sadsad x
asdasd
Paylaş:

Sublimasyon İthal Beyaz Kupa Ultra Coat Extra

Ürün Kodu : SB01020101-000018
Ürün fiyatlarını görebilmek ve alışveriş yapabilmek için lütfen Yeni Bayilik oluşturun veya Bayi Girişi yapınız.

Yeni Bayilik başvurusuna istinaden üyeliğiniz onaylandıktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 •  

  SÜBLİMASYON ULTRA COAT EXTRA KUPA BARDAK

   

    Ultra coat extra kaplama, sublimasyon transfer baskının artılarını daha da ileriye götüren, en yeni jenerasyon süblimasyon kaplama malzemesidir. Üzerine kaplandığı kupanın yüzey parlaklığını artırıp bulaşık makinasında yıkanma direncini olağanüstü geliştirirken hem insan sağlığı hem de çevre dostu yapısından ödün vermeyen özel bir malzemedir. Dolayısıyla hem firma promosyonları hem de hediyelik eşya üretimleriniz için yıkama esnasında zarar göreceği endişesi olmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

    

    Ultra Coat kaplamalı kupaların üstün özellikleri;

   

  1) 3500 bulaşık makinesi yıkamasına karşın üstün dayanıklılığı sertifika ile saptanmıştır (SGS sertifikalı),

  2) Baskı yapılan imajlarda mükemmel keskinlik sağlayan olağanüstü beyaz yüzeye sahiptir.

  3) Pürüzsüz parlak yüzey mükemmel renk dağılımı sağlar.

  4) Son derece parlak renkler sağlayan canlı transfer yapısına sahiptir.

  5) Gıda ile ilgili ürünler için en yeni uluslararası standartlara sahip sağlıklı ve güvenli bir üründür. Kadmiyum ve civa gibi ağır metaller içermez (SGS sertifikalı),

  6) Mikro dalga fırında kullanılabilir ve çevre dostu bir üründür.

     

    Ultra coat extra kupalar porselen yapısında ithal ürünlerdir. İster yüksek adetli toptan kupa baskı imalat işleri olsun ister kişiye özel hediyelik baskı işleri olsun mükemmel baskı kalitesi ile her koşulda memnuniyet sağlar. Son derece düzgün fiziksel yapısı sayesinde baskı işinde acemi dahi olsanız kolayca baskı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

    

     Fabrikamızda üretimin her aşaması sıkı bir şekilde denetlenmekte ve nihai olarak üretilen ürünler testlerden geçirilerek uluslararası standartlarda sağlık sertifikaları çıkarılmaktadır. Söz konusu ürünler Türkiye’ye ithal edilme safhasında hem Gümrük Bakanlığı hem de sağlık bakanlığına bağlı kurumlar tarafından tekrar sağlık unsurları açısından ayrıca denetlenmektedir.

   

   Ultra coat extra süblimasyon kupa hem süblimasyon transfer baskı hem de lazer transfer baskı için uygundur. Koli içeriğinde 36 kupa bulunur. Orijinal koli içerisinde kutusuz olarak, karton tepsilerde sevk edilmektedir. Bu süblimasyon ultracoat extra kupa ya baskı yaparken MP2105 tekli kupa presiKC210 ikili kupa bardak baskı makinası veya Digitronix 3D baskı makinasını kullanabilirsiniz. (3D baskı makinası silikon baskı kelepçesi gereklidir.)

      Son derece canlı baskı sonucu veren bu süblimasyon kupalarda kaliteli baskı sonuçları elde edebilmek için Subli-T süblimasyon transfer baskı kağıdı ve Euroink Süblimasyon mürekkebi ile baskılarınızı bir Epson süblimasyon yazıcıdan alabilirsiniz.

   

  SÜBLİMASYON ULTRA COAT EXTRA KUPA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  YÜKSEKLİK

  95 mm

  ÇAP

  81 mm

  ÇEVRE

  240 mm

  BASKI ALANI (önerilen)

  90 x 200 mm

  HACİM

  330 cc

  KUTU

  Var

  KOLİ KUTUSUZ

  36

  KOLİ KUTULU

  45

   

   

  SÜBLİMASYON ULTRA COAT KUPA BARDAK BASKI AYARI

  MAKİNA

  ISI

  SÜRE

  BASINÇ

  KAĞIT

  makina.png (975 b)

  ısı.png (2 KB)

  süre.png (3 KB)

  basınç.png (3 KB)

  kağıt.png (3 KB)

  MP2105 (tekli)

  180°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  KC210 (ikili)

  180°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  MP150*5 (beşli)

  180°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

   

  VAKUM

  200°C

  450 sn.

  Kelepçe

  Sert - Tekstil

   

   

  VAKUM (çoklu)

  200°C

  600 sn.

  Kelepçe

  Sert - Tekstil

     Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.