sadsad x
asdasd
Paylaş:

Buton Rozet Makinası Rozetmatik R5

Ürün Kodu : BRMK-0001
Ürün fiyatlarını görebilmek ve alışveriş yapabilmek için lütfen Yeni Bayilik oluşturun veya Bayi Girişi yapınız.

Yeni Bayilik başvurusuna istinaden üyeliğiniz onaylandıktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • ROZETMATİK R5 BUTON ROZET MAKİNASI

  BUTON ROZET FABRİKASI
  AZ YATIRIMLA ÇOK KAZANMAK 
  BURADA
  Rozet imalatı yapmak mı istiyorsunuz? Mağazanızda yer kaplamayan ve hatta evde dahi ek gelir elde etmek için ikinci bir iş olarak yapabileceğiniz bir iş mi kurmak istiyorsunuz? R5 makine ile kendi işinizin patronu olmaya hazır olun.
      Rozetmatik R5 rozet makinası ile iğneli rozetten promosyon anahtarlığa, şişe açacağından masaüstü saatlere ve  buzdolabı magnetlerine varana kadar birçok ürünün imalatını yapabilirsiniz. İş yerinizde veya evinizde kapladığı yerin ufaklığına ve son derece küçük yatırım maliyetine karşılık olarak büyük işler yapabileceğiniz çok becerikli bir üründür.

    KOLAY KULLANIM

    Kullanıcı dostu dönen tasarımlı yapısı sayesinde buton rozet imalatı işe yeni başlayan amatör rozet imalatçıları için dahi son derece  kolay hale getirilmiştir.

    TAK KULLAN - DEĞİŞTİR KULLAN

    Tasarımın sizlere sağladığı önemli avantajlardan biride cihaz üzerindeki rozet kalıplarının sabit değil değiştirilebilir yapıda olmasıdır. Böylece gelen farklı müşteri taleplerine göre ileride farklı ebattaki kalıpları makine parkurunuza ekleyerek ürün gamınızı dilediğinizce genişletebilirsiniz. Rozetmatik R5 makinaya 25mm den başlayarak 37mm, 44mm, 56mm, 58mm ve 75mm gibi 6 farklı kalıbı saniyeler içerisinde takabilir veya değiştirerek kullanabilirsiniz.

      METAL GÖVDELİ KOMPAKT TASARIM

      Rozetmatik R5 buton rozet makinası sizlere uzun dönem sorunsuz bir şekilde hizmet verecek tamamı metal bir gövdeye sahiptir. Bununla beraber sahip olduğu çağdaş tasarımı sayesinde son derece hafif ve kompakt bir yapıdadır. Bu ufak yer kaplamayan ve hafif makine ile iş yerinizde, evinizde ve hatta etkinlik alanlarında dahi rozet imalatı yapıp satabilirsiniz.
  KOLAYCA ÜRET; ÇOK KAZAN!  ROZETMATİK R5 BUTON ROZET MAKİNA ŞEMASI
  ROZETMATİK R5 BUTON ROZET MAKİNASINA ROZET KALIBI NASIL TAKILIR & NASIL KULLANILIR?

  Son derece kolay kullanımlı Rozetmatik R5 buton rozet makinası standart olarak kalıpsız gönderilmektedir. Kullanım tercihinize göre ayrıca alacağınız rozet kalıbını kolay tak-çıkar özellikli makinanıza saniyeler içinde takabilir veya takılı kalıbı bir başka ebattaki kalıpla değiştirebilirsiniz.


