x
Hemen Üye Ol, FIRSATLARI KAÇIRMA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Kargoda zarar gören ürünlerde sorumluluk kargo firması ve alıcı üzerinedir. Kargo hasarları konusunda firmamız paketlemede gerekli ihtimamı göstermekte ancak nakliye esnasında meydana gelen hasarlarda zarar tazmini yapmamaktadır. İade kargo gönderimi kargo aracılığıyla yapılır ve gönderim ücreti alıcı tarafından şubeye iade ürünlerin paketinin teslimi sırasında ödenir.

Para iadesi ne zaman yapılır?
İade şartlarına uygun ürün tam ve talep edilen şekilde ambalajlamış şekilde eksiksiz olarak tarafımıza ulaştıktan sonra bedel iadesi 14 iş günü içerisinde bankanıza talimat verilecektir. Ürün iade sırasında kargoda hasar alırsa iade tutarından hasar gören kısmın bedeli düşülerek iade işlemi yapılır. Bankaların süreç ve uygulamalarına göre para iadesinin, kredi kartlarına ve banka kartlarına yansıması ortalama 3-5 iş günlük bir süreyi bulabilir. İade edilen ürün bedeli, hesabınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.