empty Üye ol Üye girişi
Ürün grupları
Alt Menü 2

www.sanalbayim.com

email:bilgi@sanalbayim.com
Adres : Cibali Mahallesi. Salih Paşa Caddesi. Şeyh İlahi Sokak. No:2 Unkapanı - Fatih - İSTANBUL
Tel : 212 244 13 02 Faks : 212 244 13 35


Daha Büyük Görüntüle



OFİS İÇİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ:

Begüm ALAGEYİK

Tel: 0212 244 13 02 - 136

Cep: 0530 524 30 61

email: begum@kemalcevizli.com.tr



Erhan ONGAN

Tel: 0212 244 13 02 - 151

Cep: 0530 524 30 60

email: erhan@kemalcevizli.com.tr



Yasemin ÇETİN

Tel: 0212 244 13 02 - 153

Cep: 0542 212 57 26

email: yasemin@kemalcevizli.com.tr


Mustafa ÇETİN

Tel: 0212 244 13 02 - 133-145

Cep: 0530 524 30 63

email: mustafa@kemalcevizli.com.tr


OFİS DIŞI SATIŞ TEMSİLCİLERİ:



Alaattin CENİK

Tel: 0212 244 13 02 - 120

Cep: 0530 524 30 56

email: alaattin@kemalcevizli.com.tr



Aytekin AKBAŞ

Tel: 0212 244 13 02 - 117

Cep: 0530 524 30 50

email: aytekin@kemalcevizli.com.tr



Tümay DOĞUÇ

Tel: 0212 244 13 02 - 116

Cep: 0507 861 85 40

email: tumay@kemalcevizli.com.tr


Erol ŞAHNA

Tel: 0212 244 13 02 - 114

Cep: 0533 583 69 49

email: erol@kemalcevizli.com.tr


Fuat DEMİRBAŞ

Tel: 0212 244 13 02 - 115

Cep: 0543 220 61 29

email: fuat@kemalcevizli.com.tr



Metin ÇEVİK

Tel: 0212 244 13 02 - 113

Cep: 0530 524 30 54

email: metin@kemalcevizli.com.tr





 
 
www.sanalbayim.com
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 17 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 10660984
  • Sitemizde 128 Bit SSL Koruma ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
Neticaret®eticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.