sadsad x
asdasd
Paylaş:

Sublimasyon At Figürlü Kupa Bardak

Ürün Kodu : 50.3112
Ürün fiyatlarını görebilmek ve alışveriş yapabilmek için lütfen Yeni Bayilik oluşturun veya Bayi Girişi yapınız.

Yeni Bayilik başvurusuna istinaden üyeliğiniz onaylandıktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • SÜBLİMASYON AT FİGÜRLÜ KUPA BARDAK

   

     Kulp bölümünde sempatik at figürü bulunan bu harika kupalar sayesinde çocuklarınıza süt içme alışkanlığı kazandırmak veya hayvan sevgisi aşılamak artık çok kolay. Çocuk doğum günleri, okul işleri, pet shop promosyonları veya hayvanat bahçesi organizasyonları gibi geniş bir alanda ilgi gören ürünlerdir. Saplarında hayvan figürü bulunan süblimasyon kupa bardaklar kendilerine has köpük destekli özel kutularında sevk edilmektedir. Bunun en avantajlı yanı sizin baskı sonrası ürünü kargo ile göndermeniz gerekirse özel bir kutu arayışına girmeden kendi kutusu ile gönderebilecek olmanızdır. Kupa bardak piyasasına eğlenceli bir giriş yapan hayvan figürlü süblimasyon kupa bardaklar saplarındaki sempatik hayvan figürleri sayesinde çocuklar başta olmak üzere eğlenceli mizah sahibi kişiler içinde popüler ve tutulan bir hediyelik olarak da müşterilerimizin gönlünü kazanmıştır. Süblimasyon baskıya uygun at figürlü süblimasyon kupa bardaklara mükemmel yüzeyleri sayesinde son derece canlı baskılar yapabilirsiniz. Ürünler sağlık sertifikalı, ithal ürünlerdir ve baskısız olarak sevk edilmektedir.

   

     Süblimasyon at figürlü kupa bardağa baskı yaparken MP2105 tekli kupa presi, KC210 ikili kupa bardak baskı makinası, Digitronix 5li kupa presi MP150*5‘i kullanabilirsiniz

   

      Son derece canlı baskı sonucu veren bu süblimasyon kupalarda fark yaratacağınız baskı sonuçları elde edebilmek için Subli-T süblimasyon transfer baskı kağıdı ve Euroink Süblimasyon mürekkebi ile baskılarınızı bir Epson süblimasyon yazıcıdan alabilirsiniz.

   

  AT FİGÜRLÜ KUPA BARDAK TEKNİK ÖZELLİKLERİ 

  YÜKSEKLİK

  100 mm

  ÇAP

  82 mm

  ÇEVRE

  230 mm

  BASKI ALANI (önerilen)

  90 x 200 mm

  HACİM

  330 cc

  KUTU

  Var

  KOLİ KUTUSUZ

  Kutusuz Sevk Edilmemektedir

  KOLİ KUTULU

  24

    

  AT FİGÜRLÜ KUPA BARDAK BASKI AYARI

  MAKİNA

  ISI

  SÜRE

  BASINÇ

  KAĞIT

  makina.png (975 b)

  ısı.png (2 KB)

  süre.png (3 KB)

  basınç.png (3 KB)

  kağıt.png (3 KB)

  MP2105 (tekli)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  KC210 (ikili)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  MP150*5 (beşli)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

   

   

   

   

   

  Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.