sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Sadece Stoktaki Ürünleri Göster
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Tişört Yazıcı

   OKI Beyaz Tonerli Yazıcılar

      Oki ile ufkunuzu genişletiyoruz. Oki beyaz tonerli yazıcılar ile ister kişiye özel baskı işinde olun isterseniz profesyonel anlamda promosyon baskı işinde olun ürün çeşitliliğinizi maksimum seviyeye çıkartacak ve yeni ürünlerle müşterilerinizin memnuniyetini arttıracaksınız.

   OKI 7411WT BEYAZ TONERLİ YAZICILAR; Temelde pamuklu ve koyu renk tişört üzerine baskı için tanınan bir lazer yazıcı olsa da aslında sadece kumaş değil aynı zamanda cam, seramik, plastik, metal ve hatta deri üzerine dahi baskı yaparken kullanabileceğiniz olağanüstü niteliklere sahip güvenilir ve dayanıklı bir yazıcıdır. Bu özel yazıcı ile aynı zamanda düğün davetiyeleri, zarf üzerine baskı, kartvizit ve etiket baskısı gibi bazı matbaa işlerinin baskısını da yapmanız mümkündür.

   Beyaz tonerli baskının size sunduğu avantajda serigrafi baskı kullanılması gereken ancak düşük adet sebebiyle uygulama yapılamayan işlerinizi artık kendi mağazanız içinde ve kısa sürede yapabileceksiniz.

   Oki lazer yazıcınızda toner ve dram değişimini çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

   Beyaz tonerli yazıcınızın bir avantajı da inkjet yazıcılarda olduğu gibi bir günlük bakım ihtiyacı olmamasıdır. Beyaz tonerli yazıcınızdan kendi kendine ayıklanan lazer transfer kağıtlarıyla kullanırsanız tekstil üzerine gerçekleştireceğiniz baskı kaliteniz bir direk tişört üzerine baskı cihazınızdan daha iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

   Eğer multitrans gibi kaliteli bir sert zemin kağıt kullanırsınız seramik ve porselen kupa bardak, ayıklanan kristal plaket, pleksi, ahşap levha veya metal tabelaları üzerine baskınızı mükemmel bir baskı sonucu ile aktarabilirsiniz.

   Bunun dışında açık ve koyu zemin sulu çıkartma kağıtlarıları ile mum gibi ısı uygulaması mümkün olmayan yüzeylere de fotoğraf kalitesinde baskı transferi yapabilirsiniz.

   Bunlar dışında standart açık zemin ve koyu zemin lazer tekstil transfer kağıtlarına ve hatta ahşap ve deri yüzeyler için geliştirilmiş transfer kağıtlarına dahi baskı yapabilirsiniz.

   Beyaz Tonerli Yazıcı Fiyatları

   Oki beyaz tonerli yazıcılar ile ilgili fiyat bilgisi ve özel kampanyalar hakkında bilgi için lütfen satış temsilcimiz ile iletişime geçiniz. Eğer temsilciniz yok ise B2B sitemiz olan sanalbayim.com üzerinden bayilik başvurusu yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.