x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER
3 4
FREESUB DÜZ PRES
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Epson Epson L1800
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Mitsubishi CP-D70DW Yazıcı
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Fuji Frontier 570 Minilab Makinesi
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
2. El Bardak Baskı Fırını
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
2. El 3D Süblimasyon Vakum Pres
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
2. El Epson L805 Yazıcı
Ürünün fiyatını görmek için bayi girişi yapınız
Toplam 10 ürün bulunmaktadır.

SÜBLİMASYON ÜRÜNLERİ

Süblimasyon Transfer Baskı Ürünü Nedir?

Süblimasyon transfer baskı; transfer kağıdına süblimasyon mürekkep ile alınan baskının, ısı ve basınç altında baskı yapılan malzemenin yüzeyine transfer edilmesini ifade eder. Burada karşı yüzeye transfer baskı yapılabilmesi için yüzeyin özel bir nitelikte olması gerekir. Bazı ürünler bu niteliğe sonradan kaplama yapılarak ulaştırılır. Örneğin Seramik kupaların, alüminyum levhanın, ve kristal plaketlerin yüzeyinde süblimasyon baskını tutanabilmesi için özel bir kaplama mevcuttur. Bununla beraber polyester tişört, yastık kılıfı, süblimasyon mousepad gibi bazı ürünler ise üretilen malzemenin süblimasyon baskıya uygun olması sebebiyle herhangi bir ekstra kaplamaya ihtiyaç duymadan süblime transfer baskı yapılabilir.

Toptan Süblimasyon Transfer Baskı Ürünleri ve Fiyatları

  Peki süblimasyon baskı ürünleri konusunda bizimle çalışmanız size nasıl avantajlar kazandıracak?

Firmamız Kemal cevizli fotoğrafçılık sanalbayim.com web sitesi üzerinden satışını yaptığı ürünlerin çoğunluğu Türkiye'ye kendisi ithal etmektedir. Bunun dışında yine Türkiye'de bulunan imalathanemiz vasıtası ile kupa bardak, Türk kahvesi fincanı, sublimasyon kristal plaket gibi süblimasyon baskıya uygun ürünlerin imalatını yapmaktayız

  Öncelikle süblimasyon kristal plaket, süblimasyon tişört, süblimasyon magnet çeşitleri, süblimasyon cam saat ve süblimasyon tavla, kolye, yastık kılıfı, yaka ve masa isimlik, tabak, fayans, puzzle (yap boz), madalya, plaket kutusu, pamuk polyester tişört gibi Türkiye de üretilmesine öncülük ettiğimiz ürünleri hem üreticisinden doğrudan almaya başlayarak toptan satış fiyatından dahi indirimlerle maliyetlerinizi aşağıya çekecek hem de kredi kartına taksit imkanı ile finansal sıkıntılarınıza da çözüm olacağız. Sublimasyon seramik kupa bardak gibi imalatını yaptığımız ürünler dışında oldukça geniş bir süblimasyon transfer baskı ürün grubunda ithalat da yapmaktayız. Süblimasyon içi renkli, sihirli renk değiştiren, sapı renkli kupa bardak, hdf, metal anahtarlık, metal levha, hdf duvar saati, şapka, süblimasyon taş gibi birçok kaliteli ithal ürünü stoklarımızda bulabilirsiniz.

  Paketli ürünler dışında minimum sipariş adetimiz bulunmamaktadır. Dolayısıyla test etmek için ürünlerden çeşit yaparak yüksek adetler almadan deneme baskısı yapmak için ürün satın alabilirsiniz.

  Ürünlerimizin dağıtımı İstanbul içinde haftanın belirli günleri kendi aracımızla veya anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Ender durumlar haricinde ürünleriniz satın alındığı gün sipariş sırasına göre kargo firmasına teslim edilir.

