sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Sadece Stoktaki Ürünleri Göster
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Fiber Lazer Markalama Makinesi

Promosyon kalem ve ajanda kazıma ve metal markalama için ihtiyacınız olan 20x20cm 20w ve 30x30cm 30w fiber lazer markalama makinası çeşitlerimiz mevcuttur.

Lazer markalama dünyasına yüksek performans ve ileri teknoloji birlikteliğinde adım atabilmeniz için yanınızdayız. Fiber lazer teknolojisi son 10 yıl içinde hızla gelişmiş ve özellikle metal kazıma ve markalama alanında lider konuma gelmiştir. Cosmic fiber lazerler ileri teknoloji fiber lazer güç jeneratörü ve son derece hızla işlerinizi yapmanıza olanak sağlayan galvo tarayıcı kafa ile donatılmıştır.

Fiber lazer ürün grubumuzda Raycus marka güç kaynağına sahip, 20W ve 30W gücünde buna bağlı olarak farklı üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte iki modelimiz bulunmaktadır. Raycus güç kaynakları herhangi bir bakım gerektirmeksizin 100.000 saate varan bir ömre sahiptir. 20W modelde 20cm x 20cm ebadında, 30W modelde 30cm x 30cm ebadında çalışma alanı mevcuttur.

Fiber lazerlerimizin kalbi diyebileceğimiz fiber güç jeneratörleri hava soğutma sistemi ile desteklenmiştir. Teknolojisi gereği herhangi bir tüketim malzemesi kullanmadan ürün üzerinde kalıcı bir baskı oluşturur. Cosmic fiber lazerin gelişmiş güç jeneratörleri bu işlem esnasında son derece düşük enerji tüketimine sahiptir. Herhangi bir tüketim malzemesi kullanılmaması ve düşük güç tüketimi bu cihazların promosyon, kuyumculuk, elektronik, telekomünikasyon, otomotiv ve makine parçası gibi bir çok imalat sektöründe vazgeçilmez ve gözde cihazlar haline getirilmiştir.

Bakım ihtiyacını ortadan kaldıran teknolojisi ve ayarlar üzerinde tam kontrol sağlayan kolay kullanımlı yazılımı ile kullanıcı dostu bir cihazlardır. Metal üzerine kazıma yapabilme özelliği ile saniyeler içinde bir yüzüğe isim yazılabilir, çakmağın üzerine resim basılabilir veya kalem üzerine logo baskısı yapabilirsiniz. Ufak hacmine rağmen bir çok imalatınızı rahatlıkla yapabileceğiniz bir üretim makinasıdır. Cihaz da yüzük veya mil gibi yuvarlak şekilli ürünlere baskı yapılabilmesi için çevirme aparatı bağlanabilir.

D80 modeli aparatımız 80mm genişliğe kadar kullanılabilir ve montajı son derece kolaydır.

Fiber Lazer Markalama Makinesi Fiyatları

Promosyon sektörünün vazgeçilmez demirbaşı kaliteli fiber lazer markalama makinalarına ekonomik fiyatların yanı sıra uygun ödeme seçenekleriyle buradan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.