  ROZET KALIPLARININ ROZET MAKİNASINA MONTAJI

   Hangi ebat olursa olsun rozet kalıbı 3 parçadan oluşur;


  A kalıbı:
  Ön kapak, baskılı medya ve şeffaf asetat yüzleri yukarı bakacak şekilde ve sayıldığı sıra ile bu kalıba konur. Kalıp altta dönen parça (kalıp taşıyıcı) üzerinde A yazan bölüme ve kenarındaki ayar çubuğu dönme merkezine yakın olacak şekilde yani iç tarafta kalacak şekilde takılır,


  B kalıbı: Conta ve rozet arka kapak iç tarafı yukarı bakacak şekilde bu kalıba konur. Kalıp altta dönen parça (kalıp taşıyıcı) üzerinde B yazan bölüme ve kenarındaki ayar çubuğu dönme merkezine yakın olacak şekilde yani iç tarafta kalacak şekilde takılır,
  ÜST kalıp: Her iki kalıba baskı yapan kalıptır. Makinanın üst tarafında bulunan çubuğa takılır. Çubuk üzerindeki pim yuvasına denk gelecek takılmalıdır.Bu bölümde bulunan mıknatıs kalıbın üst kısımda tutunmasını sağlar. A kalıbına konan malzemeler ilk baskıda üst kalıp içine sıkışır, sonrasında B kalıbına baskı yapıldığında üst kalıp içindeki rozetin ön kapak bölümü, baskılı medya ve asetatı arka kapak üzerine sıkıştırarak buton rozet imalatını tamamlar. 

  Buton Rozet Baskısı Nasıl Yapılır?

   

  Önce A kalıbı içerisine malzemeler yerleştirildikten sonra üst kalıbın altına itilir ve baskı kolu aşağı yönde bastırılarak kalıp içindeki malzemenin üst kalıba sıkışması sağlanır. Bu ilk baskı sonrası A kalıbı içerisinde malzeme kalmamalıdır. Daha sonra içerisine arka kapak yerleştirilen B kalıbı üst kalıp altında konumlandırılır ve baskı yapılır. Kol kalktığında bitmiş buton rozeti B kalıbı üzerinde göreceksiniz.

   

  • A kalıbına önce rozet üst kapak konur,
  • A kalıbına üst kapak üzerine baskılı medya (kağıt çıktı) konur,
  • A kalıbına baskılı kağıt üstüne rozet asetatı konur,
  • B kalıbına önce rozet contası yerleştirilir,
  • B kalıbına conta üzerine iğneli arka kapak iç tarafı üste bakacak şekilde yerleştirilir.
  • Bu yerleştirme sonrası baskı yapılacak sistem aşağıdaki resimdeki şekildeki gibi görünür,
  • Baskı aşamasında önce A kalıbına baskı yapılır. Dikkat edilecek husus kalıp üzerindeki pimler deliklerden geçmemeli ve kalıbı tamamen aşağıya kadar bastırmalıdır. Baskı sonrası burada bulunan üst kapak, baskılı medya ve asetat üst kalıp içine sıkışır. A kalıbı içinde hiç malzeme kalmaz. Aksi takdirde malzeme kalıpta kalır ve baskı başarısız olur.
  • İkinci aşamada ise B kalıbına baskı yapılır. Burada ise kalıp üzerinde bulunan pimler deliklerden geçerek kalıba baskı yapar. Bu kalıpta bulunan arka kapak üst kalıpta sıkışık halde bulunan malzeme ile birleşir ve rozet baskı işlemi tamamlanır.
  • Bitmiş rozet aşağıdaki gibi görünmelidir,

      Buton Rozet İmalatı Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?  

   

  * İlk önemli konu baskıda kullanacağınız medyanın kalınlığıdır. Çok kalın fotoğraf kağıdı veya karton gibi ürünler rozet yapımında kullanılmamalı bunların yerine ince tür kağıtlar tercih edilmelidir,

  * Rozetlerle beraber gelen asetatın aşırı kalın olması da yine rozet yapılmasını engelleyecektir. Asetatın mümkün olduğunca ince ve yumuşak olması gerekir,

  * Baskı esnasında rozet türüne göre uygun kalınlıkta conta kullanmanız gerekebilir. Eğer gerekmesine rağmen conta kullanmazsanız buton rozet baskınız gerçekleşmez,

  * Burada dikkat edeceğiniz bir diğer husus üst kalıp üzerindeki iğnelerin baskı esnasında aşağıdaki şekillerde olduğu gibi konumlanmış olması gerektiğidir. Aksi takdirde rozet baskısı gerçekleşmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.