sadsad x
asdasd
Paylaş:

Sublimasyon İçi Sarı İthal Kupa

Ürün Kodu : SB01020102-000006
Ürün fiyatlarını görebilmek ve alışveriş yapabilmek için lütfen Yeni Bayilik oluşturun veya Bayi Girişi yapınız.

Yeni Bayilik başvurusuna istinaden üyeliğiniz onaylandıktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Miktar 45-135 136-270 271-540 541-1035 1036-2160
İskonto %3 %4 %5 %7 %8
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • SÜBLİMASYON İÇİ VE SAPI SARI KUPA BARDAK
     

     Parlak sarı renkteki içi ve sap kısmı ile klasik kupa tasarımına sahip kupa bardaklara ayrı bir cazibe kazandırmış şık bir kupa bardaktır. Renkli iç yapısı ile ister kişiye özel hediyelik baskı işlerinde kullandığınız fotoğrafın ana temasına uygun olarak veya müşterinizin sevdiği renk seçimine göre ya da promosyon baskı işlerinde firma logolarının renklerine uygun olarak seçerek kullanabileceğiniz porselen niteliğindeki kupa bardaklardır. Toptan kupa bardak imalatı, firma ya da dernek promosyonları ve kişiye özel hediyelik baskı işleri için son derece uygun ürünlerdir. Renkli yapısı size tasarımlarınızı sunarken yaratıcılığınızı ortaya çıkarma fırsatı tanıyan gösterişli kupa bardaklardır.

   

     Porselen niteliğindeki içi renkli kupa bardaklara hem süblimasyon baskı hem de lazer transfer yoluyla baskı yapabilirsiniz. Sağlık Sertifikalı ve ithal üründür. Yüzeyi tamamen pürüzsüz yapıda, beyaz renkli ve parlaktır.

   

     Koli içeriğinde 45 adet kupa bulunur. Bu içi renkli süblimasyon kupalara baskı yaparken MP2105 tekli kupa presi, KC210 ikili kupa bardak baskı makinası veya Digitronix 3D baskı makinasını kullanabilirsiniz. (3D baskı makinası silikon baskı kelepçesi gereklidir.)

     Yüksek adetli toptan kupa bardak baskı imalatı için kullanabileceğiniz bir makine önerimizde Digitronix MP150*5 5li kupa bardak baskı makinasıdır.

   

     Sapı renkli süblimasyon kupalarda kaliteli baskı sonuçları elde edebilmek için Subli-T süblimasyon transfer baskı kağıdı ve Euroink Süblimasyon mürekkebi ile baskılarınızı bir Epson süblimasyon yazıcıdan alabilirsiniz.

  İÇİ SARI KUPA BARDAK TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  YÜKSEKLİK

  97 mm

  ÇAP

  82 mm

  ÇEVRE

  240 mm

  BASKI ALANI (önerilen)

  90 x 200 mm

  HACİM

  330 cc

  KUTU

  Var

  KOLİ KUTUSUZ

  24 / 36

  KOLİ KUTULU

  45

    

  İÇİ SARI KUPA BARDAK BASKI AYARI

  MAKİNA

  ISI

  SÜRE

  BASINÇ

  KAĞIT

  makina.png (975 b)

  ısı.png (2 KB)

  süre.png (3 KB)

  basınç.png (3 KB)

  kağıt.png (3 KB)

  MP2105 (tekli)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  KC210 (ikili)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  MP150*5 (beşli)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

   

  VAKUM

  200°C

  450 sn.

  Kelepçe

  Sert - Tekstil

   

   

  VAKUM (çoklu)

  200°C

  600 sn.

  Kelepçe

  Sert - Tekstil

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.