Paylaş:

Sublimasyon Seramik Beyaz Kupa

Ürün Kodu : SB01020101-000001
Ürün fiyatlarını görebilmek ve alışveriş yapabilmek için lütfen Yeni Bayilik oluşturun veya Bayi Girişi yapınız.

Yeni Bayilik başvurusuna istinaden mail adresinize gelen aktivasyonu onayladıktan sonra üyeliğiniz onaylayacak ve alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Kupa Baskı İçin gerekli malzemeler

  -1 adet kupa

  -1 adet ısı bant (yanmaz bant)

  -1 adet kupa presi

  -Epson 41061 sert zemin kağıdı

  -Sublimasyon uyumlu 1 adet yazıcı (sublimasyon mürekkepli)

  Baskı Ölçüsü

  -Dudak Payı bırakılırsa 20 cm eninde ve 8 cm boyunda olmalı tasarım

  -Dudak Payı bırakılmaz ise 20 cm eninde ve 9 cm boyunda olmalıdır.

  Baskı Açıklaması

  İlk önce belirlenen ölçülerden birinde bilgisayarda herhangi bir grafik editörü ile basılacak tasarım hazırlanır ve Epson 41061 sert zemin kağıdın beyaz kısmı (Diğer yüzey biraz sarımtırak görünür) bize bakacak şekilde yazıcıya yerleştirilip, yazıcı özelliklerinden fotoğraf kalitesinde baskı seçilir ve kağıt kısmında epson matte kağıt seçilip, sublimasyon yazıcıdan baskı alınır.

  Baskı alırken dikkat etmemiz gereken önemli bir nokta da baskıyı ters baskı şeklinde (yazıcı özelliklerinde mirror olarak geçer) almamız gerekir. Transfer kağıdı kullanarak yapılan tüm transferlerde ters baskı alınmalıdır. Çıkan baskı kupaya uygun halde kesilerek baskı yüzeyi kupaya gelecek şekilde kupaya sarılarak küçük kesilmiş ısı bant ile kağıt kupaya yapıştırılır.

  165 derece ısıda 210 saniye kalacak şekilde ayarlanmış olan prese kupa yerleştirildikten sonra yeşil düğmeye basarak 210 saniyelik süre başlatılır. Süre dolduktan sonra sensör sesli uyarı vererek kupanın hazır olduğunu bildirir. Yeşil düğmeye basarak sesli uyarıyı kapatıp kupamızı presten çıkartırız. Kupa sıcak olacağı için dikkatli davranmamız gerekir.

  Bundan sonra kupa üzerindeki kağıdı tırnak kullanmadan (halen sıcak olan yüzeye tırnak ile yapılan bir müdahale kupa üzerindeki emisyon yüzeyini kaldırabilir) yırtarak çıkartabiliriz. Sonunda kupa baskımız tamamdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.