x Pop-in Başlık Pop-in Alt Başlık Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör x Pop-in Başlık Pop-in Alt Başlık Sitemizden çıkmadan önce size özel fırsatlara göz atmak ister misiniz? Fırsatları Gör
Hakkımızda

hk.png (184 KB) 

       Firmamız Kemal Cevizli Fotoğrafçılık San. ve Tic. Ltd. Şti. faaliyetine 1950'li yılların başlangıcında Türkiye'ye ilk siyah beyaz fotoğraf baskı kağıdını, fotoğraf makinesi ve fotoğraf filmlerini ithal edip bu ürünlerin Türkiye çapında toptan dağıtımını yaparak faaliyet göstermeye başlamıştır.

       Firmamız her zaman sektörün çağdaş yeniliklerini yakından takip ederek bunları bayilerine hızlı ve ekonomik bir şekilde sunmayı İlke edinmiştir. Bu bağlamda Türkiye çapında bayilerimize daha iyi hizmet sağlayabilmek için kurduğumuz sadece bayilerimize servis veren B2B sitemiz sanalbayim.com’ dan ise hem stoktan hızlı ürün dağıtımı hem de ekonomik fiyatlarımızla güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilir veya ilgilendiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

      Firmamızın Merkezi İstanbul Asya Yakası'nda Dudullu da bulunmakla beraber Avrupa Yakası'nda Unkapanı bölgesinde uzun süredir hizmet vermekte olan şubemiz de olmak üzere her iki yakada ki müşterilerimize hızlı erişim sağlamaktayız.

     Aynı zamanda ülkemiz ve geleceğimiz açısından üretimin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile Anadolu yakasında kurmuş olduğumuz süblimasyon ürünleri üretim tesisimizde ise daha önce ithal etmekte olduğumuz birçok ürünü yerli ve milli olarak üretmenin ve ülkemiz emeğine artı değer katmamızın haklı gururunu taşıyoruz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.