x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Süblimasyon Kırmızı Kalpli İçi Kırmızı Kupa

51,73 TL

SÜBLİMASYON KIRMIZI KALPLİ VE İÇİ KIRMIZI KUPA BARDAK

SEVGİNİZİ HER YUDUMDA HİSSEDİN;

  Kahve veya çay keyfi, sadece bir içecek değil, aynı zamanda anın tadını çıkarmak için bir fırsattır. İşte bu anları daha da özel kılmak için tasarlanmış olan sublimasyon baskıya uygun kırmızı kalp şeklinde kulbu olan ve içi de kırmızı renkli olan baskı kupa bardakları devreye giriyor. Bu bardaklar, sıradan bir içeceği dönüştürerek sevgi ve sıcaklık dolu anlar yaratmanızı sağlar. Türkiye süblimasyon kupa bardak pazarına ilk defa sunulan bu harika tasarımlı ve ekonomik toptan kupa bardak sadece www.sanalbayim.com   da.

Kalpte Saklı Anlamlar

Bu özel kupa bardak, içeceğinizi yudumladığınız her an size sevgiyi hatırlatır. Kalp şeklindeki kabartma kulbu, sevginin içeceğinizle birleştiği bir simgedir. Bu, sadece bir bardak değil, aynı zamanda bir anlam taşıyandır. Sevginizi ifade etmenin en zarif yollarından biridir.

Kişiselleştirilmiş Tasarım Seçenekleri

Kalp şeklinde kulbu olan baskı kupa bardakları süblimasyon baskı veya lazer transfer baskı ile kişiselleştirilebilir. Özel bir isim, anlamlı bir tarih veya sevdiğiniz bir alıntı, bu bardak üzerinde yer alabilir. Böylece bu kupa bardak sadece size değil, aynı zamanda sevdiklerinize de özel bir hediye olur.

Estetik ve Dayanıklılık Bir Arada

Bu özel tasarım kupa bardak, sadece anlamıyla değil, aynı zamanda estetik görünümüyle de dikkat çeker. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş olan bu bardak, uzun ömürlü ve sıcaklığa dayanıklıdır. Sublimasyon kalpli kupa bardak aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanma dayanımına sahiptir.  Hem pratik hem de göz alıcı bir tasarıma sahiptir.

Mükemmel Bir Hediye Seçeneği

Kırmızı kalp şeklinde kulbu olan baskı kupa bardak, sevgilinize, eşinize, annenize ya da sevdiklerinize verebileceğiniz unutulmaz bir hediye seçeneğidir. Özel günlerde veya sıradan bir günü özel kılmak için mükemmeldir. Sevgi dolu anılarla dolu bir bardakla her sabah uyanmak, gününüzü aydınlatacaktır.

  Kırmızı kalp şeklinde kulplu ve içi de kırmızı olan baskı kupa bardaklar, sevgi dolu anlar yaratmanın ve her yudumu özel kılmanın harika bir yoludur. Hem estetik açıdan çekici hem de anlamlı olan bu bardaklar, sevginizin sembolü haline gelir. Kişiselleştirme seçenekleriyle, herkes için özel hale getirilebilirler. Her yudumda sevgiyi hissedin, her anın tadını çıkarın.

Sublimasyon kırmızı kalpli ve içi de kırmızı kupa bardak ürünümüz 36 adetli kolilerde, kutusuz ve baskısız olarak toptan satışa sunulmaktadır. Bu kupa bardak kendine özelliğini veren zarif kulbundan dolayı standart kupa kutularına girmekte ancak biraz büyük gelmektedir.


SÜBLİMASYON KIRMIZI KALP KULPLU & İÇİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

   YÜKSEKLİK

   95 mm

   ÇAP

   81 mm

   ÇEVRE

   255 mm

   BASKI ALANI (önerilen)

   95 x 210 mm

   HACİM

   330 cc

   KUTU

   VAR

   KOLİ KUTUSUZ

   36

   KOLİ KUTULU

   45

    

SÜBLİMASYON KIRMIZI KALP KULPLU & İÇİ  KUPA BARDAK NASIL BASKI YAPILIR?

    MAKİNA

   ISI

   SÜRE

BASINÇ

KAĞIT

   MP2105 (tekli)

   180°C

   230 sn.

   Sıkı

   Sert - Tekstil

   KC210 (ikili)

   180°C

   230 sn.

   Sıkı

   Sert - Tekstil

   MP150*5 (beşli)

   180°C

   230 sn.

   Sıkı

   Sert - Tekstil

   VAKUM

   200°C

   450 sn.

   Kelepçe

   Sert - Tekstil

   VAKUM (çoklu)

   200°C

   600 sn.

   Kelepçe

   Sert - Tekstil


Süblimasyon Kupa Bardak Üzerine Baskı Yaparken Neler Gerekir?

 Bu süblimasyon kupa ya baskı yaparken DİGİTRONİX kupa presi  kullanabilirsiniz. Son derece canlı baskı sonucu veren bu süblimasyon kupalarda kaliteli baskı sonuçları elde edebilmek için Subli-T süblimasyon transfer baskı kağıdı ve Euroink Süblimasyon mürekkebi ile baskılarınızı bir Epson süblimasyon yazıcıdan alabilirsiniz.

Ultra Coat kaplamalı kupaların üstün özellikleri;

1) 3500 bulaşık makinesi yıkamasına karşın üstün dayanıklılığı sertifika ile saptanmıştır (SGS sertifikalı),

2) Baskı yapılan imajlarda mükemmel keskinlik sağlayan olağanüstü beyaz yüzeye sahiptir.

3) Pürüzsüz parlak yüzey mükemmel renk dağılımı sağlar.

4) Son derece parlak renkler sağlayan canlı transfer yapısına sahiptir.

5) Gıda ile ilgili ürünler için en yeni uluslararası standartlara sahip sağlıklı ve güvenli bir üründür. Kadmiyum ve civa gibi ağır metaller içermez (SGS sertifikalı),

6) Mikro dalga fırında kullanılabilir ve çevre dostu bir üründür.

   Ultra coat extra kupalar porselen yapısında ithal ürünlerdir. İster yüksek adetli toptan kupa baskı imalat işleri olsun ister kişiye özel hediyelik baskı işleri olsun mükemmel baskı kalitesi ile her koşulda memnuniyet sağlar. Son derece düzgün fiziksel yapısı sayesinde baskı işinde acemi dahi olsanız kolayca baskı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   Fabrikamızda üretimin her aşaması sıkı bir şekilde denetlenmekte ve nihai olarak üretilen ürünler testlerden geçirilerek uluslararası standartlarda sağlık sertifikaları çıkarılmaktadır. Söz konusu ürünler Türkiye’ye ithal edilme safhasında hem Gümrük Bakanlığı hem de sağlık bakanlığına bağlı kurumlar tarafından tekrar sağlık unsurları açısından ayrıca denetlenmektedir.

Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Ürün sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.