sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Sublimasyon Fayans

Türkiye'nin önde gelen fayans üreticileri tarafından üretilmekte olan fayansları kendi tesisimizde özenle süblimasyon transfer baskıya uygun hale getirmekteyiz.

Kullanmakta olduğumuz kaliteli malzemeler sayesinde baskı sonrası son derece parlak ve göz alıcı renklerle donanmış bir sonuç elde edersiniz.

Kişiye özel hediyelik işlerinde çerçeveli fayans yapabileceğiniz gibi kurumsal hediyelik ürünlerde plaket aksesuarı veya anı ürünü olarak yada promosyon işlerinde örneğin magnet olarak ta kullanabileceğiniz bir ürün grubudur.

5x5, 10x10, 15x15, 20x20 gibi dört farklı ebatta üretimimiz mevcuttur.

Ebat çeşitliliğinin yanı sıra birden fazla baskılı fayansı bir araya getirerek oluşturabileceğiniz daha büyük baskılı panolarla hediyelik ürün imalatında mağazanız içinde zahmetsizce kendiniz için yeni bir kazanç fırsatı yaratabilirsiniz.

Süblimasyon baskının dijital niteliği sayesinde düşük adetlerde dahi fayans üzerine dernek, şirket veya devlet kurumları logo baskılarını yapabileceğiniz gibi hat sanatı için gereken çerçeveli fayans ihtiyacına da bu ürün sayesinde cevap verebilirsiniz.

Sublimasyon Fayansa Nasıl Baskı Yapılır?

Süblimasyon mürekkepli yazıcıdan sert zemin transfer kağıdına baskı alınır kağıt altta kalacak şekilde hafif basınçla düz pres ile preslenir. Vakum preste ise kağıt üstte kalacak şekilde pres yapılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.