÜKSEKLİK

  96 mm

   

   

  ÇAP

  81 mm

   

   

  ÇEVRE

  240 mm

   

   

  BASKI ALANI

  90 x 200 mm

   

   

  HACİM

  330 cc

   

   

  KUTU

  Var

   

   

  KOLİ KUTUSUZ

  36

   

   

  KOLİ KUTULU

  45

   

   

  METALİK ALTIN KUPA BARDAK BASKI AYARI

  MAKİNA

  ISI

  SÜRE

  BASINÇ

  KAĞIT

  MP2105 (tekli)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  KC210 (ikili)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  MP150*5 (beşli)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

   

  VAKUM

  200°C

  450 sn.

  Kelepçe

  Sert - Tekstil

   

   

  VAKUM (çoklu)

  200°C

  600 sn.

  Kelepçe

  Sert - Tekstil

   

   

   

   

   

   

   

  Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.