sadsad x
asdasd
Paylaş:
Digitronix

Top Baskı Pres Makinası BHP01

Ürün Kodu : STOP-0001
Digitronix
10.132,50 TL (KDV Dahil)
Adet

-

ADET

+

Ürün hakkında detaylı bilgi için Yeni Bayilik oluşturabilir veya Bayi Girişi yapabilirsiniz.

Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • TOP VE ŞAPKA PRES BASKI MAKİNASI  DİGİTRONİX BHP01

       Spor kulüplerine ve okullara red edemeyecekleri benzersiz bir ürün sunarak yüksek gelir elde etmek istermisiniz? Digitronix BHP01 2si1 arada top ve şapka baskı makinası ile bu fırsatı yakalayın!

      Digitronix BHP01 sahip olduğu özel tasarım ve yanında gelen aparatları sayesinde ister şapka ister top üzerine baskı yapabileceğiniz özel bir baskı makinasıdır. Profesyonel veya amatör futbol, basketbol, voleybol ve hentbol toplarına  bu harika makine aracılığıyla kulüpler için promosyon baskısı veya sporcular için çeşitli kişiselleştirme baskıları yapabilirsiniz.  Top üzerine takım logosu, okul adı, takım fotoğrafı, sponsor logosu, oyuncu adı veya numaralarının baskısını yapabilirsiniz. Baskı yapılan toplar mahalli veya ülke çapında turnuvalar sırasında ödül olarak, turnuva etkinliğini anmak veya turnuva sponsorunun hediyesi olarak mükemmel bir promosyon fırsatı oluşturur.

     Top haricinde yine spor kulüpleri, şirketler, siyasi partiler ve okullar tarafından adetli olarak tüketilen şapka baskı işinizi de yine bu harika preste yapabilirsiniz. Kolayca sökülüp takılabilen aparatları ile bir dakikadan kısa sürede top baskısından şapka baskısına geçebilirsiniz.  Digitronix BHP01dijital şapka ve top presi birçok farklı ebatta şapkaya baskı yapabilmenizi sağlar. Bu özel şapka ve top presi aslında sadece şapka ve toplara baskı yapmak için değil, büyük presler altında zarar görmesi muhtemel hazır dikilmiş yada dikim aşamasındaki kumaşların bir bölümüne logo baskısı gibi ufak baskı uygulamalarında da en yakın yardımcınız olacaktır.



  DİGİTRONİX BHP01 TOP VE ŞAPKA PRESİ GENEL ÖZELLİKLERİ









  TOP & ŞAPKA PRESİ İLE NASIL BASKI YAPILIR?

  Top Üzerine Baskı Nasıl Yapılır?

     Digitronix top presinizde top aparatını takın. Kullanacağınız tekstil folyosu veya kağıt türüne göre lazer yazıcı, inkjet yazıcı veya baskes yazıcıdan çıktınızı alınız. Kullanacağınız top tipine göre makinanızın basınç ayarını yapınız. Transfer kağıdı veya tekstil folyosu üreticisinin talimatlarına göre ısı ve süre ayarını yapıp makinanızda futbol, voleybol, hentbol veya basketbol toplarının üzerine isim, numara, firma ya da kurum logosu baskısı yapabilirsiniz.

  Şapka Üzerine Baskı Nasıl Yapılır?

     Digitronix ikisi bir arada şapka presinizde şapka aparatını takın. Kullanacağınız kağıt türüne göre süblimasyon yazıcı,  lazer yazıcı, inkjet yazıcı veya baskes yazıcıdan çıktınızı alınız. Kullanacağınız şapkaya göre makinanızın basınç ayarını yapınız. Eğer süblimasyon baskı yapacaksanız muhakkak polyester şapka kullanınız ve presinizi 185°C ve 60 saniyeye ayarlayınız. Diğer çeşit transfer kağıtları ve tekstil folyolarında, kağıt veya folyo üreticisinin talimatlarına göre ısı ve süre ayarını yapıp makinanızda pamuklu ve renkli şapkalar üzerine isim, numara, firma ya da kurum logosu baskısı yapabilirsiniz.



     KULLANIM ESNASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

  • Cihazınızı çocukların ve evcil hayvanların erişemeyeceği şekilde konumlandırın,
  • Cihazınızı kullanmadığınız zamanlarda ısıtıcı açık konumunda tutmayın,
  • Cihazınızı kullanmadığınız süreler içinde kapalı ve fişi çekik konumda bekletiniz,
  • Cihazınız yüksek derecede ısı üretmektedir. Yangın tehlikesini göz önünde tutarak cihazınızı konumlandırınız,
  • Cihazınızın elektrik aksamlı bölümüne müdahale bulunmayınız,
  • Cihazınızın kapağını açarak müdahalede bulunmayınız,
  • Cihaz iç mekan kullanımına yönelik hazırlanmıştır, sıvı ile temas ettirilmemelidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.