 Hazır Baskı Şablonu ve Grafik Tasarım

  Sizlere sadece ucuz fiyatlı transfer baskı ürünleri sağlamakla kalmıyoruz; Sublimasyon baskı ürünlerinin birçoğu için B2B sitemiz sanalbayim.com da satın aldığınız ürünler için hazır tasarım şablonları ve hazır grafiklerini indirerek baskı işiniz için harcayacağınız zamanı da minimum seviyeye düşürüyoruz.

 Süblimasyon Transfer Baskı Talimatları

  Süblimasyon ürünler konusunda sizlere sadece Türkiye'deki en geniş baskı ürünleri çeşidini sağlamakla kalmıyoruz, satın aldığınız transfer baskı ürününden en canlı baskı sonucunu alabilmeniz için sağladığımız kolaylıklardan biriside transfer baskı talimatları konusudur. İster süblimasyon baskı işine yeni başlayın ya da   isterseniz profesyonel kullanıcı olun artık satın aldığınız transfer baskı ürününe örneğin süblimasyon kristal plakete, sublimasyon cam saate veya renk değiştiren sihirli kupaya nasıl süblimasyon baskı yapılır, tişört baskı makinası veya kupa bardak makinası basınç, ısı ve zaman ayarları nasıl olmalı diye düşünmeden   sanalbayim.com üzerinden veya telefonla destek alarak ayarları öğrenebilirsiniz. Sizlerin satın aldığınız ürünlerdeki canlı baskı kalitesini yakalayabilmeniz için sadece baskı ürünlerini değil baskı için gereken ısı transfer pres baskı makinalarını, yazıcılar için gereken mürekkebi ve transfer aşamasında kullandığınız kağıdı bile   en iyi fabrikalardan en yüksek kalite standartlarında özenle seçerek ithal ediyoruz.

 Süblimasyon Baskı Nasıl Yapılır?

  Süblimasyon transfer baskı aslında bir ısıl transfer işlemidir. Başlangıç olarak bilgisayarda grafik program üzerinde hazırladığınız görselin kaliteli sublimasyon mürekkeple donatılmış bir Epson süblimasyon yazıcıdan baskı yapılacak ürün tipine uygun süblimasyon transfer kağıdına çıktısı alınır.

  Süblimasyon transfer kağıdına alınan çıktı baskı yapılacak ürünün üzerine ısı transfer bantı ile tutturulur. Süblimasyon transfer baskı pres makinasında gerekli basınç ayarı yapılır ve sonrasında süre ayarı yapılıp pres belirtilen dereceye kadar ısıtılır. Hedef ısıya ulaşılınca süblimasyon ürün üzerindeki kağıtla beraber pres konulur ve alarm çalana kadar pişme süresince beklenir. Baskı süresi bitiminde süblimasyon baskı presi dikkatlice açılır ve ürün presten çıkarılır ve hızlıca süblimasyon transfer kağıdı baskı yapılan yüzeyden sökülerek uzaklaştırılır. Böylece sublimasyon baskı işlemi sonlandırılmış olur.

 Süblimasyon Ürüne Baskıda Dikkat Edilecek Püf Noktalar

 • Unutulmaması gereken nokta süblimasyon baskıda kullanılan ürünlerin yüzeyi bu baskıya uygun özel bir kaplama ile kaplanmış ürünlerdir. Aynı zamanda yüksek ısı uygulamasına da dayanıklıdırlar. Dolayısıyla kaplamasız veya uygun olmayan yüzeylere baskı yapamazsınız,

 • Yüksek adetli süblimasyon imalatına başlamadan önce muhakkak bir deneme baskısı yaparak kontrol etmenizi öneririz,

 • Süblimasyon transfer yüksek ısı ile yapılan bir işlemdir. Dolayısıyla işyerinizin güvenliği için baskı aşamasında ürünlere muhakkak gözlem altında tutarak baskı yapınız. Baskı sonrası ise kişisel güvenliğiniz için baskı yapılan ürünün ve baskı yapan presin çok sıcak olduğunu göz önünde bulundurup ısıya karşı koruyan eldiven gibi önlemler alarak ürünü presten çıkarınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.