sadsad x
asdasd
Paylaş:

Sublimasyon Siyah Kupa Bardak Renk Değiştiren

Ürün Kodu : SBKP-0002
Ürün fiyatlarını görebilmek ve alışveriş yapabilmek için lütfen Yeni Bayilik oluşturun veya Bayi Girişi yapınız.

Yeni Bayilik başvurusuna istinaden üyeliğiniz onaylandıktan sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Miktar 135-270 271-540 541-720 721-1035 1036-2160
İskonto %2 %3 %4 %5 %6
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • SÜBLİMASYON RENK DEĞİŞTİREN KUPA BARDAK

   

     Sevdiklerinizi mutlu etmenin SİHİRLİ bir yolunu mu arıyorsunuz? İşte tam aradığınız büyüleyici mükemmel hediyelik burada. Siyah yüzeye sahip renk değiştiren ithal kupa bardak ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu etmek elinizde. Bu özel kupa bardak içerisi boşken veya soğuk bir içecek varken sıradan siyah bir kupa olarak görünür. Ancak içerisine sıcak bir içecek konulduğunda altına sakladığı sürpriz fotoğrafınızı veya çok özel mesajınızı görünür hale getiren özel bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde hediyeniz verdiğiniz kişi sihirli kupayı kullanmaya başladığında göreceği fotoğraf veya mesajla hem çok şaşıracak hem de sevinecek. Sihirli kupa bardak anneler günü, öğretmenler günü, sevgililer günü, babalar günü ve yıldönümü kutlamaları için çekici bir hediyeliktir. Renk değiştirme özelliğini kupa bardak yüzeyinin tamamını kaplayan termokromik boyadan alan bu harika kupa bardakta renk değiştirme özelliğinin daha uzun ömürlü olmasını isterseniz elde yıkama yapmanızı öneririz. Ürünümüz sağlık sertifikalı ve porselen niteliğinde ithal kupa bardaktır.

   

     Renk değiştirebilen sihirli kupa bardak üzerine süblimasyon transfer baskı sistemi ile baskı uygulanır. Uygulama yapılırken standart düz beyaz kupaya baskı yaptığınız şekilde baskı yapılır. Herhangi bir ekstra donanım ya da farklı bir tüketim malzemesine ihtiyaç duymazsınız.

   

     Süblimasyon renk değiştiren kupa bardak koli içeriğinde 36 adet bulunur. Orijinal koli içerisinde kutusuz olarak, karton tepsilerde sevk edilmektedir. Bu süblimasyon sihirli kupa bardağa baskı yaparken MP2105 tekli kupa presi, KC210 ikili kupa bardak baskı makinası, Digitronix 5li kupa presi MP150*5 veya Digitronix 3D baskı makinası kullanabilirsiniz. (3D baskı makinası silikon baskı kelepçesi gereklidir.)

   

      Son derece canlı baskı sonucu veren bu süblimasyon kupalarda fark yaratacağınız baskı sonuçları elde edebilmek için Subli-T süblimasyon transfer baskı kağıdı ve Euroink Süblimasyon mürekkebi ile baskılarınızı bir Epson süblimasyon yazıcıdan alabilirsiniz.

   

   

  RENK DEĞİŞTİREN KUPA BARDAK TEKNİK ÖZELLİKLERİ

   

   

  YÜKSEKLİK

  93 mm

   

   

  ÇAP

  81 mm

   

   

  ÇEVRE

  240 mm

   

   

  BASKI ALANI

  90 x 200 mm

   

   

  HACİM

  330 cc

   

   

  KUTU

  Var

   

   

  KOLİ KUTUSUZ

  36

   

   

  KOLİ KUTULU

  45

   

   

  RENK DEĞİŞTİREN SİHİRLİ KUPA BARDAK BASKI AYARI

  MAKİNA

  ISI

  SÜRE

  BASINÇ

  KAĞIT

  makina.png (975 b)

  ısı.png (2 KB)

  süre.png (3 KB)

  basınç.png (3 KB)

  kağıt.png (3 KB)

  MP2105 (tekli)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  KC210 (ikili)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

  MP150*5 (beşli)

  170°C

  230 sn.

  Sıkı

  Sert - Tekstil

   

  VAKUM

  200°C

  450 sn.

  Kelepçe

  Sert - Tekstil

   

   

  VAKUM (çoklu)

  200°C

  600 sn.

  Kelepçe

  Sert - Tekstil

   

   

   

   

   

   

   

  Not: Baskı ayarları zaman zaman ürünlere, kullanılan kağıt ve mürekkebe, baskı makinasına ve hatta mevsime göre dahi farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle toplu imalat öncesi lütfen deneme baskısı yapınız. Ürünler baskısız ve toptan olarak satılmaktadır. Kargo firmaları cam, seramik ve porselen ürünlerin taşınmasından kırılma riski sebebiyle kaçınmaktadırlar. Dolayısıyla bu tip ürünlerin sevkiyat esnasında hasar görmesi durumunda oluşabilecek kaybı ödememektedirler. Firmamız bu tip ürünlerin zarar görmemeleri için ambalajları konusunda maksimum çabayı sarf etmekle beraber artık kargo veya ambar ile sevkiyatı esnasında verilen nakliye zararları konusunda bir sorumluluk kabul etmemektedir. Burada sevkiyat sırasında oluşabilecek hasar riskinden dolayı sorumluluk alıcı firmaya aittir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.