x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Hakkımızda

hk.png (184 KB) 
   

Firmamız Kemal Cevizli Fotoğrafçılık San. ve Tic. Ltd. Şti. faaliyetine 1950'li yılların başlangıcında Türkiye'ye ilk etapta siyah beyaz fotoğraf baskı kağıtları, filmleri ve fotoğraf makinesi ve baskı cihazları ithal edip bu ürünlerin Türkiye çapında toptan dağıtımını yaparak faaliyet göstermeye başlamıştır.


   Firmamız her zaman sektörün çağdaş yeniliklerini yakından takip ederek bunları bayilerine hızlı ve ekonomik bir şekilde sunmayı ilke edinmiştir. Bu bağlamda Türkiye çapında bayilerimize daha iyi iletişim ve hizmet sağlayabilmek için kurduğumuz sadece bayilerimize servis veren B2B sitemiz www.sanalbayim.com dan ise hem stoktan hızlı ürün dağıtımı hem de ekonomik fiyatlarımızla avantajlı ve güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilir veya ilgilendiğiniz ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


   Firmamızın merkezi İstanbul Asya Yakası'nda Dudullu bölgesindedir. Bununla beraber Avrupa Yakası'nda Unkapanı bölgesinde uzun süredir hizmet vermekte olan şubemizle ve servis araçlarımız ile her iki yakada ki bayilerimize hızlı erişim sağlamaktayız.


   Türkiye temsilciliğini ve yurt içi dağıtımını yaptığımız markalarımızı şöyle sıralayabiliriz;
Chemica /Fransa Tekstil folyosu,
Spectra Flex/İtalya Tekstil folyosu,
Bodor/Çin Karbon lazer makinaları,
Thunder/Çin Karbon lazer makinaları,
Wisely/Çin Fiber lazer makinaları,
Teneth/Çin Folyo kesici plotter,
Subli-T/Çin Transfer kağıtları,
Ultra Drylab/Çin Drylab kağıtları,
Digitronix/Çin Isı transfer presleri,
Decotrans/İtalya lazer transfer kağıtları,
Mipo/Çin inkjet fotoğraf kağıtları,
Epson/Japonya ‘’Best Seller’’ statüsünde masa üstü yazıcılar,
tüketimleri ve servis noktası.


   Aynı zamanda ülkemiz ve geleceğimiz açısından üretimin ne kadar önemli olduğunun bilinci ile Anadolu yakasında kurmuş olduğumuz süblimasyon ürünleri üretim tesisimizde ise daha önce ithal etmekte olduğumuz birçok ürünü yerli ve milli olarak üretmenin ve ülkemiz emeğine artı değer katabilmemizin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu bağlamda gelecek için hedefimiz şirketimize emekleriyle değer katan çalışanlarımız ve siz değerli bayilerimizle birlikte daha müreffeh ve umut dolu bir geleceği hep beraber gerçekleştirebilmemizdir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.